Ласкаво просимо в мою гостьову книгу. Буду рада почути Вашу думку.

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати повідомлення. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.

Коментарі (1752)

 • Доброго дня. Мені 16 років, я студент.Направлення діяльності в якому я намагаюся роухатися це бізнес. Але мені чомусь тотально не щастить. У всьому, що б я не почав. Взагалі чомусь вся моя сім'я страждають від скрути в фін. плані. Я вже почав думати, що це якась магічна сила. Що порадите в такій ситуації?

 • Доброго дня пані Магдалена. Сьогодні заходив до церкви. При виході мене перелякала жінка яка щось бубоніла. Виходили разом -п***лельно. Вона весь час бубоніла. Хвилююся щоб ніякої гадості не підватив. Як дізнатися чи це так і що робити?

 • Доброго дня, шановна Магдалена. Мій чоловік хворий на алкоголізм. Відмовляється від лікування. Можливо Ви могли б дати хоч якусь пораду.Заздалегідь Вам вдячна.

 • Подскажите пожалуйста, какова моя судьба,встречу ли я человека, с которым получится выстроить хорошие отношения и прожить всю жизнь,выйти замуж. После развода наступаю на те же “грабли” как говорится.Хочу создать крепкую семью. Как поступить, что нужно сделать?

 • Доброго дня, скажіть будь-ласка, мій брат знайшов біля г***жа хрест викладений з якихось дощечок. Дуже переживаю, ворогів ніби у нього немає.І ще на його телефон приходять повідомлення, що за нього моляться і скоро йому спочивати на кладовищі. Може це чиїсь злі жарти? Що можна зробити?Дякую

 • Доброго дня.Не знаю з чого почати.Не ладиться життя ані в мене, ані в моєї мами. Все життя ми відчуваємо себе самотніми, ані друзів, ані родичів.В мами життя не склалося, мені 27 років, теж не складається, відчуття самотності, стра***, страждання, писимістичний погляд на життя. Але найбільше я турбуюсь за маму, зі здоров'ям в неї не все добре, я живу в страсі,що з нею щось станеться.Я мріяла, що зможу змінити мамину долю,хотіла і хочу багато для неї зробити, створити щасливу сім'ю, народити їй онуків, але нічого цього не зробила й не ладиться. Допоможіть нам, будь-ласка. Дякую!

 • Доброго дня. Мій батько дуже різко замкнувся в собі не виходить з кімнати, не спілкується ні з ким, майже не їсть говорить що хворіє, але за результатами ***ізів здоровий. Як можна до вас приїхати.

 • Доброго дня!Я вже відправила заявку на прийом,хотіла б дізнатись коли прийде відповідь?

 • Доброго дня, пані Магдалено. Звертаюсь до Вас з проханням допомоги, моя мама хворіє в неї дуже піднімається тиск і вона втрачає свідомість на хв 30. Я дуже переживаю, вона була в лікарні і нічого не допомагає. Ми незнаємо що робити. Дайте пораду. Допоможіть.

 • Добрий день, Пані Магдалено. Мене звати Наталя, мені 23 роки. В мене в житті складалось все більш менш добре, університет закінчила, пацюю на роботі, але ніяк не можу побудувати міцних відносин з хлопцем, які б завершились одруженням.Дуже часто я відчувала себе самотньою. З***з я маю хлопця, якому 36 років, він добрий до мене але не спішиться одружуватись, мало приділяє уваги, бо на роботі майже весь час. Я дуже боюся самотності, хочу мати справжню сімю, мати дітей. Це моя найбільша мрія мого життя. Я дуже молю в Бога, і навіть прошу маму і бабусю, щоб молилися за мене.Я дуже емоційна людина і мені це дуже тривожно, що немаю і ніколи не мала таких відносин, як є в більшості молодих людей. Я сильно переживаю і плачу , майже що через день , бо дуже хочу щоб моя мрія збулася,і з тим чоловіком, який для мене з***з дорогий. Можливо в нього теж якийсь життєвий досвід, минулі відносини, смерть матері не дозволяють бачити в мені потенційну дружину, а я так хочу створити свою сімю, щоб мене хтось раз в житті щиро полюбив і я б його любила понад все на світі. Я хочу позбутися тягару самотності, який переживаю протягом багатьох років ще зі школи, бо трохи замкнена людина і люди, особливо ті хто мені сподобались часто робили мені боляче. Порадьте мені, бо сил вже майже нема, я дуже переживаю з цього приводу.Я ПОНАД ВСЕ НА СВІТІ ХОЧУ ВИПРОСИТИ В БОГА ЛАСКУ ЗАМІЖЖЯ.ХОЧУ ЩОБ ГОСПОДЬ ПОЧУВ МОЛИТВИ МОГО СЕРЦЯ.якщо ви буваєте у Львові, я б хотіла записатись на прийом,якщо це можливо. ДЯКУЮ!!!

 • Доброго дня, пані Магдалена! Почну історію із самого початку, у 2007 я вчинив ДТП(точніше збив досить молоду людину,і втік…) залишивши його без допомоги, людина померла! Забрала мене міліція, дали три роки умовного терміну, забрали були водійське посвідчення теж на три роки! Із родичами загиблого я розра***вався, попросив у них вибачення, часто приходивши в церкву ставлю свічку за померлим, молюся за нього! Із моменту як я отримав права був разів 5 у ДТП, мілких( де я не був винним) Гроші скільки би не заробляв не тримаються мене, постійно в довгах вже не знаю як бути! після вчора знов потрапив у ДТП де теж не був винним, був винен пяний водій і його пяна компанія! Допоможіть мені будь ласка!!! Я вже просто незнаю, як жити далі!!! І ці всі проблеми дуже погано відображаються на моїх батьках, а я хотів би вони були щасливі… Дякую Магдалено!!!

 • Добрий день пані Магдалино!після мого весілля у вазонку в стеблі квітки я найшла голку з ниткою і взяла руками!а тепер я вагітна і переживаю чи це не відіб'ється на моїй майбутній дитинці?

 • Мене звуть Ірина.Я з приводу тата, його звуть Микола йому 50 років. 15 років не пив алкоголю, по молодості випивав, а потів взагалі не вживав. Остані 2роки потрошки-потрошки і до сьогодні розпився так що іноді на ногах не стоїть, говорить що дуже почало тянути. Були два менших брата на 5 років молодший Віктор, і на 10 років молодший Василь. Померли в одному вічі 32роки від алкоголю, дідусь Володимир батько мого тата, помер у віці приблизно 63роки, молодий від алкоголізму.Колись тато розповідав, що підклади знаодили, хата в селі. Ми їздили до знахарки, відмолювали, на вичитку їздили, але йому це ненадовго помогло. І вона вже не знає що з ним робити. Їздили до іншого знахаря, сказав:” підклад”, перекопали де сказав, особливо нічого не знайшли те що мали. У дідуся Володимира була рідня сестра Олена, яка жила з їми так і не вийшла заміж. Всі повмирали. Прошу Вас, молю допоможіть, підскажіть чим можна батьку допомогти? Дякую Вам велике!!!

 • Здраствуйте!!! пишу вам тому що не знаю що мені дальше робити….. я з мамою приїжали до вас 14 березня, і запитувала про свого чоловіка чи іти йому з роботи чи ні ( він працює в органах). Ви мені дали відповідь так, і нічого більше про нього не сказали…… але з того часу наше життя стає все гірше і гірше, ми постійно сваримось, його постійно кудись тягне в компанію, випити, і він не може спинитися……… в нього нема до мене ні нічності ні ласки, нічого, окрім упрікань та обзивань!! я незнаю як ми будем дальше жити, і чи взагалі потрібно…батьки його налаштовують проти мене, в нас постійні скандали на пустому місці…. можливо він не моя доля? ( при виході від вас ви мені сказали, що якщо щось буде не так, щоб я вам написала) дякую

 • Пані Магдалено підкажіть що робити в дома де я за невістку за 2 роки і 7 місяців в перше чоловік знайшов закопане яїчко копав город і знайшов також одне біля фіртки було також за мітив чоловік і я а третє знайшов Діду чоловіка в тракторі біля акомулятора замотане в шмату яка там була що робити підкажіть нічого подобного ніколи незамічала

 • добрий день шановна Магдалена дуже хочу потрапити до вас на прийом-мене на протязі 15 років із моїх 28 турбують містичні події які присутні в моєму житі з якими хотілося б розібратися з допомогою людини якій можна довіритися і яка в цьому обізнана–в мене питання як заздалегіть потрібно записуватися до вас на прийом? і в якому місті ви приймаєте людей у своєму рідному чи ви з***з у Києві?

 • Здравствуйте Магдалена! Я решила вам написать так как уже нет сил ходить по кругу семейных скандалов. Вот уже пять лет живу с мужем но с его родными нельза найти общего языка , как бы я и что не делала хорохего для них всегда оно выходило мне боком… Постоянно у них ко мне притензии и скандалы, которые проявляются в дальнейшем и между нами с мужем… Та кая же стала ситуация и с моими родителями когда пришля в дом невестка… Помогите пожалуйста, у меня уже нет сил ходить по замкнутому кругу из которово не нахожу выхода. Да еще у меня сейчас двое маленьких детей на руках, с ними я не могу никуда сездить на преём что бы мне кто – то помог.

 • Здравствуйте Магдалена! Я решила вам написать так как уже нет сил ходить по кругу семейных скандалов. Вот уже пять лет живу с мужем но с его родными нельза найти общего языка , как бы я и что не делала хорохего для них всегда оно выходило мне боком… Постоянно у них ко мне притензии и скандалы, которые проявляются в дальнейшем и между нами с мужем… Та кая же стала ситуация и с моими родителями когда пришля в дом невестка… Помогите пожалуйста, у меня уже нет сил ходить по замкнутому кругу из которово не нахожу выхода. Да еще у меня сейчас двое маленьких детей на руках, с ними я не могу никуда сездить на преём что бы мне кто – то помог.

 • Доброго вечора. Мені 25 років. Я живу з хлопцем уже не один рік ми ніяк не можем одружитись. Постійно находяться якісь проблеми які заважать цьому. Ми останнім часом вже і сваритись почали часто,що уже і не знаю чи повинні ми бути разом. Все дуже складно. Я не знаю що робити. Допоможіть будь ласка.

 • Мені 38,маю дружину і двох дітей,в нас постійні проблеми з фінансами!як би я і деб не працював,в мене постійнй борги!я вже декілька років не можу з них вилісти!з роботою в послідній час зовсім не везе!дома кожен день скандали,діло вже доходить до розводу!Допоможіть мені будь ласка!

 • Мій Брат спить ночью потім прокидаеться очі відкриті сам щось шепоче не розбереш що , маха руками , а коли відкривае очі то нічого не помне , але йому сняться сні він говорить що до нього хтось приходить .Що це може бути ?А я часто хворію інколи не можу спати щось мене постійно тривоже , кудась постійно гонюсь щось мені не хватае чого не пойму завжди страх що щось зі мной станеться.Дякую вам !

 • Добрый день, у моего сына не могут поставить диагноз.У него на коже высыпания а врачи говорят что ***изы в пределах нормы.Сильное высыпание на лице,шее, руки от плеча до локтя. Помогите пожалуйста разобраться в причине.Я очень надеюсь что вы мне сможете помочь вернуть сына к нормальной полноценной жизни.

 • Шановна, Магдалено! У мене в сім'Ї проходить щось незрозуміле.Чоловік агресивно ставиться до мого сина,у нього появилась якась ненависть до нього. Я з чоловіком живемо окремо від сина.І я стала тепер нестримною,не можу терпіти образи в сторону сина, сварки щодня за любу дрібричку. З роботи додому не хочеться йти. Що мені робити,я так більше не хочу жити, хочеться спокою, розуміння, родинного затишку.Тому й на думку приходить, може мені чи нам щось пороблено. Допоможіть мені будь-ласка.

 • Добрий день, шановна Магдалена. Допоможіть, будь-ласка. В мене проблеми з зором. Три рази я проходив курс лікування в офтольмологічній клініці, але з кожним разом ставало все гірше й гірше. Поставили діагноз – Атрофия зрительного нерва OD, частичная атрофия зрительного нерва OS. Исход ОСО-На OD. Макулодистрофия OU. Гипертоническая болезнь.Може він помилковий, тому що нічого, з того що прописали лікарі, не допомагає.Прошу, Вас, якщо можливо допомогти встановити мені вірний діагноз і по можливості хоч якось з***дити моїй хворобі, дуже боюсь зовсім осліпнути. Буду дуже вдячний за Вашу допомогу.

 • Добрий день, Магдалена! Я дуже давно страдаю від сильних головних болей, часто бувають мігрені. Лікарі допомогти не можуть, встановили тільки діагноз вегето судинна дистонія. Голова болить кожен день, я не можу повноцінно існувати, не має сил буває щось робить, дуже сильна слабкість. Благаю допоможіть мені будь-ласка, я би хотіла як умого бистріше попасти до вас на прийом.

 • Магдалина допоможіть мені.В мене не складається в особистих стосунках.

 • Добрий вечір пані Магдалено !!Пару років назад в мене пропало обручальне кольцо(золоте),можливо воно десь є,також цепочка з серебра. Я також найшов гроші і НЕ ЗНАЮ,що з ними робити,або куди покласти???? ВИ краще знаєте відповідь на мої питання тому,що ВИ-Магдалено обдарована жінка(є різні люди…….але Ви та людина,яка робить дуже добрі і щирі справи! Наперед дякую Вам……

 • Магдалена здраствуйте!!!! Подскажите мне пожалуйста как можна с Вами связаться и записаться на прием, мне очень нужна Ваша помощь!!!!!

 • Здраствуйте Магдалена!Мы с мужем в браке 19лет,и проблема в том что он увлекается алкоголем.Два раза я уже уходила с детьми,но он каялся и я прощала и возвращалась обратно,думала что детям нужен отец.Но все осталось без изменений,его хватало максимум на неделю чтобы не пить,друзья на первом месте а о детях забывает.Помогите,сил больше нету терпеть.Я готова уже все бросить и уйти с детьми навсегда,но опять же,думаю что можно как нибудь его вылечить или нет,человек он не плохой,когда не пьет.

 • B I U

 • добрий вечір!дівчинка 10 років , терміново прошу допомогти.в неї панічний страх , погані думки , розсіяність.ми записувались ще в 2013році. в серпні 2014 мали бути у вас на прийомі але сказали , що ви у декртеті.чи могли би прийняти до кінця липня??або з***з якщо можна по фотографії.дуже сильно Вас просимо , відгукніться.спасибі

 • Шановна Магдалена, безліч рас дивилась передачі з вашою участю, захоплююся вашими здібностями екстрасенса і як людиною…присвячую Вам свого вірша…Мольфарка-українкакрасунечка блондинкана голові частенькочервоная ***стинка…Червоні коралінемов та калинаі в маках червонихбіленька кофтина…У квітах прекраснихзавжди її сорочкатакі ж підбираєй для свого віночка…Звідки чарівниця?Чи я ж вона дочка?Живе у Карпатахі знає багатотого в що повірити важкомабуть знає мовуі квітів і звірів і пташкинераз вирушала в дорогущоб дати комусь допомогубо сила велуку вона маєлікую сціляє завдяки БогуА ще їй данов світ інший дивитисьнемов би у вікноі знати що будеі що було давно…Тих знань мабуть незразуватита скільки треба сили матищоби іти з цим по життіа роки її ще молодітож хай дасть Бог у вашім життіщасливі, рівненькі путіа всі слова що золотіхай далі людям помагають а Вас шанують, пам*ятаютьвсі ті в кого була душа зболенаі рятувала Магдалена…Матусю дочку а чи синавказавши де чия провинанехай міцніє Ваша силащоб всім добро лиш приносиланеймовірно мила і красивадушею світла як те сонечко у ранціземна і не земна диво-мольфарка у неповторній українській вишиванці…

 • Вітаю! Шановна Магдалено. У мого чоловіка дуже велика слабкість до алкоголю. Через ці зриви я втратила до нього почуття. Підскажіть будьласка, через що така пристрасть і чи варто відновлювати стосунки. Допоможіть будьласка!

 • мене звати Надія у мене така проблема у нас з чоловіком вже 5 років немає діток,що нам робити я незнаю.Остання надія на вашу допомогу.

 • встретила человека полюбила родила ребенка с проблемами ст***емся идти в ногу но проблемы словно специально нас под***ают сына лечим и сразу возникают проблемы с оплатой пытаемся брать кредиты они возрастают расчитуем на доход получаем новые проблемы возникают непонятно откуда то авария то поломка рабочей машины старший сын врет все не обьяснишь в соощении нужна помощь

 • добро дня.у мене другий шлюб і ми з чоловіком хочимо дитинку.допоможіть будь ласка.

 • Добрый день. Магдалена очень нуждаюсь в вашей помощи.В нашей семье уже как 1,5 творится что-то непонятное. Постоянные ссоры, и добавились постоянные пьянки. Моих родных как будто подменили. Моей тёти муж изменяет в открытую, а она этого как и не видит. Ничего не хочет слушать и агрессивно ведет себя(никогда не была такой). Думаю, что это приворот. Нужна Ваша помощь очень. Жду вашего ответа.

 • Магдалена! Помогите! Мой сын нашел шарики с оникса и принес их домой. После этого у меня умерли кошка и серьезно заболел отец. Может, это заговоренные камни и от них стоит избавиться? Подскажите как.

 • Уже протягом трьох років ДУЖЕ хочемо дитинку, але чомусь не складається. Обходили багатьох лікарів і я і чоловік. Всі кажуть, що обоє здорові. Здавали ***ізи – вони теж в нормі. Не залишилось надії, крім Вас. Допоможіть нам, будь ласка!!!

 • Я у відчаї. У мене і у чоловіка другий шлюб. Нещодавно повінчались, хоч живемо уже восьмий рік. Відносини у нас хороші, та маємо біду. Бог не дає діток. Робили 9 спроб штучного запліднення. Я перенесла декілька операцій, та діагнози кожного разу різні і нічого конкретного. Нам не можуть пояснити, у чому причина. Уже не лишилось ні сили, ні коштів. А найбільше, чого ми прагнемо, це побачити наше дитятко і виховати хорошою людиною. Благаю про допомогу. Допоможіть!

 • Добрый день, очень часто смотрю битву экстрасенсов и появилось чувство что Вы можете мне помочь. Не уверенна, связано ли это с магией или еще чем то, но мне 30 лет, я очень интересная и достаточно популярная среди мужчин, но ни с кем не складываются отношения. Разошлась с последним мужчиной более 5 лет назад и с тех пор ни с кем не могу сойтись. Уже хочется семью, ребенка, а при огромном количестве подворачивающихся мужчин, все утекают как сквозь пальцы. Хотела узнать можно ли как то повлиять на ситуацию. Спасибо.

 • Я одружена.Чекаємо з чоловіком на першу нашу дитину.Сімейне житя було б ідеальним, але чоловік часом випиває.І цей його стан може триваті довго.Він злий, виникають присутпи агресії.До весілля такого не було.Я дуже переймаюся за майбутнє своє и своєї дитини.Будь ласка допоможіть!

 • Шановна Магдалена. я перед новим роком розлучився на не певний час зі своєю дівчиною я хочу знати будем ми знею разом і коли і чи будут у нас з нею діти. дівчину звати Люда.

 • Добрий день.Скажіть будь-ласка на якій руці лінія життя? Я мама трьох дітей.В малого до середини лінія на лівій руці я дуже переживаю.

 • Добрый день!Помогите пожалуйста,моего гражданского мужа увела женщина на 10 лет старше.У нас есть ребёнок,он перестал общаться с ним,своих родителей не слушает и избегает.Мы видим что эта женщина полностью владеет им,а. Он очень изменился,постарел и т.д.Помогите,Вы наша последняя надежда…

 • Доброго дня, пані Магдалена.У моєї подруги тріснула обручка. Скажіть, будь ласка, що це значить і як правильно вчинити?Щиро дякую. З повагою Яна.

 • Доброго дня, Магдалено!Мені 37 років. 11 років тому я купила будинок в селі, там і проживаю, проте з самого початку у мене там життя не заладилось, я почала хворіти, вже перенесла три важкі операції, отримала інвалідність та хвороби прогресують, постійно притягую до себе вроки, мені все постійно болить. Дійшла думки, що всі мої нег***зди повязані з місцем де я живу, хотілось би Ваших порад, або потрапити на прийом. Дякую за увагу і розуміння. Міцного здоровя Вам!!!

 • Доброго дня, пані Магдалена! Хотіла б подякувати за Ваші поради, поки тільки довелось чути з телебачення 🙂 У мене виникло питання: справа в тому, що коханий (поки тільки зустрічаємось) вже давно придивляється на новий годинник, хотіла б йому купити як подарунок просто від душі, зробити приємне, не обов'язково до свята. Та от тільки всі оточуючі говорять, що годинники дарувати не можна, бо це на розлуку. А мені не віриться в це. Тому хотіла б почути Вашу думку? Дарувати чи ні, або потрібно, наприклад, шоб він дав хоч якісь дрібні гроші за годинник, щоб це не виглядало як подарунок. Наперед дякую за відповідь! Здоров'я Вам

 • Доброго дня. Я маю 30 років але немаю ні сім”ї ні дітей, рік як без роботи, друзі наче всі відвернулись, батько 10 років прикутий до ліжка, мати тільки по лікарнях, брат також немає сімї, дітей йому 33 роки. Прошу вас допомогти мені, підкажіть як жити далі.

 • Мій чьоловік неможе лежати на дівані за 1000грн. Ст***ється крутитись як може, окрім основної роботи. І коли внього все добре я непереживаю, а тільки все сипиться прямо зрук то знаю ,що це вже знову вплинув його брат з великими заздрісними очимаю . Підскажіть що робити

 • доброго дня! як взнати чи пороблено моєму брату? нікого не признає, до того ще й дуже по***дав…

 • Доброго дня. Живемо з чоловіком отаннім часом як пес з котом. Обоє прийшли до думки що то пороби. Як дізнатись чи так чи ні і зняти їх? дякую.

 • Допоможіть будь ласка. Зустрічаюсь з молодим чоловіком, уже тривалий час, кличе заміж, вагаюсь, змучилась, є підстави не довіряти йому, постійні підозри, а у мене вже діти від попереднього шлюбу, підскажіть, допоможіть, чи той це чоловік, чи є у нас з ним майбутнє!!!!

 • Доброго дня…прошу Вашої допомоги знайти людину….просто дізнатися чи жива і де можливо шукати…буду дуже вдячна..

 • Доброго дня,Магдалена.Я давно про Вас знаю,ще до телевізійного проекту,і Ви мені подобаєтесь як людина.Завжди прислухаюсь до Ваших порад.Ви розумна та мудра жінка,яку Бог послав допомогати людям.Дуже хочу поспілкуватись з Вами лічно,та з***з нема такої змоги.Вже деякий час моїй душі та сердцю нема спокою.Допоможіть будь ласка.У 1995 вийшла заміж з великого кохання,народила сина,та мати чоловіка споїла його – розійшлися,та кохання залишилось.З другими чоловіками не вживаюсь.В 2006 році уїхала в Украну,на історичну Батьківщину.Гукала колишнього сюди,жити разом,де булоб все по іншому – боявся.Рік тому мені сказали,що він зник у лісі.Шукали,та не знайшли ні його ні слідів.Та я відчуваю,що живий,живий!Толя завжди мені снився,всі ці роки і з***з сниться,як завжди,наче ми разом.Синові нічого не кажу,вік такий,що боюсь за його реакцію.Батька він пам*ятає.Та тепер і синові Толік почав снитися.Розумію,що потрібно до церкви піти,свічку поставити,та не можу!Живий він мені і все! Підскажіть будь ласка ,що мені робити? Дякую Вам !

 • Здравствуйте уважаемая,Магдалена!У меня сегодня случилось несчастье…Когда доставала со шкафа сумку,под ней лежало зеркало…Оно выскочило и росбилось(я его собрала и выбросила.Говорят это плохая примета,но я же не специально…и ним я никогда и не пользовалась.теперь ст***юсь про это не думать!скажите это не смертельно?

 • Доброго дня! Мій 5-ти річний син постійно хворіє. В мене і чоловіка проблеми на роботі, в усьому за що ми беремося нам нещастить. Ми не маємо де жити (ніяк не вирішиться житлове питання), будь які відкладені кошти йдуть на ліки.. Якщо ви можете, то допоможіть нам,бо ми не маємо фінансової можливості до вас приїхати

 • Доброго вечора, у мене поставлений діагноз демінієлізуюче захворювання ( підтип розсіяного склерозу), періодично лікуюсь на протязі 5 років, після кожного курсу почуваюсь повністю здоровим, та за пів року симтоми знову з”являються (слабість в ногах) чи можливо позбавитись цієї хвороби на завжди?Що порадите?Наперед дякую!!!

 • Скажіть будь ласка коли я буду мати малятко?

 • Доброго дня! Мене звати Оксана ія дуже прошу розібратися в моєму житті! Мені 26 років, все своє життя я за щось борюся. Постійний,безкінечний пошук роботи, який призвів до відчаю та роздратованості,постійне безгрошів!я, яке призводить до сварок, погіршення здоров!я та стосунків молодої сім!ї!Буду дуже вдячна на Вашу відповідь, чекатиму з нетерпінням листа на ел.почту

 • доброго вечора,я дуже вибачаюсь,але скажітьбудь ласка,у моєї мами цукровий діабет,вона дуже с***дла,приймає тільки таблетки(кожного дня)але рівень цукру паде тільки до 10.7.До лікаря йти не хоче,а вже десь третій тиждень у неї діарея.Будь ласка може щось їй порадите??Дуже вам вдячна

 • Добрый день! разрешите обратиться к Вам со своим наболевшим вопросом…К Вам многие обращаются..и мой вопрос может быть не рассмотрен, но все же буду очень благодарна Вам, если найдется время для меня…Меня зовут Анна, мне 26 лет. Мы с мужем уже продолжительное время не можем забере***ь .. Мы очень очень хотим ребенка оба.. ребенок очень важен для нас…но результата пока нет . обращались к врачам, проходили лечение, консультации, ***изы… не знаю, куда еще обращаться и что делать… или это в нас проблема , или еще не наше время для этого или есть воздействие какое-то со стороны… у нас есть лечащий врач у которого я наблюдалась и вот в прошлом цикле вроде и была хорошая картина…говорила что возможна беременность…но не случилось…и на последней консультации она мне посоветовала обратиться еще в клинику репродуктивной медицины…. мне хотелось бы понять….что делать…куда обращаться…что нам поможет… просто время идет и я все больше погружаюсь в эту проблему, ведь этот вопрос для меня очень важен…это не выходит у меня из головы…муж меня любит и поддерживает, тоже переживает, но все же я на фоне всего этого начинаю переживать за нашу семейную жизнь, ведь для любящей пары очень важен ребенок…мужа я очень люблю… простите, может что-то некорректно написала…писала, как от души идет и что думаю…Очень буду благодарна, если уделите внимание.Всего Вам хорошего!

 • Добрый вечер! Моему сыну 13 лет. Он до сих пор мочится ночью в кровать. Можно ли ему как то помочь? З***нее благодарна.

 • доброго дня пані магдалена хотів вас попросити розібратися із моїм життям ми з жінкою перестали розуміти один другого а причини я незнаю чи то хтось поробив чи саме життя не складається маємо в шлюбі 4 дітей і до того куча проблем то хвороби то соц служби мішають жити і як дальше бути нам не відомо їздили в заліщики до екстрасенса то казала що у мене є прокляття родове незнаю чи правдв чи ні бо все життя йде в переверти допоможіть розібратися

 • Здравствуйте, обращаюсь к ва с большой просьбой. Отец сильно пьёт.Когда он начинает пить в него как будто что то вселяется. Он сам не свой.С кем то разговаривает, кричит на кого то.Глаза стеклянные, и смотрят в н куда.С этим не возможно жить.Иногда страшно рядом находиться. Когда же трезвый, абсолютно нормальный и очень хороший человек!Может есть какие то способы помочь?Буду очень благодарна.

 • Добрий вечір, пані Магдалено! Розумію, що пишу не відгук і що безкоштовно ніхто не працює. Пишу з надією що таки матимете час щось порадити. Знайшла сьогодні між своїм та чоловіковим матрацами стрічку з вузликом посередині. Впевнена, то свекров, що живе чотвертий місяць з нами, та ненавидить мене. Хоче певно щоб дітей так і не мали і син мене покинув. Я то все спалила, проте хочу знати як упередити такі випадки в майбутньому. Чи можливо це? Як захистити родину? Не бажаю їй поганого та серце від болі та образи крається. Якщо таки не відповідаєте без особистого прийому, зрозумію, проте хочу дати коментар іншим жінкам, що можливо читають це: – ПАНІ, НЕ РОБІТЬ ПІДКЛАДІВ НІКОМУ!!! ТО НЕ ТІЛЬКИ НА НЕВІСТОК ВПЛИВАЄ, А Й НА СИНІВ. В ПЕРШУ ЧЕРГУ СИНИ СТРАЖДАЮТЬ!!!

 • Доброго дня, пані МАГДАЛЕНА!Довго не наважувалася звернутися до Вас по допомогу, не полишала надія справитися самим. Але, на жаль, нічого не виходить. Немає власного житла, постійне безгрошів'я, немає роботи, та щей почалися проблеми зі здоров'ям. Що робити? ДЯКУЮ

 • Добрий вечір! Моє життя наповнене багатьма поганими подіями. В родині і сім*ї постоянні сварки. Як не знаю як це все припинити. Хвороби беруться ні звідки, гроші коли появляються і зразу невідомо як зникають, нічого не получається. Я дуже надіюсь на вашу допомогу.

 • Рак легких. Подскажите пожалуйста, можно ли с этим диагнозом бороться не медицинскими методами? З***нее благодарны!!!

 • Уважаемая Магдалена, просим вас откликнуться на нашу просьбу, “Крик души”, у нас в семье произошло несчастье, родной человек заболел раком легких. Как можно с вами пообщаться, по поводу этого диагноза. У нас опускаются руки, вся надежда на вас. Если не вы, то кто???

 • Доброго дня!Склалася така ситуація в житті, хотіла з Вами нею поділитися.Якісь безумства в особистому житті відбуваються, чи хтось зурочив, чи може то я нагрішила, витримати то все неможливо, вже і про самогубство ідеї лізли в голову, не знаю що робитиСкажіть будь ласка, потрібно до Вас на прийом записатися?

 • Здравствуйте , Магдалена! Мы с муже женаты уже 10 лет, есть сын, который родился не без помощи целительницы. Несколько лет все было терпимо с материальной точки зрения. Потом начались проблемы . Мы были вынужденны переехать жить к маме, где начались еще большие проблемы. Муж остался без работы, я в этом году тоже. Все начинания бизнеса закончились неудачам и долгами. Муж решил поехать на з***ботки, но даже не вернулись те деньги, которые были потрачены на поездку. По сути мы остались без источника средств к существованию. Ничего не удается. Ходили к специалисту, которая сказала, что у мужа была забрана удача , а у меня какое-то проклятие. За определенную суму она провела обряды и сказала, что все сняла. После этого стало ***же. Мы не знаем что делать и думать. Растет сын, которого надо растить, да и мы еще не старые и хочется исправить ситуацию. Возможно нам кто-то вредит? Возможно нужно записать к Вам на прием? Помогите и подскажите пожалуйста. Мы просто все уже в состоянии депрессии

 • Доброго Вам Дня. Моїй доньці рік і девять місяців. Приблизно з середини літа почала всього боятися. Боїться ходити на вулуцю, хтось кашляне чи чихне істеріка, чимось стукнеш плач, від мене невідходить, на руки нідокого нейде і нізким нелишається. Ходили кого знали ніхто нічим неможе допомогти.А вчора вечором у ліжечку дитини знайшла гривню копійкою, звідки вона там взялася незнаю (що з нею робити?). Дякую Вам за увагу.

 • Доброго вечора!В мене є 11 місячна донька! Вона дуже погано спить вночі. Прокидається від 7 до 15 раз за ніч і плаче! Вдень всього боїться!Якщо хтось чхне, гучніше почне розмовляти, задзвонить телефон і т.д. починає дуже плакати і боятися! Що ми тільки не робили і до кого не зверталися, нічого не допомагає! Допоможіть, будь-ласка!!! Дякую ВАМ велике наперед!

 • Воєнкомат повідомив, що загинув наш родич під Д***ьцево. і Більше ніякої інформації, ні де тіло ні нічого. Всі в пошуках, ніхто нічого не знає. Якщо потрібна буде його світлина, то напишіть електронну пошту чи інший інтернет ресурс. Допоможіть хоч щось взнати. Чи зможемо його хоч поховати. Для нас люба інформація буде корисна. Дякуємо наперед.

 • Магдалено, доброго вечора. Я перепрошую , що Вас тривожу , не змогла додзвонитись по номеру телефону. В моєї тітки проблеми.Чоловік вже 5 років має коханку.а та чи то володіє магією чи звертається до когось і не дає теті жити. Тітці 40 років а болячок на цілих 55. Як би могли з Вами зв'язатися? В нашому регіоні їй допомогти нікому, всі розводять руками і кажуть що треба шукати когось, хто зможе відробити. Допоможіть, будь ласка, в неї діти ще зовсім маленькі. Наперед, дякую. 0969520252. Або дайте телефон за яким можна зв'язатися з Вами.

 • Доброго Вам дня! Перепрошую, що турбую, мені 26 років, я сам війсьвоковослужбовець, ось уже як 3 рази побував у зоні бойових дій на Сході нашої держави. Я одружений, маю сина 8 років, незнаю що зі мною трапилось – бажання жити абсолютно пропало, всі та все дратує, вночі часто прокидаюсь, не бачу сенсу в майбутньому, таке враження що я сам на собі поставив хрест, я сам виріс без батька тому дякуючи своїй сімї та рідним мені людям досі тримаюсь, хоча вже не раз було бажання піти із цього світу. Я Вас благаю, підскажіть пораду, допоможіть знайти себе та повернутися до нормального життя….

 • Доброго вечора,пані Магдалено!скажіть будь-ласка що зробити що на подвірї коти велися . За рік чотири пішло спати то машина переїде то сам вмре. що робити ????? наперед вдячний

 • Здравствуйте уважаемая пани Магдалена,скажите пожалуйста ,вы принимаете человека непосредственно у кого проблемы ,или можете помочь человеку по фотографии,в случае невозможности приехать к вам ему лично.

 • чи можете ви сказати щось пофотографії людини?

 • Доброго вечора,пані Магдалено!Дуже довго сиджу за телефоном і намагаюсь запитати у вас про те,що цікавить на даний час всю країну. В Душу проникає болюче жало скорпіона.коли закінчиться все це?коли ми зможемо спокійно жити,мріяти,та бути щасливими.Живу надією та впевненістю, що перемога за нами,і що правда на нашій стороні.Лягаю спати з молитвою та проханням у Бога змилуватися над нами.Турбуюсь більше не за себе,а за найдорожче,за дитину.Дякую вам час.

 • Доброго дня, шановна Магдалено! Маю сина 5,5 років, дуже хворий (генетичне захворювання) з кожним днем згасає. Так як ми знаходимося далеко(проживаємо в Одесі) і з хворою дитиною дуже важко подорожувати, то хотіла б дізнатися чи можете Ви з***дити у такій ситуації, чи не безнадійний це випадок. Якщо Ви щось порадите – зроблю все можливе для своєї дитини.Дуже сподіваюся на відповідь.Заздалегідь дякую.

 • Шановна Магдалено.Допоможіть наладити жіночу долю.За свої 38 років я ніколи не мала сім'ї,на жаль не маю і дітей.З семи років не маю батьків. Я дуже втомилася від самотності. Благаю допоможіть

 • Хотілось би знати чи можна вирішити саме мою проблему зі здоров”ям і скільки це коштує?Не змогла поговорити з живою людиною по телефону,-автовідповідач та й усе.Дзвінок був в 10-45 ранку.Дякую за відповідь

 • В мене в дома постояні сварки діти дуже часто хворіють .Мати перенесла важку операцію.Істарша дочка теж захворіла 2 місяці майже пролижала в лікарні і молоча теж но вдома лічилася і я в тоймомен прихворіла.Брат почав часто пити коли випиває ста не управляямийбатько тоже попиває .Внас іно які гроші появляються з***з в дома щось ломиться або хворіють що нам ледве вистачає на хліб.Я рік назат найла куряче яйце в дитячій куртоцій шафі і і вазонку.Мати і моя бабушка росазалали що колись давно більше чим 35 років назад сусідка яка мала не чисту душу всобі закопала коло будинку нашого цвяхи і веделку . Допоможіть нам буд- ласка .

 • Здравствуйте! Обращаюсь к Вам от боли.. Когда я была беременна, мой муж работал на курорте, приехал к рождению дочери. После его приезда я видела что он изменился, стал нервным, избегает помогать мне с дочкой.. У нас были скандалы почти каждый день, он меня ревновал, изводил.. Однажды когда он спал у него зазвонил телефон, была надпись Марина, я будучи уверенной что он мне никогда не изменял подумала что это знакомая его брата, который гуляет от жены. Потом долго злилась на него, он сказал что это любовница брата не могла дозвониться до того, и позвонила ему, я устроила ему скандал чтоб не лез в чужую семью, и больше ее звонков не наблюдала. Прошел почти год, мы жили в вечном безденежьи и скандалах, ему поступило предложение поехать на з***ботки в другую страну, я подумала что может так будет лучше нам, я его просила давай разведемся, не будем друг друга мучать, он на коленях умолял не делать этого говорил что жить без нас не может, вот я и подумала что мы друг от друга отдохнем, соскучимся, он денег з***ботает, это должно спасти брак.. В итоге через месяц после отьезда он написал что таки лучше.

 • Здравствуйте! Обращаюсь к Вам от боли.. Когда я была беременна, мой муж работал на курорте, приехал к рождению дочери. После его приезда я видела что он изменился, стал нервным, избегает помогать мне с дочкой.. У нас были скандалы почти каждый день, он меня ревновал, изводил.. Однажды когда он спал у него зазвонил телефон, была надпись Марина, я будучи уверенной что он мне никогда не изменял подумала что это знакомая его брата, который гуляет от жены. Потом долго злилась на него, он сказал что это любовница брата не могла дозвониться до того, и позвонила ему, я устроила ему скандал чтоб не лез в чужую семью, и больше ее звонков не наблюдала. Прошел почти год, мы жили в вечном безденежьи и скандалах, ему поступило предложение поехать на з***ботки в другую страну, я подумала что может так будет лучше нам, я его просила давай разведемся, не будем друг друга мучать, он на коленях умолял не делать этого говорил что жить без нас не может, вот я и подумала что мы друг от друга отдохнем, соскучимся, он денег з***ботает, это должно спасти брак.. В итоге через месяц после отьезда он написал что таки лучше. Напишите мне, пожалуйста, что мне делать? Я в отчаянии.

 • Здравствуйте! Обращаюсь к Вам от боли.. Когда я была беременна, мой муж работал на курорте, приехал к рождению дочери. После его приезда я видела что он изменился, стал нервным, избегает помогать мне с дочкой.. У нас были скандалы почти каждый день, он меня ревновал, изводил.. Однажды когда он спал у него зазвонил телефон, была надпись Марина, я будучи уверенной что он мне никогда не изменял подумала что это знакомая его брата, который гуляет от жены. Потом долго злилась на него, он сказал что это любовница брата не могла дозвониться до того, и позвонила ему, я устроила ему скандал чтоб не лез в чужую семью, и больше ее звонков не наблюдала. Прошел почти год, мы жили в вечном безденежьи и скандалах, ему поступило предложение поехать на з***ботки в другую страну, я подумала что может так будет лучше нам, я его просила давай разведемся, не будем друг друга мучать, он на коленях умолял не делать этого говорил что жить без нас не может, вот я и подумала что мы друг от друга отдохнем, соскучимся, он денег з***ботает, это должно спасти брак.. В итоге через месяц после отьезда он написал что таки лучше. Напишите мне, что я могу сделать. спасибо

 • Здравствуйте Магдалена. У меня есть проблема с которой розобраца можете только вы. У меня отец заболел раком жылудка я ево уговорил поехать зделать операцыю, удалили весь жылудок, после нее поехали на химею, химею зделали двойную одну у вену, а другую у лимфу, и приетом защиту на печень неставели… Через неделю состояние ево у***дшелось и скаждным днем все ***же и ***же, поехали в больницу начали лечить печень, выводить химею а состояние все ***же и ***же дошли до того что мы сейчас дома и колят два раза в день морфий и етого мало боли невероятные ищо будем плюс к морфию брать травмадол…. врачи говорят что узи непоказало но по опыту они думают что остались метостазы в поджылудочной и заетого она восполилась и передавливает жолчегоные протоки…. Что нам делать???? Мы пьем настойку грыба “Веселка”, отвар овса, чыстотел настояный на сыроватке… поначалу я пыталса работать с енергетекой но сказали что мне невкоем случае нельзя туда лесть только молица и все а другие намного сильнее и опытнее за меня они просто бояца, и оставляют нас в руках судьбы…. З***нее благодарю….

 • здравствуйте! я к вам обращаюсь за помощью очень запуталась в своих чувствах между двумя молодыми людьми. как правильно сделать выбор подскажите пожалуйста?

 • Здравствуйте уважаемая Магдалена.Я незнаю подавать мне на развод или нет? Просто я не знаю, как повлиять на мужа, что сделать чтобы он менше времени проводил с друзьями, менше пил или вообще бросил пить, приносил домой зароботок, уделял внимание мне и нашим детям, помогал по хозяйству? Постоянной роботы у него нет уже несколько лет,он стал агресивным,оскорбляет меня. Ми живем заграницей и у меня нету возможности приехать к Вам на Украину. Очень надеюсь, что Вы откликнетесь на мою проблему и ответите что мне делать. Буду ли я и мои дети счастливы,если мы останемся с мужем вместе, или нам нужно розойтись?Спасибо.

 • Шановно пані Магдалено!Звернутись до Вас мене спонукала біда, яка прийшла в мою сім'ю.В серпні, раптово тяжко захворів мій чоловік, який до цього вів здоровий та активний спосіб життя. Розпач викликає те, що лікарі не можуть точно встановити діагноз за результатами комп'ютерної діагностики (онкологія або підшлункової залози або легень) але при опитуванні його як хворого це викликало сумнів. На жаль, на сьогоднішній день, стан чоловіка дуже погіршився. Дуже надіюсь на Вашу участь і допомогу. Дякую. Галина. Ужгород

 • Добрый день.У нас с мужем проблемы с деторождением.Помогите пожалуйста.

 • Дорого дня!Подивившись передачу з вашою участью про обряди, виникло питання, коли ще можна проводити такі обряди, на які свята?Дякую за ваши поради!!!

 • Добрий день! Вчора дивилась єфір передачі “Все буде добре” з Вами, дуже сподобалось, але виникло одне питання щодо обряду з келихом вина. Скажіть, будь-ласка, після того як зробиш з нього 2 ковтка з різних сторін що робити далі з вином?Щиро дякую за відповідь!

 • Добрий вечір! Магдалена,скажіть будь ласка яка доля чекає нашу Україну. Чи довго буде тривати війна на Сході країни.Вже всі втомилися чекати на її завершення, але на жаль кінця і не видно.якщо, Вам щось відомо скажіть будь ласка!!! Щиро, Вам дякую!

 • Шановна пані Магдалено! Прошу допомогти мені продати земельну ділянку. Вже кілька років намагаюсь її продати, але, на жаль, покупці тільки дзвонять, приходять, але не купляють. Надіюсь на вашу допомогу. Заздалегідь дякую.

 • Шановна Магдалина. Чи можливо з Вами побачитися в Києві і коли?. Дуже чекаю з Вами зустрічі.

 • Мені дуже потрібна Ваша допомога.

 • Шановна Магдалена.Я пишу до Вас повторно.Хочу записатись до Вас на прийом, але не знаю скільки це буде коштувати.Я хочу продати будинок,пройшов майже рік, а у мене нічого не виходить.Допоможіть мені,дуже Вас прошу.З повагою Ніна.

 • Добрий день, Шановна, Магдалена! Вибачте за те, що вдруге Вам пишу, моїй дитині дуже потрібна допомога. Ваша порада, будь ласка, допоможіть! Як можна попасти до Вас на прийом! Дуже дякую за відповідь!!!

 • Здравствуйте.как можно попасть к Вам на прием.где вы принимаете?

 • шановна Магдалена.уже майже рік як я почала продавати будинок.люди приходять дивляться і на цьому все закінчується,або пропонують зовсім не ту суму що я прошу. можливо це повязано з моїм чоловіком.він помер 2,5роки тому, а він був власником будинку.Підкажітьбудь ласка,що мені зробити, щоб якомога швидше продати будинок.З повагою Ніна.

 • Доброго дня! Прошу сказати, чи Ви приймаєте у Львові?

 • Добрий вечір )Чи робите ви заговори проти веснянок???

 • Доброго дня,не знаю чи взмозі ви відповісти всім хто потребує вашої допомоги, але звертаюсь з великою надією.Ми з чоловіком в шлюбі 20 років, але життя не складається постійно ображає ,гуляє а ще й пити почав.Скажіть як можна до вас потрапити на прийом і скільки це коштує. телефон ваш не відповідає. невже все що ми бачимо по телевізору це неправда. Хочеться почути вашу пораду, дякую.

 • Маю причину з вами зустрітися адже маю досить суттєві невдачі по життю. На мою думку це повязано з родовим прокляттям, шо переслідує нас по чоловічій лінії. Я боюсь в першу чергу за себе і за свого сина. Ви є досить сильним екстрасенсом для того щоб допомогти. Підскажіть що робити, куди потрібно поїхати,щоб мати з вами розмову. ТЕЛ 0972141276

 • За остані два три роки втрата житла,звільненя з роботи та багато інших дуже сутевих моментів.

 • Магдалено, надіємося на вашу допомогу. Важко дивитися на хлопця, якому лише 25років, працездатного, життєрадісного…..Але щось трапилося, що у нього немая бажання працювати, цінити те, що має, та курить коноплі…

 • Пані Магдалено!Вибачайте,що Вас турбую,але чи не могли би Ви допомогти знайти пропавшого безвісті солдата.Буду чекати на відповідь.Дякую.

 • Доброго дня, Магдалено! Дуже потребуэмо Вашоi допомоги. Мiй батько хворiэ i нiхто не може встановити дiагноз. ***iзи всi гарнi, а йому кожного дня погано. Вже другий мiсяць лежить по лiкарнях, кожен лiкар лiкуэ на свiй лад. А проблему нiхто не може встановити. Допоможiть будь ласка, благаю!

 • здравствуйте! у меня такая проблема личного плана. я не могу ничего испытать при половом акте со своим мужем. я не могу возбудится. что вы мне посоветуете в этом вопросе?!

 • Добрий ранок!Ми з чоловіком уже 2 роки не можемо продати будинок.Куди не кинемся ні в чому нам не везе. Почуваємся з дітьми дуже погано. В сім'ї не має спокою, підвищена знервованість, таке відчуття, що кожен живе сам по собі. У мене все тіло болить, не має зовсім сили. Іноді відчуваю себе гумовою від того, що мої нег***зди наповнюють мене безперестанку і в великий кількості. На собі терплю багато образ. Чому так відбувається? Що потрібно робити щоб продати будинок? Допоможіть будь-ласка.

 • Доброго дня! Допоможіть, будь ласка, в мене хворіє батько, він нічого не хоче робити, нічого його не цікавить, не виходить на вулицю. Говорить, що не хоче жити. У брата не складається життя. Підкажіть, будь ласка, що робити? Може будете приїжджати на Закарпаття, щоб з Вами зустрітись. Дякую гарно!

 • Доброго вечора,Магдалено!Звертаюся до вас за допомогою.Ми з чоловіком одружені менше 2-х років,у нас прекрасна дочка,і чоловік у мене непоганий,однак все частіше “потопає у стакані”.Цей його стан х***ктеризується надвичайною агресивністю до мене і дитини,образами,рукоприкладством,тратою грошей і марнуванням майна.Коли тверезіє.то дуже кається,однак з часом все повторюється.Що мені робити?Як врятувати чоловіка і віднайти мир і спокій у сім'ї без алкоголю і насильства.Благаю вас,допоможіть,бо вже не знаю як маю жити і що робити.

 • Добрий день,Магдалена! Яке грне ваше им”я… Дуже хочу спитати вас-Чому я нещаслива, не можу знайти свою пару? Мой сын имеет приобретённую эпилесию как можно избавить его от этих мук?

 • доброго вечора,вибачте за пізне повідомлення,я хочу за питати ,ви ведете прийом лише у Львівскій області ,чи не прймаете на півдні Украіни?

 • Добрий вечір Магдалено.Я з Івано-Франківської області Надвірнянського району .Прошу мені допомогти,позбавити мого сина анкогольної залежності.Він кожний день Вживає анкоголь.І я вже незнаю що робити…Будьласка допоможіть мені.Дякую.

 • Доброго вечера. Скажіть будь ласка,я з чоловіком мрію про власний будинок, зроку врік я маю надію що получиться купити земельную делянку і побудуватисьЯ))) Але фінансів ніколи не стає.Скажіть нашій мрій суждено здійснитись?якщо так то коли ? 1991 27 09 дякую вам! що помагаєти людям

 • Добрий день, Магдалена! Дуже надіюся, що Ви мені допоможете! Справа в тому, що і я і мій чоловік дуже часто погано себе почуваємо. Це вже продовжується декілька років. Спочатку зверталися до лікарів, але ніяке лікування нам не допомагало. Тоді ми спробували звернутися до людей, які “викачували яйцем”. На диво – це нам допомогло. Але справа в тому, що це вже стало систематично, проходить деякий час і знову загальний стан дуже погіршується. Наш єдиний порятунок – “викачування яйцем”. На сьогодняшній час – це навіть декілька раз на місяць. Це вже несила терпіти, ми вже у відчаї. Так далі жити неможливо і ми не знаємо,що нам робити і в кого шукати порятунку. І саме головне питання, чому так відбуваються? Дуже надіюся, що не залишите мою проблему без уваги! Дякую.

 • Добрий вечір Магдалено! Ми з чоловіком 5 років перебуваємо у шлюбі,але діточок нажаль немає. Я дуже хворію по-жіночому.Дуже надіємось на Вашу допомогу.Прошу порадьте,що робити.Щиро дякуємо!

 • Добрый вечер пани Магдалина!Я родом с Хмельницкой обл. смт Виньковцы. у меня к Вам один вопрос у меня нет детей и на протяжении не малого времени постоянно что то мешает чтоб я осчастливилась материнством и причин у меня очень много, ну и грешков наверное тоже!Вот я и хочу спросить с чего начать путь???

 • Доброго дня,Магдалено.На сьогоднішній день у світі багато жорстокості і заздрощів. І тому не дивно,що люди хворіють,мають нег***зди в родині,на роботі, в школі іт.д. Тому я хочу звернутися з цією проблемою саме до вас.Два роки тому зі мною було все г***зд, в мене були успіхи в школі в спілкуванні з однолітками я не сумувала,мені щастило в справах і все було добре. Але з плином часу я почала помічати проблеми:нег***зди в навчанні,все наче настроєне проти мене,мені не щастить і в особистому житті щось не складається, прстійні переживання та смуток і відчай на душі,невпевненість у собі та своїх силах,комплекси.Я ст***юся, намагаюся думати про хороше,але все одно все наче обертається проти мене.Мені страшно.Я не усвідомлюю,що це може бути.Я ходжу до церкви і щиро вірю в Бога. Дорога Магдалено,порадьте будь ласка,що робити і,що це може бути.Дякую.З нетерпінням чекаю відповіді.

 • Доброго дня, шановна, Магдалено!Пишу до Вас з приводу величезного горя в родині моїх знайомих. Жіночка, 32 роки захворіла на рак черевної порожнини. Виявили пізно, операцію зробили, хімію робили.. Тепер вона у дуже тяжкому стані, практично не їсть, не спить, не ходить.. Дуже важко переживати цю біду.. Двоє діточок постійно питають що з мамою.. Скажіть будь ласочка можливо можна ще їй якось допомогти з вашою поміччю.. Буду дуже вдячна за відповідь. Дякую

 • Здравствуйте,ув магдалена,у меня к вам вопрос:у меня две дочери 20 лет и 3 года,болеют постоянно(младшая раз в месяц регулярно,старшая почти с такой же частотой),старшую преследуют неудачи в личной жизни,одиночество,разочарования совершенно не свойственные ее возрасту проблемы!!но больше всего меня беспокоит здоровье,точнее нездоровье(как женское так и общее).вы сможете нам помочь?интуиция подсказывает ,что это не спроста!если да,сбросьте адрес(куда ехать) и везти ли с собой малышку?з***нее спс за ответ.

 • Доброго дня,шановна Магдалена!звертаюсь до Вас у відчаї,сподіваюсь Ви мені допоможете.Останнім часом у мому житті багато труднощів та всіляких проблем…також не можу влаштувати особисте життя вже досить тривалий час.Я думаю це все почалось після смерті мого хлопця,на якому була порча.Його не стало 3 половиною роки назад.Я хотіла б дізнатись чи саме це є причиною і що мені робити.Дякую.

 • Доброго дня ! 12 числа в мого брата весілля, і мати молодої хоче після вінчання піти на кладовище до померлих родичів з молодими. Чи можна так робити, якщо ні то чого! І які можуть бути наслідки? Дякую…

 • Добрий день пані Магдалено. Мій батько захворів приблизно 3-4 місяці тому. Спочатку його турбувала спина, потім шлунок. Лікар порадив йому зробити комплексне обстеження після результатів якого зробив висновок про ймовірність онкозахворювання. Після наступного комплексного обстеження у київському онкоцентрі лікарі поставіли діагноз рак 4го ступеня, що подальше лікування лише хіміотерапія… Магдалено, напишить, будь ласка чи є можливість врятувати мого батька?Дякую

 • Здравствуйте Магдалена,очень буду признательна если откликнетесь.Не понимаю,что происходит с моим братом.В нашей семье всегда были хорошие доверительные отношения. Когда брат встретил свою нынешнюю жену,отношения в край изменились. Он перестал звонить,меньше интересуется и делится своей жизнью,обижается все время на маму,папу и меня в том числе.Я скучаю,и звоню ему,а он сам не звонит.Маме и папе не звонит,не интересуется нашей жизнью.Могла ли невестка что то сделать,что могло отбить желание общаться с родными?

 • Доброго вечора, пані Магдалино! у мене великі проблеми зі здоров'ям, при чому лікарі не можуть мені допомогти, ставлять діагноз ВСД (вегето-сосудиста дистонія). У мене в житті великий дискомфорт, не можу нормально ходити на роботу. приймаю багато ліків, але вони не допомагають. Кажуть є вихід – обкатати яйцем! Чи можна таким способом вирішити дану проблему і взагалі, як попасти до Вас на прийом.При можливості, чекаю на вашу відповідь. З повагою та вдячністю Світлана.

 • Здравствуйте дорогая Магдалена.У меня очень большие проблемы в семье. Пока я был в зоне АТО на Донбассе моя жена встретила другого молодого человека и теперь хочет со мной разойтись. Я ее очень сильно люблю и не представляю своей жизни без нее, без семьи. Я сейчас пытаюсь что то делать,разговариваю с ней, уговариваю, но все бесполезно. Посоветуйте что мне делать?

 • Доброго дня Шановна Магдалено! Вибачте, якщо відволікаю Вас! Я вже не знаю в кого мені просити допомогу! Я не знаю до кого мені ще звернутися! Вже 3 роки я хворію молочницею і не можу від неї позбутись! Мені ніщо не допомагає! Кожного місяця ця хвороба прогресує знову і знову! Я вже не маю сили! Почуваю я себе добре! В організмі немає відхилень! Невже мені все життя ось так жити! Допоможіть благаю! Порадьте, як мені далі бути? З нетерпінням чекаю Вашої відповіді! Дуже дякую!

 • Доброго дня Шановна Магдалено!Ви мені дуже до душі і подобається Ваша Жіночність, краса і колір волосся.Я для себе вибрала такий же.Але виникло питання, коли я знайшла інформацію, що при вибілюванні і зрізанні волосся втрачається звязок з природою і жіноча сила. Чи правда це- бо видно, що Ваша Сила і Здібності Великі! Дуже хочеться знати Вашу думку. Дякую! Бажаю Вам,Магдалено, Щастя! Будьте завжди така Позитивна і Красива!

 • Добрый день, Магдалена!. если честно очень долго сомневалась писать вам или нет. А сейчас стою на каком то перекрестке. Все валится из рук, с работой совсем туго, в личной жизни тоже. не пойму толи полоса такая просто пошла толи что то серьезнее. Как бы нам с Вами пообщаться?

 • Доброго дня! Пані Магдалена, ми прожили в шлюбі 5 років, ще місяць тому все виглядало як в щачливої родини… З***з все рушиться на очах, пояснень зрозумілих немає “… я не щаслива, хочу розводу…” Підкажіть, поясніть, допоможіть!!! Почуйте крик душі.

 • Вітаю Вас Магдалено! Може звертаюсь до вас невчасно, але дуже турбує мене доля нашої країни. Серце крається, коли чую про загиблих та поранених нашіх хлопців-патриотів. Сьогодні так тремтіло серце, коли почула, що наш кордон перетнули Російські військові на танках та зі зброєю. Молюся за Рідненьку УКРАЇНУ. Хотілось би почути щось дуже обнадійлеве.

 • Доброі ночі шановна пані Магдалено! В мене в житті склалася досить складна ситуація і я не знаю як мені побороти іі. Я одружений 8 років з чудовою жінкою з якою ми будували багато планів, мріяли, любили одне одного. Але в жовтні минулого року коли я був у відрядженні мою дружину запросив на день міста іі давній товариш який добивався іі ще з шкільних часів. В той день приіхала його сестра. І вони напоіли мою дружину до безпамятства, хоча самі були тверезі при тому що обоє дуже люблять випити і напевно провели якись ритуал, бо на наступний день я іі просто не впізнав вона стала іншою людиною. Іі почало тягнути в дім до того чоловіка і вона нічого не може з цим зробити. Була якось в церкві попила святоі водички так в неі стався дуже сильний розлад шлунку, що наштов***є мене на те що над нею провели якись магічний ритуал. підкажіть як зняти все те що зробили ій і зберегти нашу сім'ю?

 • Здравствуйте Магдалена!Мне очень нужен Ваш совет, что нужно сделать, чтобы найти работу с достойной оплатой? И как помочь моим деткам?Спасибо.

 • Доброго вечора Магдалено!Звертаюся до вас, з останьою надією. Вже десятий рік ми з чоловіком намагаємося стати батьками, але все безрезультатно. Пройшла багато лікарень, багато різних експериментів над собою. Навіть, чотири рази, штучного запліднення. Все безрезультатно. Лікарі просто розводять руками, чому не получається. Чоловік, вже втратив надію, а я просто неможе змиритися з тим, що у нас не буде діток.Останій рік не приймаю ніяких ліків, їзджу по святих місцях, але мене це не заспокоює, але більше заводить у дипресію.Магдалено, напишіть будь ласка, чи є якийсь спосіб, щоб узнати буде у нас дитя, чи немає уже шансу і взагалі змиритися з Божою волею?Буду дуже вдячна за відповідь.

 • Здравствуйте, Магдалена. Мой второй брак практически распался. Я осталась одна с двумя маленькими детьми. Какая-то черная полоса в жизни. Очень хотелось бы с вами пообщаться на интересующие меня вопросы. За ранее спасибо.

 • Доброго дня, Магдалена!З чоловіком одружені 3 роки дуже хочемо мати діток, та не виходить.У чоловіка з бізнесом також з'явилися проблеми. А останнім часом взагалі незрозумілі ситуації, то незрозуміло звідки взявся в хаті кажан, а потім втопився горобець у відрі, також розбилося дзеркало.Допоможіть будь ласка, я незнаю що відбувається, мене це дуже лякає і я переживаю за своїх рідних.На перед дякую!

 • Доброї ночі, Магдалена! Я у відчаї, мій наречений занедужав, тіло горить, сили немає, а також сильні головні болі, ходить до лікарів але діагноз ніхто не може поставити. А у мене різко почалися болі в області нирок, приймай лікарство які приписали лікарі але вони мені не допомагають, а болі не проходять, Ми їздили до бабки- цілитильниці, вона сказала, що на мене пороблено, а в нареченого дійсно вчипилася болячка, і на ньму багато завісті. Ми незнаємо, що робити. Допоможіть будь-ласка. Я у відчаї.

 • Добрый день, пани Магдалена! Как можно попасть к Вам на прием? У нас проблемы с душевным здоровьем сына, ему 10 лет. Очень нуждаемся в Вашей помощи!

 • Доброго дня!в мене така ситуація ,чоловік займався бізнесом,все йшло досить успішно,але останнім часом за що не візьметься нічого не виходить,таке враження що перед ним закриті усі двері!можливо щось порадите!

 • Доброго дня, пані Магдалено! Хочу потрапити до Вас на консультацію, але н***зі спитаю поради. Ми з чоловіком уже 5 років одружені, діточок народити у нас ніяк не виходить. Останні пару років чоловік часто випиває, кожен раз обіцяючи зав”язати. На даний час під загрозою його робота і мої нерви… Що робити? Чи є взагалі майбутнє у нашої сім”ї? Порадьте щось, підкажіть, будь ласка! Наперед дуже вдячна Вам! Ірина.

 • Шановна Магдалена, допоможіть будь ласка! Вже 4 роки після одруження переслідують біди і невдачі. А коли три тижні тому я з дітками потрапила в страшну атоаварію, я зрозуміла, що вже не до жартів. Дуже боюсь за дітей. Підскажіть пораду, дуже Вас прошу, якщо є можливість. Дякую дуже.

 • Добрый день! Скажите пожалуйста, будет ли Украина, ждет нас война и к чему готовится? Спасибо.

 • Добрий день. Дуже хочемо потрапити до вас на прийом. Як можна до Вас попасти? Нам потрібна Ваша допомога… Дуже часто знаходим дома підклади ( ножі, глина, голки ).Допоможіть

 • Добрий день. Дуже хочемо потрапити до вас на прийом. Як можна до Вас попасти? Нам потрібна Ваша допомога… Дуже часто знаходим дома підклади ( ножі, глина, голки ).Допоможіть 0935802262

 • Здравствуйте! Я молодая девушка, мне всего 29. 8 лет как я замужем. Муж на 10 лет старше меня. У него от первого брака есть дочь. У меня на все мои ст***ния и лечения не получается. Мне кажется что это самая главная проблема в моей жизни. Но последние время мне не дает спокойно жить одна мысль. Мне почему-то кажется что все мои проблемы из-за этого. У меня была любимая бабушка, которая мне и моему родному младшему брату желала добра! Можно сказать что она нас выростила! На второй день моей свадьбы, впрочем как и брата бабушка брала со стола продукты и просила отнести на кладбище дедушке. Мол пускай порадуется за нас! Мы на это не обращали внимания! Спустя некоторое время я потеряла ребенка на 8 недели. У брата жены тоже получился выкидыш! Спустя некоторое время бабушка заболела, перестала всех узнавать! Всех ругала. Она умерла с обидой на меня, потому что я не поддержала ее. Она так со мной и не заговорила. У меня вопрос! Бабушка могла своими поступками навредить нам? И как все исправить? Спасибо!

 • Доброго вечора, пані Магдалено.Чи можливо зустрітися з вами у Львові? Коли і де? Хочеться почути Вашої поради і знайти відповіді на давні питання.

 • Доброго вечора! Я знайома з Вами, Магдалено, лише завдяки телешоу “Битва екстрасенсів”, але Ви справили на мене велике враження. Настільки Ви щирі та відкриті до людей! Нажаль, в мене немає змоги до Вас приїхати на прийом. Можливо Ви іноді буваєте в Києві? Якщо це трапляється, то мені дуже хотілось би з Вами зустрітись. Хлтілось би почути Вашу думку та можливо отримати пораду стосовно мого особистого життя… Мені 35 років, та на превеликий жаль я ніяк не можу зустріти чоловіка, з яким хотілось би прожити все своє життя, а також народити дитину. Хочеться зрозуміти що я невірно роблю. Дякую Вам!

 • Меня зовут Алина. Лет 23. Дата рождения – 30.09.1990. Не складывается личная жизнь,может для кого-то я молода и мне скажут,у тебя вся жизнь впереди. Я хочу серьезных отношений,семью,детей. Не хочу просидеть так и остаться одна((( Я уже начала завидовать своей школьной подруге,не хорошее чувство зависть. Она меня съедает. Отношения не складываются,последний раз я встречалась в 17 лет. Обидно. Я ведь симпатичная,не дурна ,что со мной не то???? Что странно….в последнее время я вижу много сердец – из облаков,очень много в асфальте(в виде дыр,луж), на море камень,дома картошка в виде сердце. Что это?? Может он уже рядом и это знаки????

 • Допоможіть будь-ласка!!! В мене сімя, троє дітей,а чоловік мій Михайло пє.На-жаль до Вас приіхати не можемо,бо живем за кордоном.Порадьте мені,підкажіть,що зробити,щоб його відвернути від того зла-алкоголю.Дуже надіюся на Вашу підтримку і допомогу!!!Це крик моеі душі!!!Дякую.

 • Доброго дня пані Магдалена! Допоможіть будь-ласка!!! Мені 27 років , а в особистому житті не щастить. Починається спілкування, але ні до чого серйозного не доходить. Мені так самотньо і одиноко…я не знаю що мені робити і як вирішити цю проблему. Дуже чекаю на Вашу пораду!Дякую.

 • добрый вечер! оставила Вам заявку на прием,но пока не получила ответ. Мне 38 лет,у меня нет детей и семьи.личная жизнь не складывается совсем. меня очень сильно мучает вопрос-будут ли у меня дети(смогу ли я испытать счастье материнства)женское счастье?????

 • дожила до 46 лет и не думала, что смогу влюбиться, есть муж, есть сын, есть семья, но вот на старости лет полюбила..и как поется в песне:” а я люблю женатого”…люблю его да и он вроде любит…НО понимаю…что семьи разрушать нельзя..ни мою..ни его…а душа болит словно ее разрывают на части…помогите унять эту боль..жить с ней не возможно..ни есть..ни пить не могу

 • Здравствуйте уважаемая Магдалена!Меня зовут Оксана,мне 29 лет.Много раз смотрела передачи с Вашим участием и меня поразил Ваш дар.Поэтому решила обратится к Вам за помощью,так как приехать никак не смогу.Я имею двух прекрасных дочерей,старшей-10 лет,младшей-3 месяца.В 2003 году я первый раз вышла замуж,в 2004 родила дочь,а через год развелась.Потом еще несколько раз пробовала создать семью,но ничего хорошего с этого не получалось.В отношениях были измены,предательства и алкоголь.В 2012 году я познакомилась с мужчиной в интернете и у нас завязались отношения.Несмотря на его не очень положительное прошлое,он сидел в тюрьме,я полюбила и приняла в свое сердце этого человека.Мы начали жить вместе:он,я и моя дочь,которая захотела называть его папой.Мечтали о втором ребенке.Расписались и бог нам послал еще одну доченьку,она появилась на свет 3 месяца назад.Казалось,что все мечты сбылись,прекрасная семья,желанные обожаемые детки.Но пошло что то не так,появились ссоры,которые набирали обороты.В последних из них было и слово РАЗВОД.Я очень люблю своего мужа и боюсь его потерять.Помогите нашей семьи быть счастливыми!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Доброго дня Шановна Магдалено!Чула про Вас дуже багато і тому вирішила попросити у Вас допомоги. Мені 23 роки, а кохання не має( це звучить не розумно, гадаючо, що ще молода), але уже не одноразово мені говорили гадалки, що у мене родове прокляття по материнській лінії на самотність! Бабуся, мамина мама, поховала свого чоловіка, і моя мама поховала свого чоловіка, мого тата 20 років тому, і не що давно поховала другого чоловіка-громадянського! От і в мене якась стіна, бар*єр. Що робити, допоможіть?!

 • Доброго дня Шановна Магдалаена! Хочу звернутися до Вас з проханям що відбувається зі мною останім часом, мені почали снитися дивні сни які несуть певну інформацію, яка частково здійснюється. Все це почалося коли мені наснилася мама моєї бабусі, вона була знахаркою. З повагою Оксана 19 років.

 • Доброго дня,шановна Магдалено!Дуже багато про вас чула і звичайно бачила у передачах.Надзвичайно вражена вашим даром.І потребую вашої помочі.Ми з чоловіком оджружені трохи більше року.І за весь цей час у нас небуло такого тижня,щоб ми не сварилися.До весілля все було добре,я бачила в ньому опору і підтримку.А потім чоловік став якийсь дивний, він втратив сенс у нашому з ним спільному житті,став байдужим до мене.Я такого ставлення не витримую.Він каже, що все нормально і це я роблю розбрат в сім”ї,мені ж здається,що навпаки.Останнім часом ми взагалі не терпимо одне одного,і робимо один одному все на зло.Щоб розворушити його я написала фіктивну заяву на розлучення і він її готовий підписати.А я не знаю як бути далі,оскільки кохала його коли виходила заміж.Плюс до всього у нас не має дітей, я лікую запалення.І думаю, що можливо саме через наші чвари Бог на не дарує таке щастя.Прошу вас допоможіть врятувати нашу сім”ю,можливо це все не просто так!Наперед вдячна

 • Доброго дня! Я хочу дуже допомогти своїй найкращій подрузі,вона мені як сестра! Три з половиною роки назат в автокатастрофі загинув її чоловік,вона залишилась з 11-ти місячною дитинкою!Сталось так що чоловік її часто не носив обручку,і в момент його смерті вона була дома а не на ньому, і коли його хоронили вона поклала йому обручку в гріб! Від того часу вона так і не може завести серйозних стосунків з чоловіками,вони зявляються потім митєво зникають з її життя,вона вже так пару років мучиться,і були такі що вона була готова з ним скласти своє життя,але вони її покидали! Я багато раз їй радила звернутись до когось,але чомусь вона цього не робить може боїться!!! І ще в неї дома лежать далі всі речі які він носив, і якими користувався!!! Підскажіть будь ласка,що робити!!! Вона хоче бути щасливою,щоб у неї і її дитини була опора!!! Будемо вам дуже вдячні!

 • Добрий день, шановна Магдалено!В першу чергу хочу сказати, що Ви дуже гарна і сильна жінка!І це таке чудо, що Ви допомагаєте людям!Я дуже вірю і надіюсь, що і мені зможете допомогти.У мене є три проблеми, які не дають мені жити щасливим,нормальним життям.Дуже хочеться попасти до Вас, але у силу багатьох обєктивних обставин не можу приїхати.Скажіть, будь ласка, чи можете Ви поспілкуватись по телефону чи скайпу? А може будете ближчим часом у Чернівцях, бо я живу поряд.Гарно дякую за Вашу увагу!

 • доброго дня!я з чернівців, скажіть будь ласка як можна попасти до вас на прийом,мені дуже потрібна ваша допомога,бо вже немає сил…….

 • в мене проблеми матеріального х***ктеру! завжди пропадають гроші або їх крадуть і ніхто нічого не може зробити! навіть міліція!!!що робити щоб такого не траплялось і як можна повернути зникле?????

 • Доброго дня, Магдалено. Чи можна позбавитися підошвиних бородавок. В мене на ступнях ніг та долонях їх дуже багато. Нічого не допомагає. Дякую.

 • Шановна Магдалено! як можна попасти до вас на зустріч, у сімї моїй біда, я дуже хвилююсь за свою маму та племінників, сестра вже років 3 не приїзжажає до мами, вона має сина 1991 р/н і доньку 1990 р/н, з вересня 2013 року поміняла телефон, виїхала жити в К ИЇВ, тепер не спілкується ні з ким, ні з родиною ні з своїми дітьми, це дуже важко і незрозуміло, мама місця собі не знаходять, діти теж , у її сина постійні якісь проблеми, цідіти вкрай знервовані і ображені, в доньки хлопець, а вона питає мене як же їй пояснить хлопцеві де її мама в 2-х словах не можу пояснити ситуацію, можливо у Вас буде прийом в Києві ,ми проживаємо в Черкасах,буду дуже вдячна за відповідь.

 • Доброго дня люба моя Магдалена,я сильна людина ,але вже край, прошу допомоги, дуже давно прошу в Бога жіночого щастя, нещастя так і сипляться на мене, думки вже лихі, у мене безвихідь, прошу зустрічі, треба розібратися, треба порада, настава.Надіюся на зустріч, вклоняюся вам до долу………

 • Доброго дня! Знову до вас звертаюсь, дуже потребую вашой поради. Допоможіть або підскажіть що робити. Від мене пішов чоловік. Без пояснень сказав що прийшов час. Я без нього життя не уявляю, одного разу сказав що прийде час приповзу на колінах. Де тільки не ходила скільки горшей віддала. Всі тільки обіцянки дають, а толку ніякого.

 • Відгук. Мені содобалось у пані Магдалени. Вона хороша, я їй довіряю і дуже вдячний за допомогу. Мені добре було коли я був на прийомі.Мене цікавить лише ще одне питання.Я роблю все те що Ви сказали.Але мене мучить біль.Скажіть мені лише одне – коли мене перестане боліти, і чи іти до врача.Будьласка, я дуже прошу.

 • Доброго дня Магдалена! Звертаюсь до Вас за допомогою, у мене ніяк не складається особисте життя, знайомлюсь з хлопцями, зустрінемось один раз, і вони пропадають…підкажіть, порадьте будь ласка що мені робити

 • Доброго дня! Я не маю змоги прийти до вас на прийом. Але в мене проблеми з яки жити дуже важко. Чи могли б ви хоча б щось порадити для того що б полегшити мої проблеми. Що для цього потрібно.

 • Добрий день Магдалено!С мужем прожили 18 лет.Последние полгода вообще не живём вместе и даже не общаемся,из-за постоянных конфликтов на почве того,что у его,как выяснилось “дружба” с одной особой не протяжении нескольких лет. Разводиться он не хочет,но и домой не возвращается,сидит возле своей мамы.Как наладить отношения в семье и избавить от этой особы?

 • Допоможіть спасти брата від алкоголізу.Як можна попасти до вас на прийом.

 • добрий вечір скажіть будласка коли ви будети у львові?

 • Доброго вечора! Скажфть будь-ласка коли можна з Вами зустрітися у м.Львові

 • Доброго вечора! Скажіть будь-ласка коли можна з Вами зустрітися у м.Львові

 • Як можна знати коли Ви будете у Львові, дуже потрібна Ваша допомога.

 • Доброго дня.Допоможіть будь ласка,ми з чоловіком дуже хочемо діток,про те 3 роки в нас не виходить,вже не знаємо що робити,ми у відчаї,я Вас дуже прошу,допоможіть нам.

 • Доброго вечора Магдалена! Я розлучена маю дитину і ніяк не складається особисте життя. Якщо хтось появлявся то ненадовго, а потім не понятно чого тікають. Що робить уже незнаю.

 • Доброго дня! Як до Вас потрапити на прийом, коли Ви буваєте у Львові?

 • Добрий день Магдалено.Я орендую приміщення в якому відкрила кафе.торги йдуть погано.люди рідко приходять.в білшості заходять і вертаються.коли роблять замовлення в останній момент відмовляють.

 • Доброго дня! До нашого весілля все внас було нормально, одружились чоловік змінився.На нього мають вплив його батьки, він ніяк не може піти від окремо жити зімною і дитиною.Я так у двох словах. Каже що мене любить,а піти не може. Може якась порча. Чи можети ви розказати по фотографіях якщо я вам їх надішлю. Я дуже хочу , щоб ви мені допомогли, бо все ж таки любимо одне одного є дитина і не хочу, щоб наш шлюб розпався.

 • Доброго дня! Допоможіть або підскажіть що робити. Від мене пішов чоловік. Без пояснень сказав що прийшов час. Я без нього життя не уявляю, одного разу сказав що прийде час приповзу на колінах. Де тільки не ходила скільки горшей віддала. Всі тільки обіцянки дають, а толку ніякого.

 • Доброго дня Магдалена. З сім'ї пішов чоловік до іншої жінки. Прожили 12 років. Залишив і сина і свою матір. Я знаю що жінка до якої він пішов не досить розбирлива у відносинах. Відносини у нас з ним дуже тяжкі, навіть не розмовляє. Допоможіть будь ласка. Не знаю що робити.

 • Добрий вечір, Магдалено!Прошу вашої допомоги…не можу влаштувати особисте життя. Позаду невдалий шлюб, виховую дитину сама…Зустріла чоловіка, покохала його, але він одружений.Можливо ви можете щось порадити?Дякую.

 • Добрий вечір Магдалена!Прошу Вас допомогти врятувати мого сина та його сім‘ю.Я відправляла заявку на прийом до Вас,але досі не отримала відповіді.Дякую за увагу!

 • Доброго дня. Скажіть будь ласочка, що робити якщо кохана людина пішла до найкращої подруги, при чому це сталось без будь яких пояснень? Мені просто в смс було сказано, що ми розходимось, а вже за деякий час я дізналась, що вони разом.

 • доброго дня дорога магдалено скажіть чи можете ви по і дати пораду і коли найблищим часом ви будете у львові чекаю відповіді чекаю

 • дорога магдалено скажіть будь ласочка чи можете ви по і дати пораду і коли найблищим часом ви будете у львові та скільки коштує ваш прийом чекаю чекаю чекаю відповіді

 • Доброго вечора, Магдалено! хочу запитати Вас чи можна бути свідками на весіллі парі, яка зустрічається, але ще неодружена і хоче засвататися?

 • Здравствуйте, Магдалена.Мне 29 лет,у меня двое детей, два сыночка. Я всегда мечтала о дочери. Иметь трое детей раньше не планировала, но когда родила второго сына, желание иметь доченьку меня не покидает и сейчас. Поэтому решила обратиться к Вам с таким вопросом, сможете мне подсказать, как запланировать рождение девочки? И возможно ли это вообще? Очень жду ответа. Благодарю.

 • Добрый день Магдалена. Нужен вас совет, как найти свой путь в жизни. Мне 30 лет, неделю назад с уехала с оккупированного Донецка. С этим бегством развалилась моя жизнь. Мы потеряли наш бизнес, квартиру, любимый город. Мы разошлись с мужем. Теперь я не знаю, что мне делать и куда двигаться, да и сил и желания тоже нет. Я не думаю, что получиться вернуться в Донецк когда либо, с мужем уже семью не восстановим, в профессиональном плане я тоже в тупике. Сижу, как у разбитого корыта, не зная куда идти дальше, куда ехать чтобы жить, и вообще чем заниматься по жизни. Возвращаться к прошлой жизни не хочу, а куда дальше я тоже не знаю. Чувствую себя просто потерянной в тумане. Можете направить меня, подскажите, где моя дорога…. З***нее благодарна Я бы хотела приехать к вам на прием, но пока для меня это накладно.

 • Магдолена скажите пожалуйста , могли бы вы по фотографии сказать с каким человеком я познакомилась.Он иностранец .

 • Доброго дня Магдалена ми зи своим чоловиком вже сим рокив живем разом и дуже хочемо дитей допоможить будьласка нам дуже Вам великий уклин.

 • Доброго дня п. Магдалена! Мене звати Наталя, мені 29 років, я з м. Львів. Ми з чоловіком живемо 4 роки в шлюбі, але проблеми почалися після народження дитини… він пив, почав мене штовхати, принижувати,влаштовував скандали, зненавидів моїх батьків….. Допоможіть мені будь-ласка може йому хтось щось по робив..адже все було добре….. я більше так не можу мучитися!!!!!!Дуже буду вам вдячна за допомогу!!

 • Магдалена здравствуйте.Помогите пожалуйста – я работаю а долги отдать не получается. Они становятся все больше.Как только вроде налаживается так появляется новая проблема которую нужно решать с помощью денег, так с долгов и не могу выйти. Впрочем как и из депрессии.И в личной жизни полный бардак.З***нее Вам спасибо.

 • Добрый день! Скажите, пожалуйста, как можно защитить себя, своих близких и родных от недоброжилательных людей?З***нее спасибо за ответ.

 • Доброго дня! Мене звати Оксана. Мені 28 років. Уже довгий період часу не складається особисте життя. Починаються якісь відносини з чоловіками, тривають певний час, але до весілля не доходить. Постійно якийсь відштовх. Яким чином можна потрапити до вас на прийом? Де він відбувається і скільки коштує? Щиро дякую за відповідь. Чекатиму.

 • Добрий день! В мене запитання до вас.На дворі в себе знайшла ***стину розового кольору зав'язану з чотирьох сторін на вузли. Дуже переживаю чи не пороблене щось? ***стину в руки не брала спалила. Що далі не знаю. Дякую.