Ласкаво просимо в мою гостьову книгу. Буду рада почути Вашу думку.

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати повідомлення. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.

Коментарі (1752)

 • Після смерті мого вітчима на адресу матері прийшов лист з не дуже приємним змістом. З того часу почались проблеми в родині. Як каже мама, то все що було написано в листі справджується. Я намагаюсь її підбадьорити і говорю що це просто збіг, але якщо так подумати… Життя в батьків завжди було не солодке, багато хто заздрив моїй матері і бажав тільки лихого, наводив порчю. Що робити не знаю підкажіть, дуже прошу, бо мама дуже дорога для мене.

 • Шановна Магдалена! Прошу Вас ВідповІсти на питанння,чи родиться в мого сина дитинка?.Бажаю ВАМ Здоров,я і довгих років життя. Ніна.

 • Доброго дня!В нас в родині дуже сильно зачастили різного роду проблеми ,які б ми навіть собі не могли уявити, вмене є перечуття, що це все не з проста, я спочатку це все не вірила , але з кожним днем це не дає мені спокою,якщо зможете то допоможіть!

 • Доброго дня звертаюсь до Вас за допомогою. Мій чоловік хоче розвестись а я цього не хочу бо люблю його і дитина в нас є. Допоможіть будь ласка мені щоб діло не зайшло до розводу бо дуже цього не хочу. Чоловіка звати Володимир народився 2.06.1989р а мене звати Лілія народилась 15.03.1989р. Наперед Вам дякую.

 • Доброго дня, пані Магдалино!Мене звати Інна, мені 22 роки, особисте життя ніяк не складається, до цього часу нікого і не було, весь час одна…У родині трапляються постійні нег***зди, сварки, непорозуміння….Мої рідні,друзі, знайомі негативно налаштовні проти мене…За які справи не візьмуся, постійно якась невдача…Допоможіть, будь ласка!

 • Мене більше року безперервно болить голова, нічого не допомагає! Сняться дуже дивні і страшні сни! Допоможіть будь ласка.

 • Добрий день Магдалено мене звати Галина живу з чоловіком Андрієм чотири роки в нас не має дітей допоможіть нам будьласка дякую.

 • Прошу вас про допогу.В мене померла дитина мала тяжку ваду серця і незнаю чому в родині поколіня такого небуло.Іпроблеми в нас з батьком та чоловіком постійні сваркі неможемо зрозуміти чому так перше такого небуло Прошу вас допомогти нам та інше ше хотіла знати вас.Дякую

 • Доброго дня. Звертаюся до Вас про допомогу.Щось твориться з моїм чоловіком-сильно порушена психіка.Раніше пив сильно,через що ми не жили разом 8 років,потім перестав пити горілку(вже рік),але навіть,якщо трішки пива вип”є щось ним трясти починає,став істеричним,плаче,жити не хоче і просить полікувати йому нерви.Ще по***д сильно.А так в житті він дуже добра і працьовита людина.Допоможіть будь ласка повернути його до нормального життя,крім мене в нього немає нікого з рідні,кому він потрібен.Дуже прошу прийміть його на лікування.

 • Доброго дня.Звертаюсь до Вас із останньою надією на допомогу.В моєї сестри проблеми у сім'ї, ці проблеми довели її до лікарняного ліжка, але лікарі нічим допомогти не можуть. Стан – вже дуже поганий. Ми у відчаї, у неї маленька дочка…Ми підозрюємо що це порча, чи ще щось таке…Будь ласка, допоможіть розібратись, та допомогти їй…Чекаю на вашу відповідь, щоб розповісти деталі.Дуже сподіваюсь…дякую.

 • Доброго дня. Сталось так, шо неочікувано для мене, та і для сім'ї батьки нерозуміючи причину,розійшлися. Я б хотіла дещо запитати, (там є деякі нюанси), та нехочу щоб це було у гостьовій книзі відкрито для читання. Дякую якщо відгукнетесь на моє прохання.

 • Будь-ласка допоможіть мені спасти маму від зеленого змія. Прошу Вас…

 • Доброго дня! Звертаюся до Вас за допомогою і порадою. Мені 27 років і я до цього часу ніяк не можу створити сім'ю. У мене були серйозні стосунки, навіть подумували про весілля, але до цього ніяк не доходило. Постійно були якісь перешкоди. Я не знаю у чому справа і дуже переживаю з цього приводу. Допоможіть будь-ласка. Дякую.

 • Доброго дня ☺ в мене звичайна сім'я з усіма г***здами і нег***здами,просто хотілося б дізнатися щось невідоме про себе.завжди було цікаво дізнатися про енергетику,зрозуміти чи дійсно вона так впливає на все,що відбувається.дякую 🙂

 • Доброго дня!Звертаюсь до Вас з останньою надією! Лікуюсь близько 6-8 місяців, усе безрезультатно, адже діагнозу ніхто не ставить. Німіє голова, буває так, що задихаюсь, болить горло, але температури не було жодного разу, набрались рідиною колінні суглоби. Приймала, мабуть, усі преп***ти, які є в аптеках. І кожний лікар в кінці кінців піднімає руки догори, не знаючи що робити далі. Допоможіть, будь-ласка, у мене маленький синочок. Я уже просто боюсь початку нового дня, щоб ще щось не почало боліти.

 • Доброго дня! В мене проблеми в сім”ї, сварки з чоловіком. Дуже хочу мати дитинку, завагітніти не вдається, проблеми по жіночому, кажуть робити операцію, я не знаю чи треба. І чи будуть у мене ще дітки, що для цього треба зробити??? Дякую!

 • Доброго дня! Мене звуть Таня, дата мого народження 22.02.1995р. Особисте життя в мене не складається зовсім, вже рік як немає ніяких відносин, до цього якщо хтось з*являвся то не на довго , буквально тиждень, два, максимум місяць і все, відносини обривались без причинно і так з усіма хто привертав свою увагу! На думку оточуючих – я не погана, хороша дівчина… не розумію чому так і що з цим робити, допоможіть будь ласка!

 • Христос Воскрес! Підскажіть будь-ласка як бути,з того моменту як вийшла заміж 18.04.2010 постійно у боргах. Із здоров'ям були проблеми (викидень), знову багато грошей потратили на лікування і знову борги. Дитину вже маємо,але борги ще не погасили,хоча робота хороша і у мене і у чоловіка. До мене чоловік зустрічався з іншою дівчиною довгий час 5 років,і вона дуже була проти нашого з ним шлюбу, постійно дзвонила і я чомусь пов'язую всі ці проблеми із здоров'я з цим. Можете якось з***дити. Можна якийсь амулет (оберіг). Чоловік Леон 09.11.1980 і Маріанна 18.04.1985

 • Добрый День Магдалена!У меня в семейной жизни очень серьёзные трудности,дело доходит как мне кажится уже до развода,я очень люблю своего мужа,у нас с ним маленький ребёнок,я очень боюсь его потерять.Но он хочет что бы мы жили в его городе,где недолеко проживают его родители,которые постоянно вмешиваются в нашу жизнь,вот на протяжений нескольких лет.И я по семейным обстоятельствам,уехала из его города,сейчас проживаю в своём,и очень хочу что бы мы поменяли с ним место жительства(переехали в мой город жить).Но он меня не слышит,не хочет понимать,и я уже думаю что и жить со мной то же. Будим ли мы с ним по жизни, или всё таки разведёмся?Я Надежда 26.03.1988 он Евгений 19.04.1985г.р. Если Вам не трудно ответьте пожалуйста,Вы единственная остались которая можит внести ясность в нашу жизнь.З***нее благодарю Вас.

 • Добрий день!Скажіть будь ласка , як краще бути… 5 місяців тому в мене померла найкраща подруга (їй було 17 років),а в мене залишилось фото з нею , з***з висить на стіні , я боюсь його зняти , аби вона не образилась ,але фото постійно нагадує про неї ,вночі важко спати , порадьте , що потрібно зробити , аби його зняти , де і як його зберігати ?(на фото ми разом з нею , обіймаючи одна одну)… Буду щиро вдячна Вам за відповідь!

 • Добрый день! Я обратилась к вам по поводу беременности .Очень хочется ребёночка а не получается .С мужем живём уже 9-тый год а деток нет.Помогите пожалуста.Подскажите что нужно сделать в моей ситуацыи.Буду сильно благодарна.

 • Добрий день!Прошу допоможіть! Мені 33 роки, маю сина 15 років від першого шлюба. З***з другий чоловік, проживаємо 6 років, але я не можу завагітнити. ДОПОМОЖІТЬ! руйнується наша родина…..

 • Доброго дня. я мама і дружина але радості ні в тому ні в іншому я не маю. не знаю чому така доля- часто змиряюсь з своїм життям та долею але більше суму та бажання покинути цей світ. Дітки-єдина радість та єдине що тримає мене в цьому світі. Терпіти -сил не вистачає, просто дуже стомилась, але тяну – чи довго – не знаю. Допоможіть!

 • Чи може проста людина присвятити себе цій справі? Як що так, то що для цього потрібно?

 • Добрый день! Магдалена , я рада что Вас нашла! Много битв экстрасенсов смотрела с Вашим участием и Мне нужна Ваша помощь! Моя мама сильно пьет, но алкоголиком себя не считает! Вы можете ей помочь провести какой-то ритуал (т.е. кодирование), но без ее ведома и ее присутствия! Ответьте пожалуйста и что для этого потребуется от меня! Очень жду вашего ответа!

 • Доброго дня, Магдалено! Мене звати Ольга, мені 37 років. Я маю 13 річного сина. Вже близько 7 років мешкаю з другим чоловіком, але дітей від нього не маю. Ярозумію що вік у мене вже не досить належний щоб завагітніти,але ж надію маю… Порадьте, будь ласка, чи можна з такою проблемою до Вас на прийом, чи може щось інше порадите. Чекаю Вашої відповіді та допомоги. Дякую, Ольга.

 • Доброго дня допоможіть мені будь ласка у мене проблема зі шкірою на правій руці мені дуже болить шкіра і рани на ній.Скажіть як це вилікувати,лікарі безсилі!!!!!!Дякую

 • Христос Воскрес! Написати до Вас мене змусив відчай. Ось уже третій рік страждаю від нестерпних головних болів, мігреней. Ніяке лікування не допомагає, а перейшла уже немало. Болі прогресують з року в рік, щораз то більше медикаментів потрібно, щоб її зняти. Головними болями страждаю з дитинства, але ще донедавна переносила їх без медпреп***тів, вони не супроводжувались тошнотою, онімінням, стисканням горла і тому подібне. Різко спрогресували вони після заміжжя: раз в три місяці, раз в місяць, у два тижні, а тепер щодня. Жодне лікування, традиційне чи нетрадиційне, не приносить полегшення. Починає боліти печінка. Я у відчаї, руки у боротьбі з приступами опускаються, ніякого виходу з цього не бачу, довкола тільки один суцільний згусток болі. Мало не щодня прощу в Бога допомоги і прощення, бо останнім часом в голову закрадаються інколи дуже страшні думки. Дякую за те, що прочитали це повідомлення. Якщо знайдеться для мене бодай якась порада, буду дуже вдячна. З повагою, Оксана.

 • Доброго дня, пані Магдалена! Хотіла б до Вас звернутися з наступним запитанням, яке дуже мене турбує. Річ в тому, що мою весільну фату (яка була на колисці моєї місячної доньки) зірвало, розгризло і затягло в двір сусідки її цуценя (сусідка кажуть займається “нехорошими справами” і все її покоління), я боюся як би вона (сусідка) не використала в своїх “цілях” мою фату і що мені зробити, щоб захистити свою родину, донечок. Іще перепрошую, одне питання, ми з чоловіком, коли народилася друга донечка (народилася 18.03.2014 о 20.30) не змогли прийти до згоди як її назвати, тож чоловік оформив документи на Анну(так звали мою прабабцю), а я її вдома називаю Зоряною, хотіла назвати ще Стефанією (чоловік все забракував), дитина ще не хрещена – скажіть, яке краще імя підійде моїй донечці, щоб їй не нашкодити и доля склалася щасливо і чи можно при хрещенні давати інше імя. Старшу дівчинку звати Софійка – народилася 20.09. Дуже чекаю на вашу відповідь. Вдячна за ваш час.

 • Доброго дня! Пишу до Вас бо ви моя остання надія. Ми з чоловіком одружені уже дев'ять років. За цей час було багато різного, але проблема алкоголю затягує чоловіка все глибше. Я хочу зберегти сім'ю, нехочу аби діти зростали без батька. Але сама з цією бідою я несправлюся. Лікуватись він відмовляється. Ми вже втратили надію на те що він сха***ься. Благаю допоможіть врятувати батька, чоловіка і сина. А разом з ним і нашу сім'ю. Ви наша остання надія.

 • Доброго дня ! Допоможiть нам будь-ласка. Мы з чоловiком одружені вже 10 рокiв, 6 рокiв тому була вагітність, що завмерла. Пiсля цього нам не вдається завагітніти. Здавали ***ізи та проходили обстеження – лiкар не розумiє чому мы не можемо завагiтняти. Дуже важко на душi. Пiдскажiть будь-ласка як можна потрапити до Вас на зустрiч, де Вы приймаєте, скiльки коштує прийом? Дуже надiюсь на Вас. Дякую!

 • Доброго дня! Скажіть, будь-ласка, чи приймаєте Ви в Києві? Як до Вас можна записатися на зустріч і скільки це коштує? Дякую!

 • Добрий вечір, Магадалена)) Хочу вас запитати, чи можливо якось через електронну почту, пересилаючи сказати, про мене, а оплату здійснити в якийсь спосіб, тобто, або на р/р, по почті і т.д. Я дівчина інвалід, хотіла б значи чи є в мене доля мати сім”ю?

 • Доброго дня. Я звертаюся до Вас за допомогою, так як чула що ви дійсно можете допомогати людям. Справа в тому, що ми з чоловіком дуже мріємо про діточок, але чомусь у нас нічого не виходить. Ви б не могли щось порадити, бо ми мешкаємо далеко від Львова і потрапити до Вас у нас немає можливості.Щиро дякую!!!

 • Добрый день, Магдалена. Очень надеюсь на Вашу помощь. Я жила с молодым человеком два года, хотели пожениться и родить ребенка. В итоге семь месяцев назад у нас родился сыночек. Но во время беременности и после родов так и не расписались. После рождения сына стали очень сильно ругаться, а сейчас он заявил, что нам надо расстаться, мол так будет лучше. Ребенка он не бросает, но и вместе с нами жить больше не хочет, говорит что у нас нет будущего вместе, хотя еще пол года назад мечтал о втором ребенке. Очень люблю его, хочу быть с ним вместе, но не знаю как его вернуть и стоит ли. Помогите разобраться в ситуации. Спасибо.

 • Доброго дня люба Магдалено!Ми з чоловіком дуже мріємо про дитину, коли вже настає вже той час вагітніти все щось стається, з медичної сторони мене готують, але інші сили це руйнують, 5 років ми з цим боремося, благаю допоможіть або підкажіть, що не так, що робити, готова прийти до Вас на зустріч. Я проживаю у Львові, знаю що в піст Ви не приймаєте, дайте знати коли до Вас можна прийти.Дуде дякую, якщо допоможете,маю на Вас велику надію!

 • Добрий день!Люба Маґдалена,мені дуже сподобався ваш оберіг віничок з верби.Підкажіть будь ласка, чи можна зробити такий оберіг з верби освячена в вербну неділю? Дякую.

 • Здравствуйте Магдалена!)Сначало хочу сказать спасибо за вербовый оберег с мешочками!Всё сделала как Вы говорили и повесила дома,и действительно,в доме появились перемены!Но вот только к сожалению пока нет перемен в личном!Живем с человеком 3 года вместе,расписываться он как-то не спешит, хотя мы вроде как планировали,но не это важно,важно то,что очень ребёночка хочу,а он пока говорит,не готов!Но у меня то время идёт,и очень за это переживают!как быть не знаю,что делать,я в растерености!даже приходят мысли что может это не мой человек?помогите!

 • Добрий день. Допоможіть мені зрозуміти,чому моїй сім'ї(чоловік і дитина)ні в чому не везе. Мені 27 років, а я не можу знайти себе в цьому житті. У мене немає роботи і не знаю в якому напрямі рухатись.В чоловіка теж ніколи не було високооплачуваних робіт. Ми ледве виживаємо, безгрошів'я нас замучило. Від цього і погіршились наші стосунки. Скажіть, будь-ласка, можливо на нас є якась порча чи хтось нам заворожив чи ми самі винні у свої бідах? Буду дуже вдячна за відповідь.

 • Добрий день, люба Магдалена, підскажіть будь ласка,що робити.Після свадьби чоловік з матірью сдали мою весільну сукню до комісіоного магазину з якого його купили для померлої дівчини, яку і поховали в цьому платі. З чоловіком ми вже не живемо разом 10 років, в нього друга сімья, дитина, а я так до сих пір і не змогла вийти заміж. Десь років 6 назад зявився в моєму житті інший чоловік, але романтичних відносин так і не склалося.За 6 років ми не разом, але і не окремо. Гадаю що це пов`язано з весільною сукнею. Буду дуже вдячна за відповідь.

 • Очень нужен Ваш совет. Я кормлю своего малыша грудью уже 2 месяца, но так вышло, что заболела гриппом и пришлось временно его отлучить от меня и от груди, перевести на смесь, на пару дней малыша моя мама взяла к себе, чтобы я его не з***зила. Через день приходит и говорит, что малыш без моего молока лучше себя чувствует, лучше спит, что у меня плохое молоко, и что я бы на твоём месте перевязала грудь и кормила бы смесью. Я кол***ась, но подумав решилась на это(только чтобы малышу было лучше)Когда мама принесла ребёнка, я увидела что ребёнку не лучше без молока, я поняла что совершила ошибку и вернула кормление его грудью. Мама на следующий день прибежала с криками, что я сломала Славке судьбу, что так делать нельзя. Так ли это? И что мне делать? Спасибо огромное з***нее.

 • Доброго дня ! Допоможіть мені будь-ласка! До без тями закохана в одного чоловіка,він в двічі старший за мене та ще й одружений. В нього з жінкою є діти, але більше нічого спільного, він її не кохає і взагалі вони навіть не спілкуються, тільки живуть разом і все ! Не знаю як знайти до ньго підхід і зробити так, щоб він мене покохав і ми були разом, він дуже черства людина, йому ніхто не потрібен, тільки його робота !(

 • Доброго дня. Пишу бо прошу про допомогу. Все почалося на саме наше весілля 1.5 роки тому, дружину ледви привів до тями так стало погано. Після весілля стали сильно сваритися чуть до розводу не дійшло, хоча до цього моменту з майбутньою дружиною ніколи не сварилися. Коли завагітніли початися нові про***еми, сестра порадила попрати фату і тут почалося знайшли у весільних речах два деревяні кілочки, знайшли жінку яка сказала що на саме наше весілля була порча на розлучення. Маля ми своє втратили, регулярно появляються нові порчі, сказали що це мою сестра це робить через заздрощі, бо в нас краща сімя, зіпсувалися стосунки з батьками, мама цілком за нею не вірить в це. Дружину мою ненавидить. Писати можна ще багато, які дивні речі з нами відбуваються. Жінка яка нам допомагає каже що вже безсила, чорний вплив посилюється.ДОПОМОЖІТЬ, боюся дійти до гріха

 • Доброго дня! Звертаюсь до Вас за допомогою. Мені 25 років немає чоловіка, і дітей. Часто хворію, робили операцію по гінекології і про***еми не закінчуються. Допоможіть будь-ласка.

 • Доброго дня. Розумієте в мене тут такі справи, спілкуюсь я з іншим світом оскільки я відчуваю їх. Демони зі мною розмовляють і їх я дуже добре відчуваю єдине що я добре розумію те що вони мені кажуть що я відьма і повинна займатись тим чим мені потрібно. Допоможіть мені дізнатись хто я?

 • Доброго дня Магдалено!!! Мене звуть Ірина 01.05.1988р. хлопця Василь 13.01.1984 р ми вже 6 років разом скажіть будь – ласка я вийду за нього заміж, та коли буде дитина? Дуже вам вдячна за допомогу!

 • Здравствуйте, Магдалена!Подскажите пожалуйста…Мы с мужем уже 4 года,а детки у нас не получаются. Может вы, что-то подскажите, посоветуете…Очень жду вашего совета)Спасибо Большое!С Праздником Покровы Вас!

 • Шановна Магдалено,вітаю Вас! Наважилась звернутися до Вас за допомогою,оскільки зневірилась,що в моєму житті нарешті все буде добре. Але на жаль в мене не складається особисте життя,а мені вже 41 рік,маю доньку (21 рік )а чоловіка не маю,і чомусь руйнується трудова діяльність( дуже скрутне фін.становище)Я розумію,що треба вірити в найкраще майбутнє,але…….Я буду ВАМ ДУЖЕ ВДЯЧНА за Вашу допомогу знайти свою щасливу жіночу долю!З повагою до Вас Яніна.

 • Добрий день,Магдалено.Моя донька дуже часто хворіе як не одне так інше.У мене вже руки опускаються я незнаю що робити.Вже іноді здаеться що нам поро***ено.Допоможіть будь-ласка.Чекаю вашої відповіді.

 • Доброго вечора. Допоможіть розібратися в моїй ситуації. Мені 21 р. Чотири роки назад познайомилася з хлопцем на рік меншим від мене (ми вчились в одному закладі) , три роки зустрічались і вирішили таємно від його батьків розписатися, так як його б не дозволили,мої були не проти.Все було супер, потім наважились розказати його батькам, мама зразу ж була не в захваті але на той момент здалося що змириться. Знаю що поступили неправильно ми (( але іншого виходу не бачили так як хотіли жити разом. Ми Любили один одного.В шлюбі ми пробули один рік , потім нас розвели… так як його мама не захотіла мене, сказала що їй потрібна невістка не така як я.. в мене є квартира ми жили окремо від батьків.. і все одно його мама мала дуже великий вплив на чоловіка. Вона сказала що любими способами зробить так щоб ми не були разом.. знаю що вона ходила до ворожок, вона сама мені казала.. і його всі настроїли проти мене( Ми розлучились так як думали що так буде краще для всіх… але це не так..я знаю що він мучиться (я підтримую зв”язок з його рідною сестрою) я з кожним днем розумію і знаю що я хочу бути з цією людиною.. на даний час я з ним не спілкуюся, але дуже хочу… вже рік минув як ми розійшлися.. а я все одно його КОХАЮ!Допоможіть з усім цим розібратися, можливо таке щоб ми, як і раніше були разом. ДУЖЕ ВДЯЧНА ВАМ!!!!

 • Доброго дня. Мене звати Галя.Звертаюсь до Вас, так як уже зневірилась, що у моєму житті щось буде добре. Я уже 7 років живу із чоловіком а дітей у нас так і немає. Куди ми тільки не зверталися і що тільки не робили, а результату як не було так і нема. Уже просто руки опускаються. Можливо Ви щось порадите?Допоможіть будь-ласка. Чекаю Вашої відповіді

 • Шановна Магдалено, вітаю Вас!Я наважилася звернутися до Вас за допомогою, оскільки сама вже не можу розібратись зі своєю про***емою у стосунках зі своїм нареченим!Допоможіть. Усі раціональні доводи говорять про те, що необхідно завершувати взаємини, навіть емоційно я вже не так реагую, однак, є відчуття, що не треба, він- моя доля.Допоможіть! Що з ним мене очікує?Дуже вам вдячна!

 • Доброго дня Магдалено!!! Мене звуть Тетяна 18.02.1991 р хлопця Дмитрій 06.11.1990 р ми вже 5 років разом скажіть будь – ласка я вийду за нього заміж? Дуже вам вдячна за допомогу!

 • Добрый день,меня зовут Татьяна 08.06.1987г.р,а моего мужа Руслан 02.09.1986г.р уже как год планируем ребенка и все никак не получаеться,опускаются руки.,боюсь очень.Посмотрите пожалуйста будет у меня ребенок-и посоветуйте что нам делать!!!! Спасибо Вам большое!!!!Да хранит Вас Господь!!!!!!

 • Допоможіть знайти батька мого чоловіка, народився 12.01.1959р. Вийшов з дому 04.10.2013р і не повернувся, н***зі всі пошуку безрезультатні. Це була глибоко віруюча людина, яка не вживала спиртного. Ми не можемо уявити де шукати і чи живий він взагалі!

 • Добрый день! Вы принимаете только во Львове? У мужа про***емы с алкоголем,медикаментозное лечение не помогает,очень нужна Ваша помощь.

 • Доброго вечора шановна Магдалено! Допоможіть будь ласка у мого чоловіка проблеми з алкоголем.він кожен вечір випиває 3-5 літрів пива. і після чого починаються сварки. коли він випивший йому все пече огнем в животі, розстройства і ***ювота…. він мене просить допомогти йому. лікуватися він не хоче. кодуватися теж не хоче. я підозрюю що це його батьки і сестра поробили, бо вони нас проклинають і підкинули під двері цибулину з нитками і голкою. а ще я хочу дитинку від нього і він ніби теж хоче, але нічого не виходить, каже що рано… що мені робити??? допоможіть будь ласка

 • Доброго дня Магдалено! Підкажіть будь-ласка, що робити? В сім`ї пішла чорна смуга. Все обірвалось в одну мить. У відчаї звернулись по допомогу до однієї жінки. Вона сказала, що наведено дуже багато порчі. Дала цілий список завдань, які я сама маю виконувати: виливати віск, а тією водою вмиватись і пити; вимітати будинок і при цьому читати заговор; на ніч коло кожного ***а сім`ї ставити воду з яйцем, а вранці виливати в потічок; перебрати пір`яні подушки, бо в них щось є (ми за довго до того, як до неї звернутись, почистили подушки) і тому подібне. Я не знаю чи можна це робити самому. Може це має робити людина, яка це вміє. Боюсь зробити ще гірше. Я спершу почала це робити, а тепер не знаю чи продовжувати. Після цього ходжу, як з хреста знята. Не знаю що зі мною робиться. Дуже чекаю на Вашу відповідь. Дякую!

 • Доброго вечора шановна Магдалено!!!!Допоможіть…..я незнаю що зі мною відбувається…мене болить живіт пече,ріже,тошнить…лікарі виписали лікування але не допомагає….ще мене турбує страх,нерви,паніка,боюсь померти!!!! бо маю маленьку донечку квіточку….

 • Доброго вечора!Вибачте шо може турбую вас і не таким важливим питанням як інші люди,але все ж таки прошу поможіть мені,порадьте,підскажіть!Я зустрічався з дівчиною 4 роки,яку полюбив зразу як побачив,і вона казала шо любить і шо буде зі мною все життя,казала шо вийде за мене заміж як тільки закінчить університет і я просто був щасливий усі ці роки,адже тоже лю***ю її без тями,але от декілька днів назад вона сказала шо нам потрібно розійтись,я ***агав її шоб вона не робила цьго,але все марно,вона навіть не хоче розмовляти зі мною,я не ідеальний і тоже є примхи,і я готовий помінятись якщо потрібно тільки шоб вона була зі мною,бо мені з***з не хочеться жити,я втратив сенс свого життя і в мене просто розколюється серце,допоможіть мені будь-ласка((((

 • Доброго вечора, не складається особисте життя. Дуже хочу мати власну родину: чоловіка, діток, але нажаль. Якщо записуватись до Вас на зустріч-чи велика черга, питаю, щоб трошки орієнтуватись в часі. Спасибі

 • доброго дня пишу до вас через своє кохання я одружений вже 2 раз і живу з дружиною вже 3.5 року сталася біда в мене я покохав другу по прите що живу з дружиною. Ми були разом 1.5 року і весь час я її дурив і дружину теж суть в тому що неможу розібратися в собі дружину некохаю а кохаю дівчину тільки через мою брехню розійшлис я її дуже кохаю но разом ми бути неможем я дуже жалію про все що зробив тільки вона мене нехоче слухати я її дуже кохаю неможу без неї жити віддав би житя з***ді того щоб вернути все щоб ми були разом.Дякую допоможіть мені з цим недоречним питтанням. Щиро вдячний вам

 • Почалось це все при***изно роки 3 тому. Моя мама їздить в Польщу уже 7 років, усе було добре, але 3 роки тому до нас почали доходити слухи, що вона знайшла іншого. Ми не вірили в це до останнього, але одного разу тато знайшов у її телефоні смс-ку, у якій зміст був любовного х***ктеру. І смс-ка ця була не до тата…І з цього моменту маму неначе підмінили. Вона стала до тата зовсім чужою, стала дуже багато думати, зовсім змінилась. Ми просили її, щоб вона змінилась, але вона і чути про це не хотіла. Казала, що вдома не буде, поїде до Польщі, і не повернеться. Ми були у різних зназарок, і всі казали, що нам поро***ено, осо***иво її. А одного разу напередень Великодня ми знайшли на могилі її батька щось замотане у ***стинку і біля того гроші.Наданий момент вони вже в розводі, але тато її дор цієї пори дуже любить і страждає.Я теж дуже страждаю, адже я хочу мати і маму і тата, хочу їх бачити біля себе, а не тільки раз в тиждень(з татом я так рідко бачусь, але по телефоні спілкуємося кожного дня). Він просить мене, щоб я говорив з нею, але вона навіть чути не хоче про це…ДОпоможіть будь-ласка врятувати мою сім”ю, я собою готовий пожертвувати, щоб їх помирити…Я Вас дуже прошу…Дякую)

 • вибачте будь ласка мені з***з дуже боляче,я залізла в кредити,погано торгую,мабуть борги це мій гріх,тому не можу розкрутитися в бізнесі,ст***юся як можу і нічого не виходить мабуть сама грішна на світі не знаю як жити,не знаю що мені робити,вибачте будь ласка мені якщо можете підскажіть що мені робити як жити,хочу повіситись,але шкода дітей,вибачте будь ласка

 • добрий день,допоможіть мені будь ласка,мені дуже потрібна ваша допомога!2 роки тому,в мене почалися про***еми зі здоров*ям,я їздив по різних лікарях та людях які говорили що мені допоможуть,але ні один не допоміг,навіть не можуть встановити діагноз,мені лише 20 років і через цю про***ему я не можу спокійно жити і навіть спати!Допоможіть мені якщо це можливо,ДЯКУЮ!

 • Доброго дня!!!!дуже потребую Вашої допомоги!летить все шкереберть!!!!особисте життя, робота!хотіла вийти заміж,але розійшлись за його випивки!тепер не знаю, що робити!допоможіть!Подружка постійно хворіє, але вона вінчена. Старша сестра не може налагодити особисте життя!Дуже прошу Вашої допомоги

 • Доброго дня,Магдалено.Моєму сину 14років,але він боїться спати сам. Що мені робити? Порадьте,будь ласка.

 • Шановна Магдалена ! Доброго дня ! Висловлюю Вам свою повагу і шанування ! Вибачте, але цікавить і хвилює таке питання: багато говорять про те, що у дворі не можна саджати ялину, але у нас росте багато хвойних рослин, ялини, ялиці, сосни і ялівці, які ми дуже любимо. Порадьте, будь ласка чи розвійте сумніви. Дякую.

 • Доброго вечора! Дуже прошу Вашої допомоги. Моє особисте життя ніяк не складається, мені вже 25 років і я дуже хотіла б мати свою сім'ю, коханого чоловіка, здорових діточок, однак ніяк з коханим чоловіком не складається, ми вже стільки пройшли разом стільки про***ем розходились, сходились, але як тільки все ніби налагоджується, як обов'язково починаються нові про***еми я його дуже кохаю. Допоможіть чи будемо ми з ним чи ні, і взагалі матиму я свою сім'ю і коли? Дуже прош Вас дати мені відповідь. Дякую.

 • добрый день.хочу спросить у Вас совета или может помощь мне окажете.у меня всю мою жизнь про***ема с деньгами.их постоянно у меня нет.не в том смысле что их нет вообще а в том что они приходят и испаряются как будто их и не было..такое ощущение что они куда то исчезают что ли.эта про***ема меня до петли скоро доведет.я с долгов вылезти не могу.помогите пожалуйста чем сможете.спасибо з***нее

 • Доброго часу доби. В мене питання щодо вінця безшлюбності. Мені 34 роки, мав кілька невдалих стосунків і як тільки розмова про весілля,то відразу або сварки з нічого або якісь про***еми виникають. Чи може це бути справді вінцем безбрачія тому що одна жінка,яка має відьомські здібності сказада що на мені родове прокляття. Як це визначити? Буду дуже вдячний якщо мій лист залишиться поміченим.

 • Добрый день! В моей жизни сложились неприятные обстоятельства. На данный момент у меня нет ни семьи,ни парня ,ни любимого человека. До этого у меня были отношения,но они заканчивались для меня очень плохо,после чего я оставалась одна и мне очень трудно было устроить личную жизнь. На данный момент я работаю,получаю уже второе высшее образование,но девушкой я себя не чувствую,т.к. дома (мы живем вместе с мамой) я выполняю как мужскую,так и женскую работу.Я понимаю как трудно моей маме за этим всем на***юдать(ведь не такой судьбы она для меня хотела). Я понимаю,что,что-то не так,ведь не может это все происходить просто так и я этого очень боюсь. Мне очень неловко и неудобно Вас просить о помощи,но я видела как В помогаете людям. Я Вас очень прошу,пожалуйста,помогите мне с личной жизнью,хочется приобрести как любящего мужщину так и опору в жизни,и тогда я надеюсь у меня все наладиться. Спасибо Вам большое,даже за то,что прочитаете это письмо.

 • Добрий день! Допоможіть, будь-ласка! У нашій родині немає спокою. Батьки самі «піднімалися на ноги», ніхто їм не допомагав і не допомагає, було дуже важко, але попри все ще й біди сипляться на їхній дім. Спочатку вони потрапили в велику аварію, ледь не загинули. Біля будинку прибудований г***ж, коли я була маленькою з необачності згоріла в ньому машина, батьки не звернули уваги, подумали що винні вони. Потім пограбували будинок, теж не звернули уваги, але коли це повторилося ще: «ледве не згоріла хата(все потліло в ній). Тато потрапив в аварію. Знов грабіжник заліз у будинок, коли батьки спали, зрозумів що його почули і втік». Я вже почала хвилюватися. Мама постійно пригнічена, болить в неї все. Відносини в нас «не спокійні». Навіть коли я вийшла заміж і переїхала до чоловіка. А ще, я б хотіла попросити допомоги для мого чоловіка, в нього хвороба вітиліго, як її вилікувати? І по чоловічому роду, мого чоловіка, всі рано померли і його тато також, будучи здоровим чоловіком. Я боюся за свого чоловіка, маючи таку хворобу. Я буду Вам дуже вдячна якщо ви допоможете нам.

 • Здравствуйте! за последние два года я перенесла три перитонита и очень тяжелое кесарево сечение, врчи настаивали на аборте, но я не смогла подписать бумагу на аборт, первый перитонит был на 12 недели беременности, потом через 6 месяцев – кесарево, опять через 7 месяцев – перитонит, и опять через 10 месяцев – опять перитонит. врачи не могут точно скзать отчего и почему, советуют обратится к бабушкам. Помогите, ведь у меня двое детей и одной из них только 2 годика.Что мне делать?

 • Доброго вечора!Підскажіть будь-ласка що робити.Моя мама була у цілителя і той сказав що вона одна тому що на ній порча та вона й на мене перейшла.Я сама була заміжня ,але прожили не довго .Підскажіть, що робити ? Я дуже хочу мати родину та діточок.

 • Доброго вечора! В нас із чоловіком ніяк не вдається придбати власне житло(вже 7 років). Вже не знаю, що робити далі. Набридло запевняти, що це ще не наше, але за такий час вже може знайтись щось наше( Допоміть, будь ласка!

 • Пані Магдалено,хочу висловити Вам велику подяку за допомогу в особистому питанні!!!Пройшло менше року-я вийшла заміж і сама щаслива!!!Ви-неймовірна людина!Дякую!

 • Добрый день, подскажите я записана на 31 августа. Вопрос у меня будет относительно сына, нужно его брать с собой или достаточно фотографии ?

 • Скажите как доехать к Вам от ж\д вокзала?

 • Здравствуйте. Скажите пожалуйста,изменяет ли мне муж,и буду ли я жить с ним?!Спасибо большое!

 • Здравствуйте.Помогите пожалуйстя.Сильно болеет мама,ходили к знахарке,сказала что большая завесть на всей семье,что она сильно слабая уже,и вообще как она еще ходит,сильно воспринимает на себья все, да и вообще в семье ничего не ладится,не знаю что делать в отчаянии,помогите пожалуйста.

 • Здравствуйте, Магдалена. Моему ребенку уже 2 года, а мы все еще спим очень плохо, за ночь может просыпаться больше 10-ти раз. Ночью просыпается и резко громко плачет, как будто напуган чем то. Не знаю что делать, помогите.

 • Здравствуйте ! Очень нужна ваша помощь. Моей дочке 1год и 10месяцев,с недавнего времени стала сильно плакать,постоянно закатывает сильные истерики,по полу катается,стает синяя,ее как буд-то выламывает,успокоить не можем. К бабкам ездили,яйцом выкатывали,а она как кричала так и кричит. Уже от криков пупок начал на ружу вылазить,я очень боюсь что-бы грыжи не было. Врачи говорят,что ребенок здоров…но от чего-то она плачет….. Может вы хоть что нибудь посоветуете….Спасибо Вам з***нее!!!

 • Доброго дня пані Магдалено!Порадьте буль-ласка!Як покращити своє життя у фінансовому плані?Тому що гроші постійно на щось тратяться,а не тримаються купки.

 • Доброго дня. Скажіть будь-ласка, чи зумію я вирішити про***ему, в яку я потрапила? І як скоро?? З***нні велике дякую!

 • Скажіть, коли я вийду заміж? І чи за того, кого з***з дуже кохаю?

 • Добрий день!допоможіть будь-ласка!Родина по батькові говорила,що на нашому роду прокляття, чоловіки помирають віком 45-50 років.Дід помер в 45р. ,батько в 5о,прадід здається теж десь так….Нас три сестри рідні і дві двоюрідні – дуже боїмося!В мене сім,я ,дитина,але одружуватися боюся!Допоможіть розібратися!

 • Доброго дня!Допоможить синови!Завжди погано,все погано ,все не так.ЧОМУ?????

 • Доброго дня п. Магдалено!Мені 28 років, чоловікові – 29 років, одружені 3 роки. З першиг днів одруження намагаюся завагітніти, але поки що результату немає. Порадьте, будь-ласка, що робити.

 • Мне приснился мост подвесной, но я его не перешла, а убежала.Что это значит?

 • недавно возле нашего дома ходила старенькая бабушка.потом когда я пришла домой во дворе валялись пакеты с мусором.груши и сливы лежали на окнах.мусор был разбросан возле дома.скажите могла ли она навести на нашу семью порчу.у на двое деток.очень страшно.как можно избавиться от этого

 • Добрий день! Я б хотіла вас запитати про себе. Чи можу я стати екстрасенсом, тому що я щось бачу інколи. Наперед вдячна

 • Доброго вечора! Мені подобається один хлопець ми із ним знайомі вже 5 років. Але ми із ним не зустрічаємось його постійно щось відштов***є від мене.

 • Уважаемая Магдалена!Мой сын температурит в течение 4-х лет, врачи, толком не могут помочь, только деньгам горе, диагноза нет, хоть и все плохое сняли. Вы можете помочь?

 • Доброго дня!Хотіла запитати,що порадите,у мене 2 -ий шлюб,від першого є дитина,з чоловіком вже рік плануємо дитину,та поки без результатно,поки не обстежувались.Якось моя свекруха дала нам кров'янку,і коли я іі виклала на тарілку ,з неі випала голка!Вже пройшло 3 місяці ,а я забути цого не можу і думаю чи не може це впливати на те,що немає дитини?Дякую,чекаю відповіді!!!

 • Доброго дня. В січні цього року ми записались на прийом, нам назначили на 15 серпня і сказали, що передзвонять ***ище до дня запису але ніхто не телефонував. Як дізнатися чи чекаєте ви нас і де? Прізвище на запис Нещадим або Гузюк. Дякую.

 • Доброго дня!Порадьте буль-ласка, у такому питанн!-вже р!к не можемо продати чолов1кову квартиру!Спочатку люди телефонували, але не приходили нав!ть подивитись, хоча домовлялись, а з***з нав1ть не телефонують!Домомож!ть будь-ласка!Дякую!

 • Шановна пані Магдалено! Зник без вісті ***изький знайомий.Він хвора людина. Підкажіть, будь ласка, де його шукати? Дякую.

 • Доброго дня,п.Магдалено допоможіть,ми з чоловіком дуже хочемо дитину,але я не можу ніяк завагітніти уже 4 роки лікуюсь, але покищо результатів ніяких.Якщо можете допоможіть нам . можливо нам потрібно до Вас приїхати на прийом ,дайте відповідь буду дуже чекати, дякую ВАМ.

 • Идущий по дороге напротив хорощо одетый мужчина с букетом, резко повернулся в мою сторону и дунул мне прямо в ухо. Есть ли этому объяснение?

 • Мені 22 роки,довго не могла знайти собі хлопця,але рік назад мені пощастило.Все добре,але він все частіше став говорити про мою фігуру ,я багато разів ст***лась по***дати,але нічого не вдається,тілом я пішла в бабусю,а вона була завжди повноватою,допоможіть будь ласка

 • Магдалено!Не хочу забирати Вашого часу, але якщо можете підкажіть у такому питанні. Мені 24 роки, а чоловікові – 32. Ми з чоловіком живемо у громадянському шлюбі уже 4 роки і дуже хочемо мати дітей, але щось не виходить. Магдалено, будь ласка, підкажіть, що робити?????

 • Добрый день.Смужем живем почти 12 лет,а детей нет.Куда только необращались.ПОМОГИТЕ

 • Доброго дня Магдалена! На початку хотіла б висловити Вам своє велике шанування і подяку до Вашої праці!6,5 років назад я народила донечку. Все було би добре, але вона має дуже багато страхів. Ще як маленькою була, боялась до 1,5 року всіх людей; лікар не міг її оглянути добре бо боялась навіть лягти на спину. Я мовчу вже про котів, собак, пташок, метеликів, жуків і навіть якоїсь маленької чорної цяточки. З***з нам вже 6,5 років і ці страхи вже доходять до абсурда: боїться знаходитися в кімнаті навіть коли вся сім”я поряд. Массу страхів я не перераховую, бо писати прийдеться дуже багато. Дуже вас прошу допомогти мені з цим, бо я , якщо чесно, вже цього не витримую. Останнім часом почала вже зриватися на доньці і говорити багато чого непотрібного. Буду чекати вашої відповіді.

 • Добрый день,Магдалена!Помагите пожалуйста, думаем с мужем,что нашего ребенка сглазили,дочка стала капризной перестала слушаться, стала плохо спать по ночам. Все это произошло после поездки в гости к родственникам в деревню. Возможно ли как то узнать есть ли на ней сглаз?а если есть как вылечить ребенка?Будем ***агодарны за помощь.

 • Добрый день! 31 июля 2013 года Виктор и Анна г.Запорожье были у Вас на приеме, где Вы нам сказали что нужно делать, когда приехали домой все в голове спуталось и не знаем как правильно делать, записать тоже как-то не подумали, растерялись что-ли, не каждый день видишь таких людей как Вы. Я конечно понимаю что мы сами виноваты, но зря же мы приезжали к Вам.Можно еще раз попросить Вас повторить или написать инструкции. З***нее ***агодарю за понимание.

 • Доброго дня шановна Магдалена!!! В моєму житті зявилася кохана людина ми зним уже 8 місяців на початку все було як казка але з***с такий період що ми трохи віддалилися один від одного може вчомусь і моя провина я дуже прошу допомогти мені розібратися в цій ситуації!!!!!

 • Добрый день, Магдалена! Я хочу у слышать ответ на то, что со мной происходит в последнее время. У меня была бабушка целительницей, у нее наследница женского рода только я одна, ее двое сыновей (один из них мой отец) поги***и в возрасте 28 и 33 года. Перед смертью, 3 года назад, бабушка просила меня приехать к ней и забрать ее к себе(мы живем в разных городах 150 км друг от друга), но я не успела. После этого со мной начались происходить странные случаи, меня почти в одно и тоже время года постоянно крупно обворовывают и сильно у***дшилось здоровье. Может бабушка тут и не при чем. Может причина в чем-то другом? Помогите выяснить причину. Знаю одно, что друг моего отчима-экстрасенс (который лечил людей)сказал, что он боится меня и у меня какая-то сильная энергетика, мне нужно обучится и я смогу правильно распределять ее (но он не знал про мою бабушку). Что подскажете делать?

 • Добрий день Магдалена,пишу Вам повністю отчаившись…У мене чоловік алкоголік і він цього не осознает.Запои у нього тривають місяць і більше,через кожні 3-4 месяца.Так він хороша людина,воював в Афганістані,отримав 2 контузії,ми з сином його і кодували і по *бабок* возили і капсули зашивали,що б не пив,а він протримається 3 місяці і знову в запій…Вже немає ніяких сил боротися,адже йому лише 49 років,от і стою я на роздоріжжі опустивши руки.Развод або далі з цією напастю боротися,тільки як боротися?Допоможіть будь ласка!

 • Добрий день шановна Магдалена! Як можна записатися до Вас на прийом та де, а також скільки це коштує. Мучимось більше 15 років, де не були, чим не лікувались. Вірю в Вас.З повагою Валентина м. Дніпропетровськ. Дуче чекаю відповіді.

 • Добрий вечір, шановна Магдалена!Я сьогодні у ночі підскочила з ліжка від жа*** після побаченого уві сні… Скажіть, будь ласка, чи можете Ви допомогти мені розібратися у трактуванні цього сну? Дякую!

 • Мне 49 лет, не могу выйти замуж, была замужем, он был человек пьющий и очень тяжелый, развелась в 1988 году сама,у него вторая семья, там не все гладко, но живут, а я не могу найти половинку,если попадаються мужчины то только пьющие,и жестокие и все в один голос говорят “Не какой свадьбы”, я бы очень хотела иметь семью, может на меня наложили проклятье, помогитетак же и у сына не складываеться судьба а ему уже 29

 • УВАЖАЕМАЯ МАГДАЛЕНА!помогите пожалуйста!после развода с женой я не могу найти любимую и мне невезет в жизни помогите!

 • Добрий день, Магдалено! Звертаюсь до вас з проханням про допомогу. Мій чоловік має залежнсть від алкоголю і дедалі все сильнішу. ***агаю нам допомогти.

 • подскажите пожалуйста что делать.20 лет нет детей.два раза эко безуспешно более трех недель плод не выживает.

 • Підскажіть будь ласка, що робити. Моїй мамі не велосипед прив'язали нитку з вузелками, ми злякалися і спалили її, але перед цим мама до неї доторкнулась. Що нам тепер робити??????

 • Доброго дня! Нашій сім'ї постійно не щастить за щоб не брались (заро***ення грошей, вирішення якихось питань). Постійно трапляються ситуації, які постійно потребують витрат. гроші постійно “кудись діваються, не тримаються”. Скажіть, будь-ласка, що це таке, і як цього позбутися. Моя дочка 5 років замужем але дітей досі немає. Лікарі кажуть що все добре але про***ема не вирішується. Що робити? Дякую.

 • Shanovna Magdalena! Pomogite,pozhaluista!u menya beda s sestroi! ekstrasens Svetl*** iz Kieva skazala,4to ona zape4at*** i pomoch' u nas v regione nikto ne smozhet. Skazala,4to nado iskat' mol'farku v Zakarpat'e i chem skoree,tem luchshe. Sestre 13 let. My s mamoi ochen' perezhivaem. Ne znaem kak nam postupit',chto delat'. Mozhet byt' vy chto-to nam posovetuete ili pomozhete? vot moi kontaktnyi nomer: +380954086442-Darina. Budu zhdat' vashego otveta,kakov by on ni byl. Spasibo

 • Здравствуйте Магдалена!У нас в жизни случилась беда!Год назад узнали,что муж болен гепатит С.Пол года назад проходили лечение,но оно ни к чему не привело.Хотя врачи давали г***нтию на полное выздоровление.Так как у него генотип 2 и болезнь не в запущенном состоянии.Скажите пожалуйста,можно ли вашими силами и знаниями попробывать вылечить мужа?

 • Доброго дня! Моєму чоловікові постійно не щастить за щоб він не брався (заро***ння грошей, вирішення якихось питань). Постійно трапляються ситуації, які постійно потребують витрат. гроші постійно “кудись діваються, не тримаються”. Скажіть, будь-ласка, що це таке, і як цього позбутися. Дякую.

 • Доброго дня Магделено.Допоможіть будь ласка.Моему синочку Через 1 місяць буде 3 рочки, але говорить він не більше 20-ти слів.Логопед говорить потрібно давати та***етки,педіатр-непотрібно.Що нам краще робити.Я дуже проти та***еток,але хвилююсь и кожного дня чекаю коли вже заговорить.Дякую.

 • Неодноразово чув від вас багато цікавих і корисних порад. Можливо, з***з допоможете порадою індивідуально?30 вересня померла моя мама. Вона дуже любила гладіолуси і моя дружина нарізала квітів і поставила їх біля труни у своїй кришталевій вазі. Під час похорону цю вазу з квітами відвезли на цвинтар і поставили на могилі. Проте згодом дружина вирішила її забрати і з***з вона стоїть у нас в коридорі. Ми не знаємо, що нам з нею робити. Підкажіть, будь ласка.І ще одне. У нас в господарстві є ніж, який переночував ніч на дереві, що росте на цвинтарі. Я привозив його із могоричем тим, що копали могилу, а згодом забув забрати і забрав аж наступного дня. Як бути з ним?

 • Добрый день! Помогите пожалуйста советом.у меня в жизни неопределенность, как будто замкнутый круг.Пытаясь получить ответы я пошла к женщне которая гадает.она мне сказала, что в будующем видит, что у моего мжа будет женщина и ребенок от нее,хотя и видит она нас вместе.после гадания, она дала мне заговоры на сохранение семьи. но если честно, то я боюсь, как бы они не навредили ни мне ни мужу не нашему сыну.Подскажите пожалуйста можно ли совершить эти заговоры или может не стои.и существуют ли какие-либо безопасные методы для укрепления семьи и оберега на верность между супругами, может молитвы, если можно то напишите.

 • Скажіть будьласка у мене був мікроінсульт і утворилась кіста гол.мозку лікар сказав що треба робити операцію чи можна її вилікувати без операції дякую.

 • Дорога Магдалено діло в тому як обяснив лікар кіста давить мені на ділянку мозку і утворюються епілептичні напади із втратою свідомості до 10 хв.Як цего позбутись.

 • Подскажите пожалуйсто мне на протяжении года несколько раз снилось кладбище в нашем городе такого нет! Неделю назад я отправляю своего сына в лагерь в город Ирпень и проезжая этот город понимаю что во сне видела именно это кладбище! Что это может значить?

 • Дорога Магдалена, не знаю куди звернутися з таким запитанням, вирішила до вас, будь ласка допоможыть! Ви знаєте ільше ніж інші, ви допомагаєте людям добром. Мені 29, і тільки з***з я зустріла хлопця з яким би хотіла бути завжди. Андрій, 27 років. Ми познайомились по інтернету.Він різко вирізняється посеред того що будо до.. Він моряк, я його чекала 4 місяці з рейсу…на 5й місяць нашого знайомства, як він прийшов з рейсу ми зустрілися вперше!!! Все було чудово, ніхто не розчарувався. І тут через 3 дні після зустрічі він різко пропадає…14го червня миачилися, 15го був останній візит у бабки з мамою, а 18го перед повнолунням він сник зі зв”язку. Не бере слухавку, нічого…В мене є підозра. Є передісторія. Він розповідав що до мене була дівчина з якою він познайомився по інтернету..вони жили разом…вона його підставила так що вони з мамою ледь не лишилися квартири в центрі Одессі, а маму чуть не вбили…тепер в перші дні коли вернувся він з рейсу він возив маму,як він мені сказав, до бабки якоїсь лікуватися…але в мене є підозра що вона могла не тільки підлікуватися, що вона зробила відворіт від мене, із ревнощів й стра*** після тієї ситуації. Що робити? Чи подіють свічки в церкві, молитви сорокоусти,чи подіє те що я запишу його ім”я до списку вичитки до екзорциста при монастирі..він зомбі, я не можу достукатися нічим…В мене залишились від нього тільки 15 роз і нічого більше(( Будь ласка допоможіть!!! Він єдине світле мабуть що з”єявилося в моєму житті.

 • доброго дня,допоможіть мені будьласка.після народження доньки набрала вагу,потім перенесла операцію,і ще набрала вагу.Допоможіть будь ласка с***днути

 • Чи можна одружуватись на чотирирідному брату?

 • Допоможіть мені будь ласка. Мені зробили приворот і я одружився. Я ходив до ворожки вона сказала що життя не буде, щоб я розлучався але мене щось ніби тримає. Підскажіть як жити далі???

 • ДОБРОГО ДНЯ!ЩО РОБИТИ ЩОБ ЙШЛА ТОРГІЛЯ?

 • доброго дня!я познайомилась з хлопцем.все у нас було добре.а коли завагітніла від нього,його ніби підмінили.зовсім не схожий на себе.не знаю що робити.він не хоче ні мене.ні дитини.допоможіть нам.дякую.

 • Доброго дня Магдалено,я пишу із Львівщини,звертаюся до вас за допомогою,надіюся на вас.Мій чоловік лікар,але два роки тому його кинули на роботу у Волинську о***асть,це від нас 8 годин їзди,до кого не зверталися,які документи не збирали все марно,головний лікар тієї лікарні ніяк не відпускає його,навіть не хоче дивитися на документи,а людина з якою зв язалися ми,щоб допомогла зробити це,весь час тягне,вже два роки,попри те,що ми заплатили йому велику суму грошей,чуємо лише пусті обіцянки,ми навіть їздили до ворожки,вона сказала,що це все через те,що подвір я де живуть батьки мого чоловіка,хтось періодично о***иває мертвою водою(Не знаю,вже що робити,бо сама ще навчаюся в Івано-Франківську,чоловік хоче бути біля мене, вже і місце роботи знайшли,але все наперекір,ніяк не можемо забрати його звідти(((((Допоможіть,підкажіть,що можна зробити.Маю на вас надію,наперед дякую.

 • Доброго дня, Магдалено! Скажiть,будь ласка, як правильно провести обряд прив'язування долi? Буду дуже вдячна за вiдповiдь!

 • Скажіть, будь ласка, як можна приворожити хлопця за допомогою магії в домашніх умовах і без побічних ефектів? Дякую!

 • Скажіть будь-ласка де Ви приймаєте і коли?

 • Здраствуйте Мольфарка!В одном из выпусков Следствие ведут экстрасенсы Вы говорили о безопасном привлечении второй половинки!Это вообще возможно?И как это можно сделать?О***аем Вашего ответа!Спасибо!!!

 • Доброго дня! В мене таке запитання; півтора року тому я вийшла заміж, і на наступний день після весілля свекруха знайшла у моїх речах (весілиних)моток чорної стрічки. Як вона туди потрапила не знаю, але боюся щоб часом не було якоїсь порчі. Допоможіть будь-ласка!!!

 • Доброго дня Магдалено!Допоможіть будь-ласка моєму чоловікові.Йому поставили діагноз хвороба Паркінсона.Але я в це не вірю так як пючи та***етки з 2001 року 5-6 разів на день йому все гірше і гірше.Можливо це щось інше.Я не можу дивитись як він мучиться,ночами не спить,його крутить,ломить,він часом сам не знає що йому робиться.Він сам не раз говорить,що мені напевно щось поро***ено.Тому що він бачив людей з такою хворобою,які та***еток не пють,але нормально ходять тільки трусяться.Допоможіть будь-ласка я Вас дуже прошу.

 • Доброго вечора шановна Магдалена! Мене звати Марія, прошу вас про допомогу, спочатку коли я була маленька з сімї пішов тато, потім поїхала мама, з 9 років мене виховувала бабуся, яка практично і замінила мені батьківську любов та ласку, та ось вже два роки як з невідомої нам причини вона покинула світ, я вийшла заміж сама тепер не розумію чому, з чоловіком ми не прожили ні дня, повторяється мамина історія, мама також перший раз вийшла заміж і не жила ні дня з чоловіком, постійно мучить безсонниця, а якщо і засинаю сняться дивні сни переважно весілля-воно мені сниться вже 4 роки, чоловік коли йшов відібрав обручку, та забрав всю весільну атрибутику. Допоможіть будь ласка розібратися буду вам вдячна, дякую.

 • Здравствуйте, дорогая Магдалена! Очень прошу Вас о помощи. Помоги сбросить лишний вес. Никак не могу по***деть Помогите!!!!!!!Боюсь потерять мужа !Пожалуйста, помогите!!!!!!!

 • Добрий день. Магдалено поясніть будь-ласка що можуть означати копійки (різного номіналу) на могилі. Як з ними вчинити? Дякую

 • Магдалено доброго вам дня, будь-ласка допоможіть, порадьте щось, що робити коли все йде наперекіс? історія така – батько алкоголік, брат якщо вчасно не сха***ься теж таким стане, я залишилась одна з дитинкою на руках, мати та бабуся ст***ються тягнути родину зо всіх сил. боргів багато, ст***ємося поскоріше їх віддати та коли стається нова біда, хтось захворів, чи ще щось і знову гроші та борги. таке враження що гроші наче витікають з будинку. Біди наче переслідують нас, наче хтось зурочив. Будь – ласка допоможіть.

 • Доброго дня, шановна Магдалена!Звертаюся до Вас з великим проханням про допомогу.Я живу на Івано-Франківщині.Звати мене Леся.Ось уже втретє в мою сім'ю приходить біда.Мої юатьки померли від раку.Здавалося б життя налагодилося,але знову я почула цей страшний діагноз.Тепер захворів мій синочок Андрійко,йому 2роки 11 місяців.Лікарі поставили страшний діагноз Гострий лейкоз.Допоможіть знайти відповідь.Чому так багато людей в одній хаті хворіє такою страшною недугою?Все наче зачароване коло.Біда повертається і повертається.Дуже боюся втратити синочка.Відгукніться на моє прохання

 • Доброго дня,пані Магдалена!В данний момент я стою на роздоріжжі.Мені запропонував коханий вийти заміж!Я ще дуже молоденька,і не хочу наробити дурних помилок.Зустрічаємося ми з ним майже 2 роки.Бачу що любить.Але дуже вагаюся…Я Надія 29.06.1995Він Т***с 31.03.1990

 • Доброго дня, шановна Магдалено! Прошу вашої допомоги! Моя мама хворіє вже більше двух років. Спочатку її хвилювало серце, але виявилось, що воно здорове, потім з'явилась слабкість, та ніхто з лікарів не може виявити причину! Ліки лише трішки допомагають, але краще вона себе не почуває. Як можна з***дити цьому лихові?

 • Доброго дня! Мене звати Ольга, мені вже майже 30 років. Народилася у місті Киеві 7 вересня 1983 року, тут і проживаю. З***з у розлученні (сімейне життя не склалося, бурхливе кохання було перекреслене пиятством чоловіка та постійними його безробітництвом), з***з виховую сина Данііла 4,7 роки. Живу з батьками, працюю. Мама допомагає у вихованні сина. Все начебто добре, але б хотілося повну родину, ще дітей, щоб поряд була гарна добра людина, з якою би ми створили міцну сімью. Хотілося б почути Вашу пораду, дуже хвилююся, не хочу залашитася все життя матірью одиначкою. Хочеться бути не тільки счастливою мамою, а й счастливою жінкою. Дякую!

 • Здравствуйте, дорогая Магдалена! Очень прошу Вас о помощи. Помоги сбросить лишний вес. После рождения ребенка никак не могу по***деть, а сейчас еще врач назначил гориональные преп***ты, что еще больше усугубит ситуацию! Пожалуйста, помогите!!!!!!!

 • допоможіть по***дати! З січня ра***ю калорії, але на жаль результату майже немає! Дуже надіюся на Вашу допомогу.

 • Доброї ночі. Чесно кажучи навіть не знаю з чого розпочти писати. Саме головне що мене торбує це те що я запуталась, точніше я з***з в такій ситуації що голова іде обертом( промлеми почались ще 7 років назад коли я вийшла заміж, хотя в кожній сімї є неполадки но все ж таки, через два тижні після весілля ми з чоловшком стали чужі люди і так продовжувалось 4 місяці, але потім все налагодилось ми помирились, задумались над дитинкою, через 9 місяців я родила гарного хлопчика, але всеодно наші стосунки не наладились толком( через деякий час я начала розуміти те що його не лю***ю, хотя серце говорить інше, потім у меня зявився коханець, 2 роки назад, і все пішло шкереберть, хотя і до цього в мене були їнші чоловіки, але ця ситуація мене взагалі зводить з розуму, від чоловіка відвертає але покинути не можу, до коханця тягне але і з ним не можу бути, я не розумію що зі мною. допоможить, моє життя чим дальше тим гірше.

 • Ми з чоловіком вже 3 роки не можимо зачати дитину, перевірялись, в мене було запалення маткових труб, а у чоловіка підозра на хр. простатит. Допоможіть нам, ми вже втрачаємо надію.

 • Вже 7 років заїкаюсь, причиною чого був переляк. Чи можна якось з цим справитись?

 • Добрый день Магдалена! На жаль я не можу потрапити на прийом до Вас (дуже далеко живу у Луганській о***асті).Яким чином можна ще з Вами поспілкуватися? Дуже хочеться послухати Вас, може отримати якусь пораду. Моє життя ніяк не складається, іноді навіть не хочеться жити,здається все життя марне.

 • Доброго дня. Мені 34 роки а сімейного щастя все немає. Допоможіть будласка.

 • Добрий день!Будь-ласка допоможіть мені скинути вагу!Дуже прошу!

 • Добрый вечер!Я извиняюся,но к моему совету я еще прошу Вас помочь мне с лишним весом.Может есть какой то способ без вреда для здоровья сбросить вес!З***нее спасибо!

 • Доброго вечора!Звертаюся до Вас за порадою.Я зустрічаюся з хлопцем ось уже 2 роки,але він постійно мені каже,що я товста.йому все в мені не подобається.в свою чергу я починаю бути роздратованою,постійно хочеться плакати.Також я через постійні стреси та переживання погано сплю,рятує тільки заспокійливе.Не знаю що робити.Покинути його я не наважуюся так як є страх бути одною.боюся,що нікого більше не знайду.Порадьте мені,будь-ласка,що робити?Заздалегідь,дякую!!!

 • Моя бабуся багато років тому впала по сходах в підвал і дуже пошкодила коліно.До цього часу внеї дуже болить коліно щоб вона не робила які мазі не клала нічого не допомагає.Дуже прошу вас дати мені пораду що можна зробити щоб біль хоть на деякий час минув.Дуже буду вдячна за пораду!!

 • Добрий день! Допоможіть нашій сім'ї будь-ласка! Я зробила аборт 2,5 роки тому, з***з хочемо з чоловіком маленьку радість,а нічого не виходить,лікарі кажуть що здорова. Прошу Вашої допомоги!

 • Доброго дня,не знаю що зі мною трапилося,впродовж двох років не можу знайти хлопця, кругом все я іде на перекосяк, а коли хтось подобається і починається якесь захоплення у відповідь чую відмову,не знаю що мені робити порадьте щось!наперед дякую!

 • можливо є якісь методи ,щодо привертання уваги хлопців ,хочеться так хочаб трішки побути щасливою

 • Доброго вечора, пані Магдалено, мене звати Оксана, я з Києва, звертаюся до Вас, якщо Ви зможете мені допомогти, буду дуже дуже вдячна і піду ставити свічку за Ваше здоровья. Я втратила роботу, з***з дуже тяжко влаштуватися, не можу знайти достойну підходящу роботу, скажіть будь ласка, де і як мені шукати, або коли я її знайду. А ще в мене питання особистого х***ктеру, я зустічаюся з хлопцем майже 2 роки, він розлучений та має доньку маленьку, я просто не знаю є в мене з ним спільне майбутнє чи краще мені його залишити і шукати іншого, і коли я його знайду, бо дуже хочу мати сімью і дитятко, а мій хлопець поки що не готовий до цього, бо є вже маленька донечка. Ви напевно дуже зайняті, але я буду чекати на Вашу відповідь дуже. І здоровья Вам, Ви дуже хороша людина!

 • Добрий день! Мене звуть Олена мені 24 роки. Я була одружена, завагітніла і в мене стався викидень. Після цього я почала дуже хворіти. З***з мені поставили діагноз невроз. Але вилікуватись я не можу. Я хочу знати чи довго я ще буду хворіти, бо це триває вже 3 роки, і чи будуть в мене діти?

 • Доброго дня.Допоможіть,ніяк не виходить знайти хлопця з яким я б могла повязати все життя і народити дітей,а так хочеться….залицяльників багато,та й начебто починаю зустрічатись і все г***зд,а потім в якийсь момент все різько ламається,останій хлопчина з яким зустрічаюсь здавалось би просто ідеальний,але ні з того ні з сього його ставлення різько до мене змінюється і я просто відчуваю що тут щось не те і ніяк не можу зрозуміти що….і так практично з кожним.не знаю чи можна з таким повязувати,але колись моїй двоюрідній сестрі ворожка чи то гадалка казала що вона ніколи не вийде заміж,але так сталось що вона вихлдить заміж і я йду до неї першою дружкою(на той час вона була вагітною),і після цього в мене якось “не клеїться” з хлопцями,вроді все добре,а врезультаті нічого серйозного і сама начеб то нормальна і не пю й не курю,і не гуляю.не розумію в чому тут може бути справа.але справді останній випадок мене дуже зачіпив,просто якісь відчуття що тут щось точно не те,і не знаю чи то так мені здається чи яка тому причина…допоможіть будь-ласка:((

 • Добрий вечір, пані Магдалено. Мене звати Ксенія я з м.Дніпродзержинька мені не вдається зустріти молодого чоловіка я дуже хочу мати дітей і вийти заміж. чекаю на вашу допомогу. З повагою!

 • Шановна пані Магдалена. Звертаюсь до Вас за допомогою або порадою. У мене є донька,з дитинства була дуже здорова дитина, коли їй виконалось 16 років у неї стався перший приступ епілепсії. З***з ми приймаємо протисудомні ліки.***агаю Вас як дуже стурбована мама, чи змогли би Ви нам допомогти.

 • Доброго часу доби,звуть мене Вікторія,мені 18 років,життя склалося так,що батько мій все життя пив,та й родина його надокучала,з часом склалося так,що,коли мені було 11 років матір його померла,помираючи тримала мене за руку,та говорила щось не зрозуміле,ходили чутки що татова родина має щось спільне з магією,так от,коли її похоронили,не дочекавшись і року в квартирі змінили двері та зробили ремонт,потім вона мені довгий час снилася,кличучи до себе,пізніше з цієї квартири батько приніс образи додому,які висіли там усе її життя ну і звісно ж похорон,і тут почалося щось не те,я весь час чую погляд у спину,бачу сни в які якимось дивним чином здійснюються краплинка в краплинку на наступний день,іноді чую якесь не зрозуміле шептання вночі та чиюсь присутність,іноді навіть,як чиясь холодна рука торкається мене посеред ночі,при тому це не сон,в квартирі у шафах якось сам собою з”являється безлад,ніби там хтось щось шукає,(живемо з мамою лише вдвох,ключів більше ніхто не має),відчуття ніби постійно хтось ходить,за висновком психолога я абсолютно здорова людина,підкажіть будь ласка що це може бути.

 • Добрий день.5-ть років назат я познайомилась з хлопцем, нічого серйозно поспілкувались тай все, звичайно він мені подобався. Наданий час я маю чоловіка, дитину, але ці всі 5 років він не виходить мені з голови. Раніше я не так часто думала про нього але тепер він ніби живе в моїй голові, дуже часто сниться,в кожній людині я шукаю його хоча сама цього не хочу.За цього я не замічаю своєї дитини, чоловіка, все що я ро***ю механічно, в мене стали депресії, не хочиться жити, іноді мені здається що я просто сходжу зглузду.Підскажіть будь-ласка що робити? Чи краще звернутися до психолога?

 • Доброго дня! Дивлюсь передачі за Вашою участі (Містичні історії, Битва екстрасенсів) – дуже цікаво та пізнавально. Дякую Вам!Якщо можете дайте поради.В мене померла бабуся 3 дні тому. Сьогодні вона мені наснилася і попросила принести миску і ії помити теплою водою, яку вона підготувала (бачила ії у бутилках). Ії мали помити у морзі. Чому вона просить-може ії не помили там, чи погано помили? Підкажіть, будьласка, що я можу зробити для неї?На прийом не можу попасти, живу далеко. Дуже прошу, допоможіть. Дякую!

 • Доброго дня! Мені дуже потрібна Ваша порада чи допомога. Я з Львова тому чи попаду до Вас на прийом не знаю. А про***ема в мене така: Ми з чоловіком одружились 4 роки тому, в нас є синочок. Спочатку все було ніби добре, потім почались про***еми а саме останні пів року після того як чоловік (при пянці) загубив обручку. В хаті постійно сварки на рівному місці, непорозуміння, я відчуваю якусь неприязнь, нема сімейної теплоти. Я стала злою, хоча сама того не хочу. Завжди бракує грошей. плюс до всього в мене про***еми з здоровям. Дуже хочу почути Вашу думку, пораду чи допомогу! Я хочу зберегти свою сімю! Чекаю на відповідь!

 • Добрий день Магдалена! У нас с чоловіком про***ема, ми дуже хочемо дитину, але ніяк не виходить, а лікарі кажуть все зі здоров'ям чудово, але все одно невиходить допоможіть нам будь-ласка, ми дуже кохаємо один одного і хочемо маленьку радість в житті, допоможіть.

 • Доброго дня!Допоможіть будь-ласка,якщо можете!Я розлучена,маю дитину,два роки зустрічаюсь з хлопцем,збираємось одружитись,кохаємо одне одного.Але в нього почалися дуже серйозні про***еми з фінансами та зі здоров^ям,був у комі навіть,ніби навмисно щось не дає нам бачитись та спокійно жити!

 • Магдалена здравствуйте, помогите пожалуйста. У меня постоянные стрессы,психи из ниоткуда (особенно утром) на протяжении долгого времени. Такое ощущение что я не я… Помогите пожалуйста =)

 • Добрий вечір, пані Магдалено. Мені не вдається зустріти молодого чоловіка. я дуже хочу мати дітей і вийти заміж. чекаю на вашу допомогу. дякую.

 • Мій хлопець став мною одержимий це становить велику загрозу мому здоровю навіть житті.Постійні переслідування погрози. Шизофренічні підозри. кожного дня без перерви. Я ніколи не знаю чи добре вернусь з роботи додому, чи він мене перестріне і знов буде вимагати неможливого.Допоможіть будь ласка,що зробити щоб його від мене відвернуло, відкинуло від серця,бо людина зовсім одержима і хвора, стежить за мною в день і вночі під вікнами…..Дякую якщо ви хоча б дочитали до кінця,бо я в постійному стра*** та розпачі. Не знаю що робити

 • добрый день! мне очень нужна помощь! муж стал выпивать, со мной агрессивный, ни о чем не говорит. что с ним происходит не пойму. такого никогда не было.

 • Добрий день, Магдалена! Мені дуже подобається, як Ви працюєте та допомагаєте людям.Звертаюся до Вас за порадою.В мене з***з дуже складна життєва ситуація.Я маю купу боргів, які треба віддавати, донька втратила роботу, квартиру знімаємо, всю з/п віддаю за оренду.Як дальше жити?????? Порадьде, будь ласочка! З повагою Лариса.

 • Доброго дня. У мого чоловіка пропали документи і гроші, які були у нього в барсетці, він не знає, чи він їх сам поставив і залишив, чи їх могли вкрасти. чи є шанс, що їх повернуть і що для цього потрібно зробити? Дякую.

 • Доброго дня в мене така про***ема,дитина щось неспокійна,ми вже і віск зливали всеодно щось погано спить і нервова часто.допоможіть,що робити.дитині 9 місяців.

 • Ми з чоловіком живемо 13 р. разом і у нас не має дітей підкажіть чому

 • Доброго здоров'я, пані Магдалена. Порадьте: я відчуваю, ніби я не живу по справжньому: я ще нікого не кохала, не мала сильних відчуттів та й у взагалі якась одинока – ні друзів ні знайомих. Можливо справа в мені – я неприємна в спілкуванні, бо хочу, щоб про мене у всіх складалась позитивна думка?

 • Доброго дня, пані Магдалено. Я змалечку завжди знав що я не такий як всі. Якщо це можливо, я б хотів дізнатися хто Я, звідки і чому. А осо***иво те як мені розвивати себе. Мені здається що я чую свого ангела, можу з ним спілкуватися. Я схожу з глузду чи як? Якщо це ваш сайт, відгукніться.

 • Доброго дня, пані Магдалена! Скажіть будьласка чи можна вилікувати людину від алкоголізму по фотографії. І чиможливо це взагалі?

 • добрий вечір. мені 36 років симпатична весела але все ще неодружена.ніяк не виходить. дуже хочу мати чоловіка і сімю. допоможіть мені будь ласка. дякую

 • Доброго вечора!я б хотіла поцікавитись: Ви приймаєте на Закарпатті?дякую за увагу!

 • Добрий день,пані Магдалена. Відчуваю, що щось зі мною не так, але не можу зрозуміти що.

 • Доброго дня, пані Магдалена! Скажіть, будь-ласка, прийом проводить лише в Києві? В Закарпатті до Вас можна потрапити на прийом?Дякую

 • Вітаю Магдалена!У мене хвора дитина з 2,5 місяців,з***з дитині 9 років.Чи змогли б Ви по фото сказати про можливість йому допомогти.Дякую.

 • Доброго дня, Магдалена! Підкажіть будь ласка, чи працюєте Ви з фотографіями? Мене цікавить чи вийду заміж вдруге? Я розлучена вже 5 років, після розлучення серйозних стосунків ні з ким не було. З***з познайомилася з молодим чоловіком і мене цікавить серйозність його намірів щодо наших стосунків, оскільки мене відлякує його минуле…Напишіть будь ласка, скільки буде коштувать така допомога? Заздалегідь дякую!!!

 • Доброго дня, Магдалена! Підкажіть будь ласка, чи працюєте Ви з фотографіями? Мене цікавить чи вийду заміж вдруге? Я розлучена вже 5 років, після розлучення серйозних стосунків ні з ким не було. З***з познайомилася з молодим чоловіком і мене цікавить серйозність його намірів щодо наших стосунків, оскільки мене відлякує його минуле…Напишіть будь ласка, скільки буде коштувать така допомога? Заздалегідь дякую!!!

 • Добрий день,Магдалена.В шлюбі вже 6 років,але на жаль немае дітей,дуже хочем з чоловіком дитину,підскажіть що нам треба зробити чи в чому причина.Буду дуже Вам вдячна,з великою повагою і вірою.

 • Добрий вам день!Пані Магдаленочко,я б дуже хотіла до вас потрапити та з маленькою дитинкою не вийде(((Незнаю чи коректно з моеі сторони так вчиняти та в мені пануе неймовірний страх за мое майбутне життя,що я наважилась в соціальній мережі з вами навести контакт!!!Якщо Бог мені допоможе то ви напевне відчуете як для мене сімейне життя являеться невідемною часткою,та бути щасливою в цьому сімейному житті -це виявляеться ще більш важливішим для мене!!!Тому дозволю собі попросити вас:скориставшись своім даром загляньте в мое життя та підкажіть як надалі розвивати мені своі відносини з чоловіком,чи саме з ним я відчую спокій,стабільність,повагу,та любов????Заздалегідь прошу вибачення якщо цим зверненням образила вас!Та велике спасибі,якщо надасьте увагу цьому листу!!!)))

 • Доброго Вечора!Допоможіть мені будь ласка, в мене розпадається сім'я,пішов чоловік до іншої,почалися про***еми з дитиною,вона пішла жити до свого нього, дитина стала дуже жорстокою до мене.Прошу Вашої допомоги. Хочу потрапити до Вас на прийом.

 • Доброго Вам дня! Мені дуже часто сниться як в мене вилітають, Більше як рік тому почало снитися. Спочатку мені снилося що я їх лікую, але вони всеодно повилітали мені в долоню. вони були якісь не гарні і хворі. Останнім разом снилося шо вилітаю здорові передні, переважно верхні зуби. цього разу вилетів лише один передній верхній зуб, було багато крові і відчуття стра*** і того шо він з***з вилетить. Допоможіть будь ласка. Що це означає?Дякую!

 • Одного разу почула від Вас, що не можна брати хрещеною марір”ю людину, яка напросилася нею бути. Коли народилася моя 3 донька, то, нажаль, така людина знайшлася. Вона дуже просила стати хрещеною моЇй доньці, і ми з чоловіком взяли ЇЇ кумою. З***з з цією людиною дуже погані відносини. Ми не спілкуємось. Не могли б Ви порадити мені, що робити?

 • Я вагітна, але дуже полю***ю вишивати хрестиком, скажіть будь ласка чи можна вагітним вишивати і чи не впливає це на здоров”я та розвиток майбутньої дитини? Дякую

 • Здравствуйте! А в Одессе вы бываете ? Мне нужна ваша помощь, прожили с парнем 6 лет и на меня что-то нашло, разорвала отношения, наговорила много глупостей( Он не хочет идти на контакт, как бы я не просила о прощении ( Перед этим нашли в спальне в подушке иглу, но не придали значения, просто выкинули ( Может это какая-то порча была ? И работаете ли вы с фотографиями, сколько это стоит ? [email protected]

 • 44роки одинак,не можу зрозуміти чому!!! Підскажіть будьласка.

 • здраствуйте Магдалена. Подскажите пожайлуста вы можете помочь человеку по фотографии. И подскажите пожайлуста сколько это будет стоить.

 • доброго дня Магдалена!Хотілося б дізнатись чи зможете Ви по фотографії допомогти розібратись у ситуації.У сестри класично любовний трикутник.Всі,до кого вона зверталась сказали,що на чоловікові приворот.Якщо можна,підскажіть чи справді це так,і чи можна з цим якось боротись.Тому що на протязі 4 роки він ніяк не рішаеться.Якщо заочно не можна,то як до Вас можна потрапити.І скільки це буде коштувати.В нас у сім,ї по жіночій лінії одні нег***зди.