Новини від мольфарки Магдалени

Поговоримо про “Пороблено” – ПРИВОРОТИ. Відробка

Дорогі друзі. У зв’язку з чисельними вашими проханнями я вирішила продовжити тему ПРИВОРОТУ. У минулій сатті я вам написала про види приворотів, а сьогодні, хочу звернути вашу увагу на те, яким чином наводять ці чаклунства, тому що саме від цього буде залежати результат відробки.

Детальніше...

Коментарів (0)

Поговоримо про “Пороблено” – ПРИВОРОТИ

Сьогодні, дорогі мої друзі, поговоримо про “ПРИВОРОТИ” з циклу моїх публікацій про ПОРОБЛЕНО. Ви не повірите, але саме ПРИВОРОТИ посідають перше місце між усіма магічними практиками, і не думайте, що приворожити можна тільки чоловічу стать, на жінок, так само часто наводять привороти, точніше одну з його видів, а саме ПРИШИВКУ.

Детальніше...

Коментарів (0)

Поговоримо про “Пороблено” – ОДЕРЖИМІСТЬ ДЕМОНАМИ

Продовжуючи свій цикл публікаціїї про “ПОРОБЛЕНО” поговоримо про одну із наймістичніших явищ в езотериці, а саме, про ОДЕРЖИМІСТЬ ДЕМОНАМИ. Така форма є рідкістю, і побороти надзвичайно важко. Я, сьогодні зверну вашу увагу на те, яким чином слід відрізнити одежимісь демонами, від одержимості злими духами.

Детальніше...

Коментарів (0)

Поговоримо про “Пороблено” – НАВЕДЕНИЙ СТРАХ

Продовжую свою публікацію із циклу “ПОРОБЛЕНО”. І як обіцяла, поговоримо за НАВЕДЕНИЙ СТРАХ. Так, ви читаєте правильно, СТРАХ різними темними магічними ритуалами можуть на людину навести, і не тільки поробити, а поробити так, що людина зійде з розуму, доведуть до божевілля, і в кінцевому етапі не в змозі подолати свій страх, людина накладає на себе руки, віддаючи таким чином свою душу ЗЛОМУ ДУХУ, який оволодів її душою і тілом.

Детальніше...

Коментарів (0)

Поговоримо про “Пороблено” – СТРАХ

Дорогі друзі, як і обіцяла, продовжую тему з циклу “ПОРОБЛЕНО”. Сьогодні поговоримо про СТРАХ.
В езотериці існують різні види страху. Почнемо з простого ПЕРЕЛЯКУ, яке притаманне маленьким дітям. Чи знаєте ви, що банальний переляк, який дитина може получити від випадкового падіння, або від укусу собаки може привести до серйозних емоційних і фізичних наслідків?

Детальніше...

Коментарів (0)