Ласкаво просимо в мою гостьову книгу. Буду рада почути Вашу думку.

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати повідомлення. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.

Коментарі (1752)

 • Доброго дня.Мене звати Галина.Мені 31 рік.9 років у шлюбі,але дітей нажаль немає.Куди тільки не звертались та результату немає.Підкажіть у чому причина моєї неплідності і чи будуть взагалі у нас діти

 • Доброго дня. Скажіть будь-ласка чи можете ви сказати про одну людину по фотографії . Тоббто чи жива чи мертва

 • Доброго дня! Мене звати Роман, я із Івано-Франківської о***асті, Долинського району. Будь-ласка допоможіть вирішити про***ему в моїй сім’ї. У нас є будинок, у якому дуже довго ми робимо ремонт, і ніяк не можемо звести кінці з кінцями. От уже котрий рік у нас постійні сварки. Я постійно по заробітках, от уже 3 раз у мене крадуть гроші. Я часто через це все заглядаю в чарку. Уже обнадіявся, і постійно повторюю що це якесь прокляття наше, або наших далеких родичів. Можливо це сам будинок (раніше там помер чоловік). Якщо потрібно, ми приїдемо на зустріч з вами, щоб поговорити, порадитись, як нам бути далі.. Допоможіть нам бо ми уже на грані розлучення… Це мій номер мобільного +380978001176.

 • Доброго дня пані Магдалено!!! Допоможіть будь-ласка моєму горю, мені поставили страшний діагноз дисплазія шийки матки зв ступеню, лікарі настоюють на операції, але ж мені тільки 34 роки в меге є донька а чодовіка немає жила надіями що зустріну свою половинку а тепер виявляється що треба боротися за своє житя. В інтернеті прочитала про цю хворобу від неї помирають….. Допоможіть, будь-ласка якщо зможете….

 • Не знаю що робити, дитина хворіє практично весь рік (хвороби з’являються нізвідки, вранці все нормально, ввечері дитина горить), з чоловіком відносини добрі але з подружніми обов’язками нічого. Знаю, що коли чоловік народився його батько був далеко від родини (в іншій державі в армії) і мати чоловіка весь час тепер каже що її син нічого не може сам зробити, він ніхто і звать його ніяк, а дочка добра гарна хороша розумна. Також знаю що сестра чоловіка хотіла його одружити на іншій дівчині. В хаті постійно сварки, всі злі одне на одного, заздрісні, важко тут. Є міркування, що звідси потрібно переїжджати в іншу хату може тоді дитина перестане хворіти.

 • Хотіла також запитати, що можна зробити щоб захистити дитину, в церкві сорокауст замовляла на дитину не допомагає.

 • Доброго дня! Ви не можете повернути час назад, або змінити ситуацію. (В мене чоловік потрапив в ДТП 2 місяці назад).

 • Доброго дня! Скажіть будь ласка чи ви можете по фото розповісти про майбутнє людини? Чи потрібно зустрітися особисто? Якщо можете по фото хочу взнати про особисте життя на майбутнє.

 • Доброго дня Магдалено.Звертаюся до Вас по допомогу,бо не знаю як бути далі.Мені 26 років,заміжня,якщо можна так сказати.Цілий час не складалося мені з хлопцями,завжди йшли без пояснень,хоча не є дівчиною легкої поведінки.Коли зустріла свого чоловіка все було по іншому,зустрічалися,одружилися,і понеслося.Чоловік заходить в запої і стає неконтрольованим,потім просить вибачення і говорить що нічого не памятає.Але найгірше те що не лише він – батько,брат і загалом всі чоловіки з нашої родини спилися.Один дядько, досить відомий бізнесмен вибився в люди і його не стало – вбили. З роботою ***огічно,куди не піду – вибачте вакансій немає. Хоча закінчила університет з червоним дипломом,нікого це зовсім нецікавить. Отак і лишилася сама,без роботи,без чоловіка – навіть не подзвонить,без машини (забрав) і житла (приписане на його маму).Допоможіть,***агаю!Я знаю Бог людині дає рівно стільки випробувань,скільки вона може витримати. Чи так і маєбути???

 • Добрий день Магдадено! Мене звати Анастасія, 17 років.Постійно турбують однакові сни- кожної ночі одне й те саме. Так 4 місяці поспіль. Сниться бабусене село: Ліс, двір, будинок. Осо***иво Ліс. Що б це могло означати. Чи мені зовсім закрити на це очі?

 • Пані Магдалена доброго дня. Мене звати Олександр, проживаю в місті Тернопіль.На протязі двох років мені не сщастить з роботою складається таке враження що удача відвернулась від мене.Будласка допоможіть, покладаю великі надії на Вас.З повагою Олександр.

 • Дорога Магдалена! Одна надія на Вас. Мене звати Марина, мені 27 років, я не заміжня. Таке враження, що чоловіки мене взагалі не бачать, а вже дуже хочеться діток та родину. Можливо причина в мої самотності якась є, але самостійно розібратися, я не можу. Коли бачу немовлят, сльози починають котитися самі, часом здається, що схожу з розуму. Нещодавно залишилася без роботи, якось все разом звалилося. Будь-ласка, допоможіть мені. Я віруюча людина, і дуже надіюся на Вашу допомогу.Дякую!

 • Добрый день, Магдалена. Я на***юдала Вас в проекте “Битва экстрасенсов” и во многих передачах на к***е ICTV. Очень было бы интересно пообщаться с Вами в живую, но, к сожалению, не имею такой возможности, возможно ли общение он-лайн?

 • Шановна пані Магдалена хочу запитати в Вас чи можна вишивати не женатим хлопцям вишиті рубашки з чорною ниткою? Дякую.

 • Магдалена доброго дня. Мене звати Володимир, проживаю у Львові. Ми з жінкою плануємо дітей, але в нас вже більше 4-ох років нічого не получається. Лікарі кажуть, що в нас все нормально. Будь-ласка допоможіть, ми покладаємо великі надії на Вас.

 • Магдалена, Вы необыкновенно солнечный человек, по крайней мере мне так видится и я надеюсь, что я встречусь с Вами потому что у меня как и у любого человека есть некие про***емы.

 • чи можливо з Вами поспілкватись онлайн?

 • Добрий день,шановна панi Магдалена! Дуже прошу допоможiть.Як узнати чи поро***ено.I що чекае мене далi в життi. Наталiя.

 • Добрий день, шановна пані Магдалено! скажіть як можна знати чи не поро***ено!???

 • доброго дня,Магдалено!хочу у вас спитати? у мене є любима сестра Наталя 14.10.1981 року народження,вона ніяк не може завагітніти з років 5 ,і лікується,і чоловіка возили на обстеження,двоє здорові і сумісні,але ніяк не можуть мати дітей.вона настільки падає духом,що я не знаю що вже їй сказати шоб підтримати,допоможіть,скажіть будуть у них дітки,і коли? я за вами спостерігала битву екстрасенсів,вболівала,мені подобається що ви мольфарка,яка допомагає людям і має велике знання,яка вміє спілкуватись з природою,підкажіть мені щось,бо я дуже за неї переживаю!наперед дякую!

 • Доброго дня, Магдалена. Звертаюсь до Вас як до останньої інстанції.Я зустрічалась зі своїм кумом котрий на час нашої зустрічі був одружений. Після кількох місяців зустрічей він вирішив піти від дружини, але в той день коли він мав їй про це сказати вона повідомила йому, що вагітна і її поклали на збереження. На даний час вона знаходиться на збереженні, а ми не можемо попрощатись тому, що кохаємо один одного.Що мені робити адже мене почали мучити думки про те, що я не хочу щоб ця дитина народилась? Я розумію, що це неправильно, але прогнати ці думки я не можу. Дуже важко від того, що він не хоче жити з дружиною, але буде бо “так потрібно”. Підкажіть, що мені робити!

 • Доброго дня, Магдалено! Мені сняться віщі сни,навіть занадто,наприклад,знала коли дідусь помре,та не розумію як це відбувається,звідки в мене це в голові береться.Нічого не розумію і не знаю як правильно використовувати те що мені дано.Але одна тітонька,казала що дуже сольно поро***ено на мене та мою маму…сама це розумію та відчуваю,а що робити не знаю та і немає до кого звертатися.Та ще багато нюансів,які дуже лякають!Дуже сильно хотіла би попасти до Вас! Захоплююсь Вами,та вірю,всім решта бабкам і т д не віриться,та ніколи й не була в них.Дуже сподіваюсь на трішки Вашої уваги.Дякую.

 • Доброго дня пані Магдалена хотів у Вас запитати Чи можуть одружуватися куми які хрестили в одній парі(кумів 2пари)?

 • Магдалина, підскажіть як розпізнати приворот???

 • будьласка підскажіть хто знає як можна записатись на прийом?відсилала на електронну пошту так відповіді немає!і дзвоню на мобільний відповідає автовідповідач!допомжіть будьласка?

 • Доброго дня,Магдалена.Мені тільки 25 а вже прийшлось стільки пережити,що навіть жити не хочеться.У мене весь час якість випробування.У мене у 12 років померла мама,і так один за одним я втрачаю рідних.Вийшла заміж,але з чоловіком не складується,я не знаю як мені жити далі,що робити?Допоможіть будь ласка.

 • Допоможіть будь ласка розяснити сни,часто мені сниться як розбиваються літаки,один і той же сон не повторюється,постійно нові катастрофи,як відбувається дотик із землею я не бачу,одног разу лише були видні уламки пролітаючі біля мене.Хоч увісні я не бачу та чомусь впевнений,що вони усі розбивались.Що це може значити?

 • Добрий вечір!Мене звати Наталія, хочу дуже сильно попасти до Вас на прийом, мені не одноразово казали що у мене вінок безшлюбності.В цьому році, мені виповниться 30 р., до цього часу не можу побудувати відносини, зовнішні дані у мене хороші, але чомусь молоді люди біля мене на довго не затримуються, 2-3 тижня і все, кудись пропадають без причин.Дуже прошу Вашої допомоги, та надіюсь на прийом!Буду вдячна,якщо відповісте на моє прохання.

 • Доброго дня, Магдалено! Я взагалі не знаю чи варто Вам писати, тому что це може звучати смішно. У Вас і так повно про***ем, та ще й я. Але хочу Вам сказати, що останнім часом мені сняться дуже дивні сни, я чомусь запам'ятала такі символи як: ключ, ліфт, вбитого мною вовка і Вас. Так, саме Вас, Магдалено, Ви мені приснились в ніч на 25 лютого, я ще дуже здивувалася чому, бо вже давно Вас не бачила потелевізору та й так давно вже про Вас нічого не чула, відколи закінчилась Битва екстрасенсів 5. Ви мені щось розказували ві сні, про щось чи попереджали чи просто розказували, але пам'ятаю, що щось важливе. Написала Вам це тому, що вірю в екстрасенсів і в Ваші здібності. Дуже боюся мерців, тому що відчуваю їх до 40 днів і бачу їх у снах, це було лише з рідними і знайомими, коли хтось із них помирав. Може мій лист безглуздий і нічого не вартий, але я надіюсь що Ви поясните мені, що це все може означати. Вибачте, що потурбувала.

 • Чи можна будучи вагітною жінкою хрестити дитя????

 • Доброго дня! Я розумію що до Вас звертається дуже багато людей з різними про***емами і що мої на перший погляд здаються не такими страшними. Але я дуже прошу Вас не залишити без уваги мій лист. Я з самого дитинства дуже боюся залишатися одна в приміщенні. Я вже доросла жінка, виховую маленьку доньку і мені це дуже заважає в житті. Нещодавно в мене померла мама, так мені стало ще складніше, в мене навіть пропало бажання до життя, але я розумію що моя донька нікому не потрібна та лишити себе життя дуже великий гріх і тільки це утримує мене від цього вчинку. Будь ласка допоможіть мені. Дякую

 • Добрий день. Пробачте за нетерплячість, але дуже хочу попасти до вас на прийом. В житті моєму лише чорна полоса. Немає бажання жити далі…

 • У мене у сімї дуже велика про***ема що стосується чоловіка. Все було б добре якби не алкоголь. У мене дуже велике прохання допомогти позбутися чоловікові алкогольної залежності. Він і сам би не проти але не може! Якщо потрібно індивідуально приїхати на прийом то будь-ласка напишіть , а якщо можна допомогти на віддалі то допоможіть! Дуже чекаю відповіді!!!

 • Шановна пані Магдалена у мене до Вас велике прохання допоможіть розібратися в моїх про***емах,які супроводжують мене практично все життя.Розпочала хворіти десь 2 роки і з тих пір в мене хвороби не йдуть з життя,а крім хвороб і різні нег***зди і про***еми.Вийшла заміж, через деякий час розійшлася,2 роки назад захворіла онко, пройшла 6 ***оків хіотерапії і 6 радіотерапії,думала що все,життя налагодиться……але не так ,як ми хочемо……перед новим роком поставили знову онко рецидив….на даний час пройшла 2 ***оки складної хіміотерапії……не знаю що далі…мені лише 25 має бути 6 травня…а в мене відчуття ,що я прожила років 50…..аварія була,топитися топилася.ющо далі я не знаю,сил практично не має боротися…..Допоможіть…

 • Здравствуйте,меня зовут Елена,я на протяжении нескольких лет не могу забере***ь, куда я только не обращалась,что мне только не делали,но все бестолку,каждый новый врач ставит свой диагноз,назначает свое лечение, а результата ноль, я бы даже сказала, что все лечение дает побочный эффект,потом приходиться устранять то что “налечили”и опять искать причину. Очень бы хотелось узнать будут ли у меня дети,когда..И что мне нужно для этого сделать. Буду ***агодарна за любую помощь.

 • Шановна пані Магдалена.Я записувалась до вас на прийом але розумію що це ще не скоро а мені дуже потрібна ваша порада.Я з 4-ох річним синочком у вересні лежала в лікарні діагноз вроді_нефропатія хоч нема точностьі а з***з деякі зміни в ***ізах і у Львові мені кажуть лягати на обстеження-про***ема у тому що синочок страшенно боїться навіть спогадів про лікарню в нього виробилась вже якась фобія.Я боюся травмувати його -не впевнена що це потрібно.***агаю напишіть хоча б одне слово -їхати на обстеження чи ні?Пробачте якщо затрудняю вас.Щиро вдячна.Галина.

 • У нас із чоловіком уже майже 8 років немає дітей. Ходили по лікарях, але результату нема. Підкажіть, що робити і скажіть чи будуть у нас діти, ми цього дуже хочемо. Дякую!

 • Люди,чи є такі кому Магдалена конкретно комусь у чомусь допомогла? Якщо є напишіть свої відгуки будь ласка.

 • Доброго Вам вечора Магдалено.Це дійсно ваша сторінка,чи хтось під Вашим ім”ям сідить?В нашій родіні щос дивне твориться.Ми з чоловіком 1,5 року живемо в шлюбі і дуже хочемо мати діточок.Ось вже 2,5 роки я не можу завагітніти.У вересні місяці мій брат одружився і також не виходить в них з діточками.А ще одразу після весілля в брата почали вилазили чиряки на тілі а тепер вилізли на леці.В нашій сім”ї ні вкого не було чирок і в нього також їх не було,так і ***ізи крові нормальні.Він вже 3-й раз за місяць на лікарняном.Боїться що можуть вигнати з роботи.А роботу так важко знайти в Київі.Невже це його так могли зглазить на весіллі?А ще сусідка по площадці в нашій з нею лайці сказала що я ніколи не зможу мати дітей,а моя мама колись казала що вона “ведьма”.Вона дуже погана людина це дійсно,але не вже вона мені цього дійсно побажала?Я Вас дуже прошу,скажіть ща це таке твориться,бо ми вже не віримо в збіг опставин.На фото я і мій брат на його весіллі.Дуже вам дякую якщо ви нам допоможите.

 • Добрий день! Мені хотілось би дізнатися більше інформації про цінову політику. Я зателефонувала на номер, що вказаний на сайті, але там скинули мій дзвінок. Напишіть, будь-ласка, на мій мейл скільки коштує прийом. Дякую.

 • Доброго дня. я сподіваю що ви переглянете мою заявку і наперед дуже вдячний в мене про***ема в тім що мені постійно нещастить в мене погані стосунки з родичами які мене не розуміють я немаю місця роботи в мене довше ніж два місяці немає стосунків з дівчатами особистого життя ніякого я вже задумувався про суєцид немає грошей як тільки почну чимось займатись так зразу все йде крахом наприйом я незможу приїхати бо немаю грошей але сподіваюсь що ви відповісте на мою просьбу мені допомогти я чикатиму листа на електрону пошту або на телефон дякую вам і дуже прошу вашої допомоги

 • Здравствуйте!!!Допоможiть будь ласка у подруги очень больной батько просимо до помоги пожалуйста я оставлю телефон його доньки 0962308081 батька менингит туберкулез кисток на даний момент дуже хворий .

 • Доброго дня!!! Вперше пишу ось так і тому навіть не знаю з чого почати… У нас в дверях десь в травні місяці ми знайшли встромлене лезо ножа,а в серпні помер дуже дурною смертю мамин чоловік, мій вітчим(проживаємо ми разом ще я, мій чоловік та синочок)Я розумію що ніж не просто так там стерчав!!!!!!!! Я дуже боюся за свою родину, адже не знаю на кого саме це було зро***ено, можливо всім……Пройшло 5 місяців, а я ніяк не можу це викинути з голови, воно мене мучить день і ніч. Допоможіть ***агаю!!! Не знаю чи мені хтось відпише але я дуже надіюся на вас Магдалено, ви дійсно людина від Бога,а в наш час так багато просто ***ів.Дякую.

 • Здравствуйте Магдалена.Снятся сны,что с рук идет свет и я отганяю зло и снились знаки на ладонях в виде полумесяцев.Сажусь в позу лотоса начинаю мидитировать ладони по середине выкручивает. Что это? И что с этим делать?Может просто фантазия или я что то могу руками делать? Подскажите пожалуйста.С уважением Елена

 • мені в цьому році виповниться 24 я ктивна популярна людина але я не чомусь я не можу знайти дівчину . про***ема в тому що ту яка мені сподобається до якої я маю симпатію мене завжди відфутболює від себе зовсім через дивні причини … це вже тягнеться багато років колись було лекше а з***з доходить до того що просто не хочеться жити з таким тягарем бо я людина самозабезпечина і мене бракує тільки взаємності від до мене . я вас дуже прошу візьміть мене до себе на прийом не проігноруйте мене бо на вас я маю тільки останню надію

 • Доброго дня, шановна Магдалена! Мені скоро виповниться 23 роки, але я і досі самотній, ніяк не можу познайомитись з дівчиною, навіть ***изько до себе її підпустити не можу, а вона у свою чергу також тримає мене на відстані. Красиві дівчата проходять крізь мене все життя, нічого подіяти з цим не можу. Ні я їх, ні вони мене зовсім зрозуміти не можуть. Допоможіть мені, будь-ласка виявити суть про***еми, тобто як мені йти далі по життю і що з цим робити! Я живу один з батьками і у мене ще багато комплексів, але я в глибині душі чую, що про***ема криється в невідомій мені силі, що постійно ***окує мене від більшості людей. Якби я знав у чому причина, і як діяти, то відразу б зробив усе що завгодно,аби тільки щоб покінчити з цим. Я на Вас дуже сподіваюсь і всім своїм серцем прошу допомогти, бо вже жити не хочеться… Сподіваюсь, що ви підкажете мені як діяти як можно скоріше. Якщо треба, я можу відправити Вам своє фото, щоб Ви могли мене зрозуміти і побачити з чим маєте справу, а заплатити я можу скільки на це необхідно. Нажаль поки не виходить приїхати до Вас на прийом, тому що живу я у Харкові. Дуже прошу, не ігноруйте мене, я з***з у глибокому відчаю. Хотілось би з Вами поспілкуватись на різні теми, про все що завгодно, але не можу, бо Ви далеко. Усе віддав би, щоб бути поруч із своїм щастям, з улю***еною дівчиною, і вже не хочу нічого залишати собі.

 • Огромная Вам ***агодарность за помощь!Теперь мы спокойны.Желаем Вам крепкого здоровья, ***агополучия и счастья!Удачи и успехов Вам в ваших добрых делах!

 • всім привіт,я б хотіла обговорити тему сновидінь. Дуже часто я бачу різні сни які важко розшифрувати і зрозуміти їх значення.

 • ПОМОЖІТЬ НА БУДЬ ЛАСКА НАМ ПІДЛИВАЮТЬ ПІД ДВЕРІ МИВСІ ХВОРІЄМО А ЧОЛОВІКОВІ РО***ТЬ ОПЕРАЦІІ ТОГО РОКУ 1 ЦЬОГО РОКУ 2

 • Здравствуйте! Вчера днем об окно моей квартиры,где я живу, ударился со всей силы голубь и упал на балкон (знаю, что это к покойнику), а вечером после этого умер мой дядя, родной брат моей мамы. Когда мы приехали к нему домой, дядя лежал на полу так, что его нельзя было обойти и моя мама перешагнула через него, чтоб быть по***иже к нему. У моей мамы от увиденного началась истерика и ,так как, у нее очень высокое давление, я побоялась, чтоб с ней тоже ничего не случилось и взяв свою волю в кулак, тоже переступила через него, чтоб успокоить ее. Теперь боюсь каких-нибудь страшных последствий, так как слышала, что через покойника переступать нельзя. Помогите, пожалуйста, подскажите, как можно избежать этого, очень Вас прошу!

 • Мгдалена у тебе має бути багато фото,ти ж дуже прива***ива жінка, а в розділі “галерея” фотографій треба додати і щоб були більше виразними на фоні природи і т.д.,не приховуй свою красу.

 • Потрібно поспілкуватись. буду вдячна якщо відпишите.

 • Потрібно поспілкуватись. буду вдячна якщо відпишите.

 • Потрібно поспілкуватись. буду вдячна якщо відпишите.

 • Уважаемая Магдалена помогите пожалуйста!!!У меня про***ема интимного х***ктера.После того как моя свекровь рылась в моих вещах и моем постельном и нижнем белье моя интимная жизнь с супругом испортилась.Не хочу потерять семью и что только не про бывала!!!То что она не хотела что бы мы были вместе это точно и не может с этим смиритса.ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!!!!!

 • Шановна Магдолена, я дуже рада що можу виразити своі почуття Вам, за Вашу допомогу людям. Моє шанування..З повагою Лідія…

 • Здравствуйте! 10 мес.назад моей 6-летней дочери сделали операцию, и поставили страшный диагноз (онкология).Мы прошли курс лучевой терапии, от химеотерапии отказались.Ежемесячно сдаем ***из крови, ***изы в норме, 6 мес назад делали мрт головного и спинного мозга -метастазов нет.Я не верю в этот диагноз.В последнее время стали с мужем постоянно ругаться, младшая дочь ночами не спит.Вообщем твориться что-то непонятное, так хочется спокойно жить. Помогите пожалуйста, з***нее большое спасибо.

 • Здравствуйте! Я Вами восхищаюсь,какой надо быть сильной духом чтобы помогать стольким людям,видеть все + и – жизни… Тут свои ели переживаешь и думаешь когда эти испытания закончатся… а Вы еще и в чужие вникаете.. хочется сказать Спасибо! за то что Вы такая есть.

 • постійні про***еми зі здоровям, хотілося би потрапити на прийом, напишіть де і коли ви приймаєта, буду дуже вдячна

 • Доброго времени суток. Прошу у Вас помощи и совета. С детства моя жизнь не сладкая, родители пили, скандалили, бились. С 7 лет воспитывала себя и своего брата сама. Всю жизнь меня приследуют болезни и ненастья. В детстве мне поставили диагноз лево-грудо-поясничный сколеоз 1 степени и Лейкообразная диформация грудной клетки.Ребра торчат как при рахите, про***ема даже не в красате а в том что мне она приносит дискомфорт. Моя тетя( масажист) сказала что это похоже на то что я стала гдето в вихрь, что по земле кружит… В 10 лет у меня розвивался менингит, но вовремя выличили. В 16 лет у меня был обнаружен туберкулез( закрытой формы), но правда после долгого лечения я выздоровила. ..В 20 лет я вышла замуж, родила ребенка. В семье начались роздоры, муж пил, скандалил, бил.Я терпела, плакала и терпела. В 3 месяца умерает мой сын…В мужа будто нечистая сила вселилась, он страшно напивался и говорил и делал ужасные вещи.Мы розошлись, но так как я была снова беременна, простила его. Но через время началось все заново, я умоляла его оставить меня в покое, но ему будто чтото не позволяло. Я розвилась окончательно. .. Сейчас померились. живем вместе, но в розводе.Сейчас все хорошо.У моего мужа бабушка занимается магией( плохой), она ему желала смерти с детства, так как на крестинах сказала что он Александр в честь покойного дедушки( повесился).Она передала была вещи вязаные моей дочке( шапочки), мы поехали к моей маме в село и во дворе спалили, и гдето через месяц повесилась моя мама… Я лишь хочу понять причину своих ненастей и бед в жизни..И я не знаю что делать и как все исправить.З***нее спасибо.

 • Здраствуйте. Скажіть будь ласка чи побачу я в своєму житті щастя? Діждусь кохання, чи вже й не чикати?

 • Добрий день!Будь ласка допаможіть моєму синові(9років).Який хворіє три місяці.Лікарі не можуть поставити правельний діагноз.Болі почались в лівій нозі й хребті.Потім почались рвоти,і болі в животі.Діагноз поставили запалення жовча.Рвоти і болі припинились, але нога до сих пор болить.І взагалі дитина почувається не дуже добре.Дуже чекаю Вашої відповіді!!!Світлана.

 • Добрый день,Магдалена!Мой муж болен гемофелией.Скажите пожалуйста можете ли Вы помочь в лечении этой страшной болезни?

 • Хороший сайт будем общатьца.

 • Подскажите в такой ситуации мужа год назад перевели с одной работы на другую,есть возможность вернуться,но не туда ((( не много сомнительно!!! Вы можете помочь разобраться в этой ситуации не приезжая к Вам!!!! Работаете ВЫ так????

 • Добрый вечер! Очень надеюсь на вашу помощь,моему малышу 1 годик, у него гемофилия А, тяжелая форма, не наследственная, врачи говорят генетический сбой произошел, но я до сих пор не верю,у нас постоянная гематомы на ручках, ножках.Вы сможете нас исцелить,я отдам все на свете только помогите,пожалуйста.я в Вас верю.

 • Добрий вечір шановна Магдалено пише Вам ваша землячка із Закарпаття.Моє життя не мед,є багато різних про***ем,але серед них здоров*я дітей.У мого сина його звати Юра,вдавлена грудна клітка,не від народження а набуте,із кожним роком все сильніше,традиційне лікування не допомагає,будь ласка допоможіть мені не традиційним лікуванням.Щоб груди в нього були нормальної,звичайної форми,надіюся на вашу допомогу. Дуже чекаю Вашої відповіді Таня.

 • Я,бабуся 70-ти років,з Київської о***. номер тел-0972741488.Всім серцем і душею прошу,якнайшвидше допомогти (з подвійною оплатою)моїй внучці,якій 20 років студентка 3 курсу університету.***изько 3-х років з нею щось коїться,що описати дуже тяжко,щиро дякую.

 • Доброго дня.Ми одружені майже 6 років і у нас немає дітей.Допожіть будь-ласка розібратися у нашій про***емі.Будемо дуже вдячні.

 • Після 10річного шлюбу я наважилась на розлучення.Він одружився досить швидко(десь через рік),а я вже сьомий рік не можу вийти заміж(чоловіки наче і є,але або я не хочу ,або ж як хочу-то складаються якісь цікаві обставини,що до шлюбу так і недоходить).Мені вже 33роки,я ще хочу народити дитинку,але боюсь,що тут щось не так,тому що,після розлучення мати мого першого чловіка возила його до якоїсь бабки(він мені сам казав),щоб він мене забув і ми не зійшлись,хоч у нас є спільна дитина…До речі,він одружився на жінці,яка старша за його і не може мати дітей,мені ж трапляються чоловіки теж бездітні,(по різним причинам).Чи не перест***лась мати колишнього,чи не поклала на мене вінок безшлюбності та чи можна мені допомогти?

 • Мені 16 років і мій діагноз двосторонній диспластичний коксартроз 2 стадії, мене турбують болі в тазостегновому, коліні і спині. Допоможіть вилікувати. Також звертаюся до тих людей з Вінниці, Вінницької о***асті в яких лікарями був поставлений діагноз двосторонній диспластичний коксартроз з порушеною функцією ходи 2 ступення і які вилікувалися.Прошу допомогти мені в лікувань за винагороду.моб. телефон отця Василя Федоровича 0980419974, домашній 0432 (27-86-36)

 • допоможіть,будь ласка знайти людину , або хоч скажіть чи живий ?http://ic3.odnoklassniki.ru/getImage?photoId=476012255538&photoType=11

 • допоможіть врятувати двоюрідну сестру,останні два роки в неї психічні зриви, з***з перебуває у психлікарні,порадьте що робити

 • Більше 2-х років не щастить влаштуватися на роботу. Абсолютне невезіння в особистому житті. Коханої людини нема. не життя а існування. ПОСТІЙНА САМОТНІСТЬ. Будь ласка,ДОПОМОЖІТЬ позбутися безробіття, та самотності в усьому!!!хочу працювати, хочу заміж,діточок, щасливу сімю.

 • Добрий день?Как попасть к Вам на приём?

 • Здравствуйте,помогите,пожалуйста. В 2001году я получила травму лица,а с 2008 года “провалилась” правая половина (нос,лоб,щека)(если нужно вышлю фотографии). Местные врачи мне не помогли.Уже устала плакать смотря на свое безобразное отражение в зеркале,не знаю к кому еще обращаться,на вас одна надежда. Подскажите пожалуйста смогу ли я стать вновь нормальным человеком, что мне для этого нужно делать?. Мне всего 23года,еще очень хочется устроить свою жизнь.Спасибо

 • Будьласка допоможіть якщо можна.

 • Добрый день.5 лет назад я познакомился с девушкой, через короткое время мы начали жить вместе, а еще через два месяца моя девушка забеременела. Скажу честно вел я себя ужасно по отношению к беременной девушке. Насилия конечно же не было, но и внимания тоже. У нас родился классный мальчишка. С рождением малыша я полностью изменился и по отношению к девушке и к жизни. Но к сожалению ее любовь и уважение ко мне ушло. Сейчас малышу уже почти 4 года и он не разговаривает. Я предполагаю, что причина наши с женой отношения. Нужна помощь раз говорить сына

 • Дай Боже здоровя!!!підскажіть будь-ласка як захистити себе і родину від людей які займаються чаклунством? заздалегіть вдячна.

 • Добрий день,в мене про***ема з внучкою-вона потрапила в погану компанію,порад старших не слухає, спільної мови з батьками не знаходить, покинула навчання в університеті(3 курс). Прошу допомогти.

 • Доброго дня. У мене про***еми по жіночому. Не можу завагітніти. Коли виходило були викидиші або немоткова. Дуже хочу народити дитину. Допоможіть. Дякую.

 • Здравстсвуйте у моего брата ВСД перешедшее в сосудистую болезнь давление 160 с права слева 120 тянется нога и слабость в руке,часто задыхается, можно ли чем-то помочь? Брату 22 года

 • Можно спросить Ваше мнение по поводу крещения ребенка. Если я хочу кресной мамой для своего сынишки выбрать его старшую родную сестру, ей 18 лет, это не противоречит церковным канонам?

 • Добрый день. Моему папе ставят диагноз – рак кишечника с метастазами в печени… Возможно Вы можете мне подсказать, что мне нужно сделать, чтобы вылечить его – возможно травы или что-то еще. Так как врачи говорят, что ему осталось жить несколько месяцев… Помогите пожалуйста, очень Вас прошу.Спасибо з***нее. Наталия.

 • Доброго дня. Дуже хочу до Вас на прийом. Від мене пішов чоловік, мені 22 в нас син 4 рочки. 7 місяців тому він хотів просто відпочити від нас пів року, а тепер в нього є інша і повертатись не збирається. Я не уявляю життя без нього, я ці пів року не живу ,а просто існую. Його просила повернутись в сімю, але все марно. Я не вірю що в нього всі почуття просто зникли….. хтось пост***вся. Що мені тепер робити? як жити?

 • Шановна Магдалено, моїй мамі поставили діагноз рак позапечінкових жовчних шляхів 4 стадії.Порадьте чим можна вилікувати дану хворобу.Сказали що жити їй залишилось декілька місяців.

 • В моєї хрещеної загинув син при загадкових обставинах, міліція нічого сказати не може-нещасний випадок і все…але всі розуміють, що це вбивство. Хрещена не може і не хоче жити, тому що син був один…в неї нікого не залишилося…Скажіть будь-ласка чи зможете Ви допомогти по фотокартці? Дуже прошу допомоги! В мене є теж вилике прохання до Вас допомогти розібратися з моїм життям, бо є враження і відчуття закритого простору навколо себе….допоможіть будь-ласка!

 • Допоможіть, прошу вас. Мені 27 років. У мене нема дітей. Сльози навертаються, коли бачу дітей. Не знаю, до кого звертатись? Що робити? Діагноз-полікістоз яйників.

 • Допоможіть розібратися в собі…………

 • Доброго дня шановна пані Магдалена. Ми палку Ваші шанувальники і вірим в Ваші силу та здатність сцілювати. Хочу звернутись до Вас за допомогою. Моя знайома захворіла. Вона молода і гарна дівчина , але нажаль її спіткала велика біда . Їй лікарі ставлять страшний діагноз -лімфому. Допоможуть врятувати !!!

 • Доброго дня, допоможіть будь ласка, мені 24р, живу з батьками,яких дуже лю***ю,у мене є хлопець, з яким зустрічають майже 2 роки, мої батьки його приймають, а мене не розуміють, я нехочу втратити ні його ні їх, розірватись між ними не можу,через це вдома непорозуміння, допоможіть будь ласка. Дякую.

 • Доброго дня.Нам потрібна Ваша допомога.Чоловікові 28 років,в нього вже більше року болять всі суглоби ,лікувались і лікуєся,але все не втішно, білок снову почав різко підніматись.Хочемо потрапити на Ваш прийом.Дякую.

 • Здравствуйте,помогите пожалуйста у нас ребенок новорожденный в реанимации,преждевременные роды в 6 месяцев,у него гидроцефалия мозга,помогите прошу Вас!!!!

 • Добрий вечір пані Магдалино. Допоможіть мені повернути дорогу людину в нашу сім'ю, чоловіка. Прошу Вашої допомоги і зустрічі з Вами. 10 років чоловік на заробітках, в цьому році отримав дозвіл на проживання в Чехії. Я,як вірна дружина, піклувалась про двох доньок і свекру***. Тепер він мені сказав бути мудрою жінкою і знайти собі чоловіка, але офіційно не розлучатись. Він сказав, що подумає можливо повернеться додому в 60 років. Разом ми вже 26 років, між нами було багато хорошого. Доньки виросли на моїх руках, а тепер мені лишилось в 47 років залишитись самотньою. В чоловіка появилась друга жінка 3 роки тому. Але біда в тому, що ми вінчані, а його коханка поробила йому на крові. Він як чоловік на очах сохне, з 105кг з***з 82кг і далі сохне. Я була в церкві і мені сказали чим скоріше відробити, бо може померти. Коханка не розра***вала і дала йому вдвічі більше зілля. Хай воно що, але він батько моїх дітей, я не можу його допустити, щоб він помер. Дочки переживають і в житті в них не складаються стосунки. Фотографії, які чоловік брав з собою попали до рук коханки і вона щось з ними робить. ***агаю Вас від щирого серця допомогти моїй сім'ї і сподіваюсь на Вашу відповідь і зустріч з Вами.Віра

 • Дуже Ваш прошу не відмовити у проханні, мені 33 роки хворію вже 8 років і лікарі нічого толком не можуть сказати, вже незнаю що робити.Дуже хочу попасти до Вас на прийом, але дозвонитись не можу…Напишіть будь-ласка як можна з Вами зв”язатись, чи записатись..Дуже прошу

 • Добрий день! Допоможіть будь-ласка неможу завагітніти протягом 8р. Робили операцію по видаленню поліпа в матці,після цього запевняли що вагітність наступить,але нажаль ця радісна мить не наступає.Скажіть будь-ласка може є якась молитва для цього напішіть буду вдячна. І напішіть в якому місті ви приймаєте.

 • Пані Магдалено! В передачі П***лельний світ солістці гурту Поющіє труси ви давали рекомендації та заговор на молоко щодо отримання кращого задоволення під час ***изкості. Напишіть, будь-ласка, цей заговор. Дякую вам

 • Доброго дня шановна Магдалено!!! Прошу допомогти мені в моїй біді.Чоловік постійно п'є, робить скандали.Але найбільша про***ема з моїм старшим сином Романом.В нього не склалося сімейне життя, жінка пішла від нього і живе з своїми батьками,він запиває, страшно агресивний.Допоможіть будь-ласка, або напишіть як і коли можна з вами зустрітися.Дякую.

 • доброго дня.В мене почалися судорожні приступи схожі на епілептичні, здав усі ***ізи все в порядку. Допоможіть будь ласка, звідки все це з”явилося?

 • Доброго дня! Пані Магдалена, звертаюся до Вас з проханням допомогти, батько дуже сильно п'є, постійні запої останні 4 роки, в п'янці неврівноважений підіймає руки на нас з мамою, допоможіть нам будь ласка! З повагою до Вас Юля

 • меня тревожит моя судьба и правильный выбор .

 • доброго дня. Зветаюся до вас з проханням помогти у мене є три сини, мають вищу освіту відкрили свою справу два роки тому, і чомусь коли вже мають братися за роботу і в той день відказ ітак від початку. допоможіть

 • Звертаюсь до Вас, бо вже стомилася сама шукати відповідь на своє питання: чому так відбувається в моєму житті. Чоловіки входять у моє життя і не затримуються, йдуть. Хто щиро кохав, хто скористався ситуацією – по-різному, а результат один – я залишаюсь сама. Я – молода, вродлива, цікава, чоловіки і молодші , і старші заглядаються, а от щасливу сім'ю збудувати не можу. Допоможіть, будь-ласка!!!!

 • Доброго дня п. Магдалена! Звертаюсь до Вас бо склалась така ситуація, що як бути далі не знаю. Отже, я в принципі не дурний, маю трохи професійного стажу, але з роботою не ладиться. Які би спроби я не робив, щодо заробітку – все марно. Маю власну справу – нічого з того, шукаю роботу – нічого не виходить, створюю новий бізнес і, знову не йде. Зрозумійте правильно, я не жаліюсь і не кажу, що я такий класний, а в мене нічого нема. Я не сиджу на місці і не чекаю з моря погоди. Постійно в пошуку, постійно в русі, але марно. Нічого то не видно, що й заробив. як бути далі вже не знаю. Порадьте будь ласка як далі, чи може до Вас записатись на прийом? Напишіть будь ласка на e-mail. Наперд вдячний за відповідь.

 • Доброго дня! Пані Магдалено, допоможіть будь-ласка, моєму сину 17 років, вже 4 роки він хворіє. Діагноз:церроз печінки, нас посилаюсь на пересадку печінки, але звідки ця біда взялась, ніхто пояснити не може. Часу вже нема, щоб спасти сина, кажуть, потрібно погоджуватись на операцію. Надія тільки на Вас,підкажіть будь-ласка, що робити. мій номер:0975046721 Надя.

 • Доброго дня, пані Магдалено!Прошу Вашої допомоги. Після розлучення залишились вдвох із сином. З***з син дорослий, у нього починається своє життя. Я ж сподівалася, що моє щастя ще попереду… Та вже за 40, а де воно? Я подобаюсь чоловікам, не обділена розумом, маю спокійну, лагідну вдачу, але й досі самотня. Кожне знайомство нічого крім болю не приносить. Починаються хвороби… Страх перед самотою. Прошу Вашої поради.

 • Доброго дня .Пані Магдалено.Звертаюсь з проханням допомогди.в мене враження ніби я живу не своїм життям ніби я не я.Розумію звучить дивно.напишіть на пошту Дякую

 • Шановна,пані Магдалено!Допоможіть,будь ласка, у мого синочка(2,5 роки)дуже велика про***ема-страждає на закреп та боїться опорожнятися,з'явився якийсь психологічний закреп.Це вже тянеться ***изько півроку,рятуємось тільки клізьмами, але це дуже погано.Пройшли багатьох лікарів-педіатрів,приймали багато пробіотиків та лактулозу, але все марно.Порадили звернутися до хірурга та психо***ітика,але я не наважуюсь.Йти до хірурга боюся,щоб після нього взагалі буде боятись,а до психо***ітика – сину 2,5 роки,тільки починає розмовляти,навряд чи щось допооможе.Синочок дуже активна дитина,навіть гіперактивна,кмітливий та непосидючий.Допоможіть,будь ласка,дуже боляче дивитись як страждає синочок.Дякую

 • Доброго дня! Коротко про мене:мене зрадив і залишив чоловік з грудною дитиною на руках… Пані Магделено,я у Вас була в березні і в мене остання надія була на Вас! Ви мені сказали,що він повернеться і ми роститемо нашого сина вдвох….але мій чоловік не хоче цього і цього тиждня я подаю на розвод…Ви виявляється нічого не вгадали! Ви мені сказали,щоб я обовязково написала,як в мене все добре….але ж як може все бути добре,коли я втратила свою сімю??? За що ж ми Вам платимо такі великі гроші??? Навіщо Ви нам даєте марні надії???

 • Шановна, пані Магдалена!!! Якщо можете допомогти – дуже Вас прошу!!! Мій брат випиває. Декілька разів ми його вже кодували, допомагало на рік максимум. Почав себе вести досить агресивно В нього маленька дитина. Та ще й ревматоїдний артрит. Сімя руйнується. Та для нього не природньо себе так поводити… Нікого не чує, не бачить… Та й алкоголіком його тяжко назвати… якось все надто підозріло…. Будь-ласка, допоможіть!!! вся сімя знервована…

 • Здравствуйте! Душа болит за Украину.Наверное Вам нельзя говорить о будущем.Но всё же…Сохранится ли Украина как государство? Когда украинский народ ,наконец, заживёт хорошо? Спасибо.

 • Доброго дня! Підкажіть будь-ласка…Розбита банка в ній згорівша свічка і папірець на розпутті…що це значить? Дякую!

 • Здравствуйте,все парни с которыми я начинала встречаться переживали трудный период в жизни…я всегда помогаю чем могу,но терпения уже не хватает(чувствую себя мать Терезой)…может есть на то какая то причина и им не везёт из-за меня?з***нее спасибо!

 • Я дуже боюся лишитися самотня…в мене нічо не виходить в особистому житті. Но я зустріну хлопця і все у нас добре…він з невідомих причин йде від мене. Допоможіть..що мені робити

 • Доброго дня. Звертаюся до Вас з великим проханням допомогти. Моєму сину (6років) поставили діагноз пухлина моста головного мозку з розповсюдженням в продовгуватий та середній мозок, лікарі пропонують лікування лазером та хіміотерапією, так як хірургічне втручання неможливе, при цьому говорять що дитина проживе не більше 18 міс. ***агаю допоможіть врятувати дитину.

 • мене турбує мій страх перед самотністю,і я б хотіла дізнатись чому мені важко так знайти людину, яку б я щиро полюбила і яка відповіла мені взаємністю.знаю, що в інших є набагато серйозніші про***еми,але мені б так хотілось відчути це почуття – покохати когось по-справжньому…

 • Доброго вам дня. Шановна Магдалена! Я дуже багато про вас чула і думаю, що ви нам допоможите. Я 2 березня втратила дитину, була вагітною. Чи зможу я ще народити дитину? Буду дуже вдячна.

 • у моїй сім'ї про***еми, не знаємо що робити, напишіть на почту, дуже жду.

 • Здравствуйте Магдалена! Нужна Ваша консультация. У меня из пятки вырос волос. Причем в прошлом году из левой пятки, а в этом году почти в тот же период времени из правой. Я не знаю, может я зря переживаю, но если можно подскажите ,пожалуйста, это что-то серьезное или нет. З***ннее ***агодарю!

 • Добрий День Магдалено!!!!!!!!!Мені як і всім дуже потрібна Ваша допомога.В мене немає сил: мені скоро вже 25 років, а зовсім одинока тай роботи як такої немає.Зверталася вже до багатьох знахарів в Закарпатті. Всі відповідають: “бути тобі одній по життю, НА ТОБІ СИЛИНИЙ ВІНЕЦЬ БЕЗБРАЧЧ.”а щей роботи постійної немає. Вже руки опустилися, живу проживаю день.Шановна Магдалено, дайте відповідь чи МОЖЕТЕ ВИ МЕНІ ДОПОМОГТИ???????.Одна надія на ВАС.І де Ви приймаєте у Львові чи Києві??????????

 • Добрий день! У нашій сім”ї сталося горе,майже рік тому,захворіла мама.Лікарі поставили діагноз гломерулонефрит,після останніх ***ізів сказали,що стан погіршився і можливо це все…Раніше вона ніколи не хворіла,а ця хвороба з”явилася несподівано,ніхто не може повірити,що вона хвора.ми сходимось у думці,що традиційна медицина нам не допоможе,можливо тут є щось потойбічне.є речі,які викликають сумнів.Допоможіть ,будь ласка! мама в нас одна,і виховала мене із сестрою сама.

 • Добрый день. Нужен ваш совет. Я очень напугана и очень переживаю! Не знаю что делать. Сегодня мне приснилась моя старенькая, покойная соседка, которая звала за собой мою маленькую дочку. Я так и не поняла пошла ли дочка за ней, так как сон оборвался и я в ужасе проснулась. Соседка звала “Иди сюда, маленькая”, а дочка топталась возле неё. Я очень напугана! У моей соседки небыло детей! Может её никто не оплакивает, никто не поминает? Может она хочет забрать мою девочку? Моей девочке всего год и три месяца. Она мой единственный и очень долгожданный ребёнок. Когда я лежала перед родами в больнице, мне приснился тоже страшный сон. Вроде она ещо маленькая года 2-3, и гуляет в белом красивом платье возле озера. Праздник какой-то, всё в шариках, а она приг в воду… и утонула, я давай кричать от ужаса. Потом проснулась в холодном поту. Сон был таким реальным! Девочка родилась здоровенькая и хорошенькая. Она наше счастье, наше солнышко, она весь наш мир! Тяжело на душе и плохие предчувствия.Может мои страхи и переживания беспричинны, но в моей жизни был один случай… 8 лет назад в нашей семье произошла трагедия – погиб мой дедушка. Он умер неестевственной смертью, это был ужасный несчастный случай. Где-то за две недели до этого мне приснился сон в котором произошол весь этот ужас. Я проснулась и подумала, что такого не бывает в жизни, оказалось что бывает… Очень переживаю. Помогите пожалуйста разобраться!

 • Доброго дня! Ми з чоловіком жевем 4 роки разом за ці роки: в мене були два викидні (8 тижнів і 13 тижнів), померла моя мама, і 10 днів назад в мене були передчасні роди я народила хлопчика і за 5 годин він помер! Я не знаю що робити, впала в депресію і здається мені що я не заслуговую жити! Допоможіть!

 • Доброго дня Магдалено! Вже незнаю вже куди звертатись за допомогою. Ми з чоловіком вже більше трьох років хочемо дітей і ніяк не получається. Пройшли всі обстеження результати всі хороші, пробували штучні запліднення нічого не получається. Допоможіть будь ласка! Чи можна з вами зустрітись у Львові?

 • Доброго дня, пані Магдалено!Річ в тім що на днях чоловік знайшов варене яйце біля куряткика, на ринві, а на наступний день воно було розбите і жовток був під стріхою. Підскажіть, будь ласка , що нам робити? І навіщо це було зро***ено?

 • Доброго дня, пані Магдалено!Ми з чоловіком прожили лиш 2 роки разом, маємо дитину.І ось цієї зими його наче підмінили, у нас почалися постійні сімейні суперечки, і під час останньої він від нас пішов, і вже два місяці проживає у своїх батьків. Спори на цьому не закінчуються. Ситуація чим далі, тим гірша стає. В чому причина я не розумію. Допоможіть, підскажіть, бо хочу зберегти сім'ю, але вже навіть незнаю чи варто?!

 • Мене звати Галя,Львів.Доброго Вам дня,Магдалено!Дуже Вас прошу про допомогу:моїй сестрі 33р., вона незаміжня і одинока, прикладаючи усі свої зусилля в неї ніяк не складається в особистому житті, ні з роботою, ні у будь яких починаннях,все йде в якусь пропасть.Впевнені, що це результат “чиїхось ст***нь”,ще коли вона народилася мамі (був такий Гаврило, що надзвичайно допомагав людям, помер)сказав що будуть про***еми з нею.Тай по житті були люди, які бажали дуже поганого їй…У мене теж в сім'ї, вже 7 років, яких одружена сварки…вже до розлучення доходило не раз на “рівному місці”, чоловік як приходить додому як підміняють його, не хочу щоб моя дитина так жила.Прошу Вас допоможіть нам.Як з Вами зустрітися у Львові?

 • Вітаю Магдалено! сьогодні наш кіт у хаті запримітив дещо невідоме нам, що нас налякало тому хочу вам розказати та запитати! Мої батьки розлучені, ще до цього нашу сім'ю переслідували нещастя. Та з***з я переживаю за маму та сестру. Мама тяжко працює на кухні ресторанчика і заро***є мізер, чоловіка немає. Сестрі не везе з роботою, грошима та коханням. Я ж навчаюсь на кух***, кондитера на підвищеній стипендії, нарешті знайшов дівчину! Дорога мольфарко, надіюсь на вашу відповідь. Що чекає моїх рідних і чи на правильному я шля***? дякую!

 • Здаствуйде Магдалено, я дуже буду Вам вдячна якщо Ви зможете відгукнутися і допомогти нам у нашій про***емі, біді. Моя мама хворіє з 1999 року після весілля брата, почалися у неї приступи епілептичного х***ктеру, може це не хвороба а порча? прошу Вас відгукніться на нашу про***ему.

 • Магдаленочко, добрий день! Я велика Ваша шанувальниця, завжди за Вами спостерігала ще на битві екстрасенсів. Слава богу дотепер не було потреби звертатись до людей таких як Ви, що мають такий дар.А тепер все в один день перевернулось, коли мої діточки, невістка і син, які до нестями кохали один одного, прожили разом 4 роки, була прямо ідеальна п***, і в один день як грім серед ясного неба невістка заявила, що їм потрібно пожити окремо. Причини явної немає, я думаю, що скоріше всього позавидували їм, дуже гарно в них все складалось. Як Вас знайти? Як попасти до Вас на прийом? Допоможіть будь ласка! Серце материнське крається, коли бачу що все ламається.

 • Доброго дня,можете мені ,будь-ласка відповісти чи є випадковістю чи навпаки такі факти як: зустрічаюсь я з хлопцем другий рік,якого до нестями лю***ю і хочу шоб в нього було все прекрасно, але він якийсь невезучий: з того моменту як ми разом, в нього самі пор***еми із здоровям, із грошми,із роботою (уже безробітній) і в усьому. А я працюю,маю стабільний заробіток, і завжди йому помагаю,- ро***ю так шоб ні вчому не нуждався, але із-за цього ідуть про***еми,сварки-бутімто він “висить у мене на шиї” (зривається,псі***є,випиває). А я дуже хочу сімю, дітей від нього, но він ненаважується,бо невзмозі мене забезпечувати

 • Доброго дня Магдалено! Мені 24, буквально через 3 тижня 25, а з особистим життям не клеїться, крім того я з***з без роботи, є невеличкі про***еми зі здоров'ям! Дуже надіюся на те,що в майбутньому все буде прекрасно! Напишіть будь-ласка, чи я права?Мій тел-0677780626Ви приймаєте в Києві чи у Львові?

 • Шановна Магдалена! Допоможіть зняти порчу, чоловік дуже по***дав, біля року все всередині у нього болить, їсті не може і лікуванню не піддається.

 • Доброго дня пані Магдалина!Дуже прошу Вашої помочі. Від мене і дитини пішов чоловік до іншої. Його напоїли, і попідсипали. Допоможіть повернути чоловіка в сімю. Коли він біля нас його тягне до неї, а коли в неї його тягне до сімї.Буду дуже вдячна за відповідь.З Повагою Оксана. мій моб. тел. 093 154 21 18

 • Доброго дня, Магдалено.Почитавши Вашу “гостьову книгу, побачив, що про***еми у всіх людей одні й ті ж. А всеодно якось відкритись і розповісти свою – тяжко.Розійшовся я з дружиною 2 роки тому, прожили 15 років. Одночасно не стало ні грошей, ні роботи, ні настрою…В чому причина?Що робити?Чи варто пробувати повернути дружину?І ще напишіть, будь ласка, як можна до Вас попасти на прийом? Де ви приймаєте?Дякую. Олександр

 • дорога Магдалено–допоможіть будьласка. Із чоловіком розійшлись в липні 2011 (до цього прожили 7 років,останні роки дуже погано),двоє діток залишились зі мною–донечці 7,5 років,синочку 6,5 рочків. Чоловік дуже любить дітей,а вони його..він ніби зимою і мінятись розпочав,і ставало все на свої місця,навіть покращали відносини,а потім його як підмінили знову–погляд в нікуди,нелогічні пояснення,пусті відповіді…так і повелось 5 місяців як на каруселі–то хороший і рідний,то чужий.. в сімю так і не вернувся..діти сумують і я теж..іншої не має. допоможіть зрозуміти його та підкажіть що зробити щоб таки вберегти сімю!!!

 • Дорогая Магдалена,вы мне очень понравились,во всех передачах,где я вас смотрела.Надеюсь вы сможете мне помочь.Я творческий человек.Очень тонко чуствую людей,но не могу себя защитить.Уже много лет у меня сильные головные боли,ничего не помогает,слабость,кружится голова.По женскому делали операцию.После того,как переехали в квартиру купленную,ничего хорошего больше не было,квартиру святили несколько раз.Что бы я не предпринимала,как не ст***лась,ни денег ни с мужем ничего хорошего.Он много лет пил,теперь,после резкого у***дшения бросил, мы вообще никак не общаемся,живя в одной квартире,дома не ест,говорит что ходит к матери..Очень часто в квартире появляются черный волосы,даже когда в помещении никого нету,что ето,что делать? З***нее спасибо за ответ.Елена.Ровно.

 • Добрый вечер! Мне нравиться передача ТОП10, Ваши выступления действительно очень познавательные и интересные. Хотелось бы обратиться к Вам за помощью, но как можно узнать, где Вы принимаете, в Киеве или Закарпатье. Спасибо.

 • Шановна Магдалена!Захоплююся вашим даром і маю надію потрапити до Вас на прийом.Мене зовуть Надія, мені 41 рік, маю 2-х доньок.Мій рід переслідує страшна хвороба рак,я втратила маму і бабусю.Моя мама мені розповідала,що дізналася від цілитильки про те,що на наш рід вже давно накладене родове прокляття,але вона не взялась його зняти.Я не хочу чекати до тих пір коли прийде моя черга і моїх дітей.Вірю в те,що Ви не відмовите мені в допомозі.З нетерпінням чекаю відповіді.

 • Доброго дня!Моя сестра дуже добра, чуйна, хороша. Але вона має тяжку долю – у неї дівчинка хвора на ДЦП. Постійно їздить з нею на лікування, але ефекту від лікування мало. Останнім часом почались про***еми в сім”ї та зі здоров”ям. Допоможіть, будь-ласка.

 • Доброго дня!Підкажіть, будь ласка, як записатись на прийом, коли не телефоную – зайнято. Наперед дякую!

 • Добрий день Магдалено. у мене влітку було весілля, після того, як ми з дружиною ***изько другої години ночі приїхали з кафе додому – мене на дорозі зустрів сусід і дав мені гроші,під приводом на пельонки. Я не хотів брати, але він запхав їх мені в кишеню і пішов. Пізніше я їх спалив, але все рівно після весілля я не можу влаштуватись на роботу, навіть на якісь маленькі підробітки. Щоб я не намагався зробити в мене нічого не виходить. Я не дурний хлопець і руки з правельного місця ростуть, але ніде не можу влаштуватись. Допоможіть мені будь-ласка

 • Доброго дня. Допоможіть мені розібратися. Можливо на сни не потрібно звертати уваги, але прокидатися постійно вночі з страхом. В одні передачі по ICTV “Топ 10” ви говорили про сни але я не додивилася передачі, а з***з хочу запитати у Вас, що мені робити. Наш Батюшка говоре, що сни – це від біса і до них не потрібно прислу***ватися, а більше молитися. В останьому моєму сні у мене не має з переді 2 зубів. Також снилося, що з мене батюшка виганяє дявола, я кричала. Це якось дивно але, що це може означати?

 • Извените, за маленький повтор. В одном из своих интервью в передаче “Топ 10”, Вы говорили, что если преснились выпавшие зубы ето к смерти родственника. И чтобы етого не случилось нужно зделать откуп зубом – вырвать и закапать. В суботу 07.04.2012 мне приснилось что у меня нет 2 передних зубов. Остался только маленький кусочок левого, который я затолкал обратно, крови не было. Что мне делать? Как правильно зделать откуп? Спасибо.

 • Добрий вечір Магдалено! Звертаюсь до Вас з проханням допомогти. У нас в родині є дорога для нас людина, наша підтримка і опора, В родині вона для всіх нас, як друга мама. Вона всім ст***ється допомогти як морально так і матеріально. Останні 10 років вона не перестає хворіти, де тільки не лікувалась, як вилікує одну хворобу, чіпляється інша. В березні місяці в неї виявили інфекції в крові, призначили лікування, здавалось, що все буде добре, однак після контрольного обстеження ***ізу крові, в квітні, виявили небезпечні для життя антитіла, яких в березні не було. Ще не було такого місяця щоб вона не хворіла. Здавалось все є добрий лю***чий чоловік, гарні діти, достаток, а здоров’я не має. Що нам робити ми не знаємо. Підкажіть будь-ласка. Нам потрібна Ваша допомога. Дуже Вам вдячні.

 • Підкажіть, будь ласка, як записатись на прийом по телефону. Кожного разу, коли телефонуємо, звязок занятий.

 • Здравствуйте,Магдалена! Я просто хочу вам сказать, что восхищаюсь вами и желаю вам долгих счастливых лет жизни! Меня только огорчило то, что вы сказали в своем интервью по ИНТЕРУ, что вы в своем роду последняя. Дай Бог вам и вашей семье всего самого наилучшего!

 • Здравствуйте ,Магдалена. У меня очень похожая ситуацияН@т@ш@ ([email protected]), уже больше 3-х месяцев держиться температура 37- 37,2. Сдала кучу ***изов, врачи не могут найти причину… А я себя чувствую плохо ужасно. Мне уже кажеться, что я потихоньку начинаю сходить сума, прошу помогите. З***ние ***агодарна !!

 • Доброго дня!!!В мене таеа про***ема: втрачається віра в життя !!!! Незнаю шо робити !!! Поможить будласка!!!!

 • Помогите пожалуйста!!! Меня зовут Оксана, мне 32 года.. около полутора лет назад начались про***емы с мужем (до этого прожили 12 лет), были и измены и скандалы.. В октябре месяце он на меня поднял руку (уже второй раз за всю жизнь) и я его выгнала.. С лета прошлого года младший сын Владик(ему сейчас 4.5 года) постоянно болеет, старший сын Саша очень изменился (ему 13 лет).. После того как разошлась с мужем, пыталась наладить отношения с мужчинами, но всё заканчивается тем, что появляется другая женщина и меня бросают… Меня преследуют про***емы со здоровьем, переживаю за детей очень, хочу наконец обрести личное счастье.. но чем дальше, тем сил остаётся всё меньше и меньше.. Помогите пожалуйста!!!

 • Доброго дня Пані Магдаленко!Я щиро вірю,що Ви перечитуєте ці повідомлення або ж Ваші помічники і допомагаєте людям.Я побачила вас вперше у Битві Екстрасенсів 5.Надзвичайно захопилася Вашим вмінням допомогти людям. Можливо Ви б могли врятувати мого тата,котрий помер,раптово захворівши.Його вже нажаль не повернеш…Я не буду багато просити, прошу про порятунок мого чоловіка,котрий вбиває себе алкоголем і сигаретами.Ми перейшли багато перепон,щоб бути разом.ми любимо одне одного, в нас 4 лютого було весілля, я вагітна, чекаємо на донечку, живемо тимчасово за кордоном, все могло б бути,але нестерпне бажання мого чоловіка випивати вбиває все:наші стосунки, руйнує його здоров”я, що є найголовніше, я стала нервова дуже.Можливо про***ема в мені, можливо я якось не правильно відношуся до нього.***агаю вас,допоможіть.я віддячуся вам, буду молитися за Ваше здоров”я і здоров”я Ваших рідних.Ми не в Україні,але повірте, що Ви не залишетеся не віддяченою.Будь-ласка допоможіть моєму чоловікові побороти залежність від алкоголю і нікотину.і якщо Ви побачите якісь чорні хмари коло нас, розженіть їх,відженіть зло і нечисть від нашої сім”ї.Якщо потрібно,я перешлю фотографію.Дякую дуже на перед.чекаю з нетерпінням відповіді.

 • Здравствуйте, Магдалена!Обращаюсь к Вам в полном отчаянии и в надежде, что Вы сможете мне помочь! Я переживаю за свою маму, она у меня болеет, вот уже года два у нее держится температура 37.2. Очень часто за год болеет простудой, все время на антибиотиках! Врачи не могут поставить диагноз,сданные ***изы ничего не проясняют- откуда берется температура. Мама продолжает работать, но чувствует себя плохо, силы уходят!Магдалена, помогите, пожалуйста!!!Что нужно сделать чтобы моя мама была здорова?!

 • Доброго вечора Магдалено, прошу допоможіть захистити моїх дітей! Я із сім'єю проживаю в приватному будинку, в межу живе сусідка, яка вже неодноразово шкодила нам (час від часу ми знаходимо різні речі: яйці, ножі,пір'я тощо), наша сім'я постійно хворіє. Сьогодні ми знову мали неприємну розмову з сусідкою, а вже через годину мій молодший син начав сильно плакати, випинатися, кричав доки зовсім із сили не вибився. Мені не сила дивитися на це, а вдіяти нічого не можу, впереді ніч, чекаю з острахом. Дуже прошу Вас, ***агаю допоможіть, підскажіть як оберігати свою сім'ю та дім від цієї людини. Дуже чекаю Вашої відповіді.

 • Доброго дня,Магдалено.Моїй дочці 3 роки,вона не говорить.Другий рік носить слухові ап***ти.Причина глухоти мені невідома.Звертаюся до вас за допомогою і порадою.Дякую.

 • Ми записані до Вас на прийом, у липні, як можна уточнити дату та час? Дякуємо за відповідь.

 • Доброго вам вечора! Я раніше ніколи не зверталась за допомогою до таких людей як ви /знахарів/,але з***шня ситуація в моїй сім”ї загнала мене в глухий кут, я навіть незнаю з чого почати, не можу оприділити основної про***еми. Просто все йде шкереберть – жахливі фінансові про***еми, нічого не клеїться у справах, якісь сплошні нег***зди в усьому,в господарстві в сім”ї та ще йдитина погано спить /я народила хлопчика 2 місяці тому/. Можливо дарма, але це все я пов”язую з початком ремонту будинку /він дістався у спадок чоловіку від його бабусі/. допоможіть будь-ласка,якщо можите, порадьте що робити, адже далі боротись з цим просто немає сил, я у відчаї…

 • Добрий день, Магдалена. Мене звати Олена. Хочеться Вам подякувати за все, що ви робити для людей.Прошу у Вас поради. Кілька років тому у моєї сестри загинув в аварії чоловік, залишився син маленький 3 роки). Тоді вдалося якось пережити це. А в літку минулого року почала жити з новим чоловіком. І нещодавно син (йому вже 6 років) почав бачити сни, у який батько каже “Костик посмотри на небо”. І дититу неможливо вкласти спати. Він підходить до вікна і дивиться на зірки.Дуже прошу у Вас, Магдалена, поради. Дякую.

 • подарували порожній банячок ,з того часу почалась порожнеча фінансова.що робити?

 • Вечер добрый. У нас в семье появилась про***ема с дочерью, она начала уходить из дома на сутки двое, сейчас ушла уже нет четвертые сутки. мы с ней говорим постоянно пробовали и нежно хотели понять в чем про***ема чтоб она поделилась с нами но она как нам кажется все скрывает. Говорит что не знает почему так происходит постоянно плачет при разговорах обещает так больше не делать но только стоит выйти на улицу все повторяется. Помогите пожалуйста что нам делать,все начало рушится в семье. З***нее спасибо.

 • Магдалена,доброго дня!Відважилась запитати у Вас поради.Ми з чоловіком у шлюбі вже 5 років, та бачимось рідко-він постійно на заробітках, а фінансове становище дедалі гірше. Живемо на орендованій квартирі, мріємо про власне житло. Аж не віриться, що це можливо. Я залишила роботу для того, щоб відкрити власний бізнес – і з цим не склалося.З***з у пошуках нової – безрезультатно.Та й у чоловіка справи кепські. Боргів вже назбиралося. Зі здоров”ям теж не дуже-на цьому економимо. Підкажіть будь-ласка, що робимо неправильно? Дякую.

 • Привіт! Нажаль тема одна з якою до вас звертаються люди – неприємності… Я змінила роботу, а тепер шкодую, хвилююся. Зовсім с***дла і змарніла. Взяти в руки себе не можу, що вово буде далі?

 • Добрый вечер! Обращаюсь к Вам с надеждой на помощь. Врачи ставят диагноз – эпилепсия. Причина не определена, т.к. врачи разводят руками и говорят, что случай не типичный и что со мной делать не знают. Лекарства все же назначили, но не помагают. Лет 14-15 назад под двери квартиры были подброшены яйца: одно – вареное, а другое – сырое. С тех пор и начались про***емы со здоровьем не только у меня, но и других ***ов семьи. Подскажите, что делать, очень надеюсь на помощь. З***нее спасибо!

 • 4-й год отношения с человеком, сегодня он уехал жить, возможно навсегда, в другую страну. Конечно сейчас в душе тяжело, очень хотелось бы получить совет, нужно ли бороться за место в его сердце и ждать что наши дороги пересекутся или может уходить из его дома, где я осталась жить, и дальше жить без него.

 • доброї ночі! шановна Магдалена, слідкувала за Вами на битві екстрасенсів. в захваті!!! хотіла б звернутися до Вас за допомогою. живемо з чоловіком 4 роки. мені вже 31 рік і є про***ема завагітніти. за можливості хотілося б попасти до Вас на прийом

 • Магдалена,доброго дня!Захоплююся Вашим талантом,Ви робите гарну справу.Дай Вам Бог здоров'я та ***агополуччя!

 • Добрий вечір!!!Допоможіть прошу!!В мене не складаються відносини з чоловіками за все життя я не мала жодних тривалих стосунків.Познайомдюсь з хлопцем здавалося б все добре а на другий день його як забрало-пропадає!!На роботі тед начальниця без будь-яких причин чіпляється, принижує,ображає!!ЩО МЕНІ РОБИТИ?? ТАК ЯК Є ,Я БІЛЬШЕ НЕ МОЖУ!!!ЦЕ ПОСТІЙНЕ НЕВЕЗІННЯ!!

 • Добрий вечір! Шановна Магдалена, дуже потрібна Ваша допомога! Мені 26 років-я досі не заміжня….біля мене дуже багато чоловіків з якими ми на жаль просто друзі…та не в кого з них не має серйозних намірів щодо мене.А мені вже так хочеться родину..свою родину..діточок. Допоможіть будь-ласка!! З повагою Натля!

 • Доброго дня! Довго вагався чи писати Вам. Але все ж таки вирішив. Ніяк не можу зав*язати стосунків з дівчиною. Таке враження, що щось не дає! З***з перебуваю у стані невизначеності! Сам не розумію що не так! Звичайно, про***ема прихована десь в мені, але я не можу розібратися в цьому! В мене в голові повний бардак! Моментами здається, що я не я, і живу не в тому часі. Допоможіть будь ласка!

 • Добрий вечыр! Дорога Магдалена, у нас в сім”ї всі хворіють, що не розпічнемо- неможемо довести до ладу. Під час будівництва веранди в сторону будинку летіло каміння, проте ніхто нікого небачив, хто б це міг робити. Здавалося так,що каміння летіло нізвідки і само по собі…Надіємось на вашу допомогу і пораду!!!

 • Шановна Магдалена!Моїй дочці 9 років, з 5-ти років почали руйнуватися тазові кістки, лікарі діагностували хворобу Пертоса, а з недавно ще й погіршився зір на 80 відсотків. Мені здається, що не обішлося “без добрих людей”.Допоможіть будь ласка.

 • Рік і 4 місяці тому раптово помер мій хлопець, хочимо дізнатися причини. Ми хочемо приїхати до Вас з його мамою. Ви працюєте з такими випадками, коли людина померла?Ще в мене все ніяк не складається ні з роботою, ні з особистим, ні з подругами. Весь час нещастить. А рік тому поховавши його взагалі втратила зміст та бажання жити. Хочеться покінчити з усім поганим і жити щасливо. До Вас минулого літа їздив наш знайомий, Ви дуже допомогли. Мені треба до Вас їхати самій, чи з свекрухою, Ви скажете щось про причини смерті мого коханого? Жуже чекаю відповіді від Вас.

 • Доброго дня!Меня 23 роки, і я розумію що це – тільки початок, але вже не на жарт хвилююсь за свою долю. Так трапляется, що не складається мое особисте життя. Люди з’являються в моему житті і пропадають з нього без попередження і пояснення. Просто, ніхто з них навіть не може пояснити такого свого ставлення. Я як бермудський трикутник.Цей лист – це просто крик душі, не знаю як опинилась на цьому сайті. Але, маю надію – що не даремно. Розумію – що проблема у мені, але що роботи – не розумію.Домопожіть.

 • Мій друг частенько знаходить в себе на подвір’ї рештки якихось ворожінь (зуби тварин, кров). Що робити в таких випадках? Як можна вберегтися йому? Крім того, хочу зауважити, що в його житті на його ж таки 21 рік вже було чимало неприємностей, проблем (аварії, дивні ситуації, втрата близьких людей тощо).  Можна говорити, що дійсно він родився в «сорочці» як-то кажуть. І ще одне: відчуваю, що наші долі ще чимось пов’язані, крім родинних зв’язків (брат та сестра в четвертому поколінні). Що можете сказати? Чи потрібна Вам ще яка-небуть інформація, що можете сказати?

 • Потребую вашої допомоги в питанні повернення в сімю коханої людини! Потрібно швидке реагування, а мене по телефону записали на прийом аж на червень! Прошу домогти… життя перетворилося в пекло… дусить смуток та туга, безвихідь… Втратив роботу 5 місяців назад… Не можу нічого знайти підходящого… По трепаю в матеріальній скруті, кохана залишила мене з сином…

 • Добрий день!Звертаюсь до Вас з проханням допомогти в проблемі.Ми молода сімя в якої є вже двоє діточок, але ніяк не можем стати на ноги.Як тільки щось починає налагоджуватись в плані фінансово, робота то ,знову летить все щереберть.Родина чоловіка з нами зараз в сварці,і це вже не вперше, моїх батьків уже немає з нами,але теж незавжди можна було почути добрі слова особливо від мами.Хочемо знати чому так і що краще зробити тобто який вихід.Надіємось з чоловіком на Вашу допомогу.

 • У дитини (звать Катя) восьми років при морозі тріскаються пальці і облазить шкіра кінцівок пальців, затвердівають кінцівки при похолоданні на вулиці і при користуванні холодною водою. Допоможіть підібрати необхідні ліки. З повагою батьки дитини.

 • Доброго дня Магдалена !Мене звати Іван, мені 32 роки. Дуже потрібна Ваша допомога. Я приношу людям постійний біль. Я розбив серця двом дівчатам, які зараз сильно страждають… І не можу знайти пояснення своїм вчинкам. Допоможіть будь-ласка, як можна потрапити до Вас на прийом, чи хоча б передати своє фото, якщо цього достатньо.Наперед вдячний Вам !З пов. Іван

 • Дуже радий за Вас, вітаю з перемогою на “Битві…”! Щиро вболівав за українкою і горджуся Вами. Є і в мене проблеми з дітьми ( дочка 17 років в Італії) син, вдома біля мене), дуже хочу допомогти їм, поки живий. Але трішки згодом. З повагою до Вас Микола Тимченко!

 • доброго дня пані Магдалено! Я студентка і знімаю квартиру разом ще з дівчатами і в мене зник золотий ланцюжок (він дорогий). Я не знаю хто його міг взяти… можливо він десь в квартирі, але я його не можу знайти! Допоможіть будь ласка! Дуже потрібна ваша допомога!дякую!

 • Дорога Магдалена в моїй см”ї  біда!Вже 7 років в мене не встає з ліжка бабуся! Все сталося після того як одного дня вона встала зранку і повернувшись коли сіла то вже не підвелася і не могла самотужки сходитиі почути коли хоче в туалет. Де ми тільки не були і всі казали, що то їй підлили воду із мертвиця і сказали навіть хто і  з якого мертвиця. Як це зняти щоб бабуся знову ходила! Якщо треба ми зможемо приїхати до вас!А в мене пропав або його від мене вкрали золотий хрестик який мені дуже дорогий! Після цього в мене настали одні проблеми. Я почала гворіти і чим більше часу проходить тим сильніше і частіше я хворію! з учобою важко з роботою теж погано! Я себе не впізнаю вже тиждень в мене велика втома і цілий тиждень я не можу вийти з квартири на пари не хожу! Що зі мною  не знаю!  Якщо потрібно ми можемо приїхати! Скільки стоїть у вас прийом?????…..    

 • Шановна Магдалено! Сьогодні мені приснився Ісус Христос на небі! Чи не могли б Ви пояснити мені цей сон! Дуже Вам дякую!

 • Доброго дня шановна Магдалена прошу записати мене на прийом будь-ласка

 • Доброго дня! Допоможіть будь-ласка! Людина чинить незаконні дії щодо моєї сім’ї, і ніхто не може цьому зарадити тому що вона виставила “захист” за допомогою чорної магії. Як можна зламати цей захист, щоб все це не заважало подальшому розгляду судової справи. Відпишіть будь-ласка як найшвидше, для мене це дуже важливо. Дякую. 

 • Доброго дня, шановна Магдалено! Я львів’янка і хотіла б потрапити до Вас на прийом, дуже потребую вашої поради! За якою адресою Вас можна знайти і коли? І ще мене цікавить вартість прийому!Буду чекати відповіді!Дужя дякую!

 • Доброго дня шановна Магдалено!!!!! Ви дуже приємна і сонячна людина!!!! Відгукніться будь-ласка, як до Вас можна попасти в Львів і коли???

 • Добрий день! Слідкувала за вами в “Битві екстрасенсів”-у вас надзвичайний талант і дуже позитивна енергетика. Хочу попросити у вас допомоги: в мене дуже гарна сім’я,але у фінансовому плані таке враження що в замкнутому крузі де б тільки не шукали роботу – всюди замкнуті двері!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Доброго дня,Магдаленочка!Переглянула гостьову книгу,складається враження,що люди Вам довіряють,мені дуже подобається Ваш стиль.Допоможіть будь ласка розібратися в житті,дуже заплуталася,думки в голові просто божевільні,прошу вас чисто по-людськи.Шукала поради в багатьох людей,але так і не змогла знайти кому довіритися,дуже Вас прошу.

 • Добрий день, Магдалено! Звертається до Вас мешканка Києва.В мене хворіє донька (16р.) на гіпертирєоз. Лікарі в один голос пропонують операцію, а я все не хочу квапитись, бо вважаю, що не всі варіанти спробувала…Ось вирішили звернутись до Вас, бо через передачі “битва екстросенсів” Ви казали, що можете лікувати травами…Я в це більше вірю, ніж в таблетки і все інше…Якщо це можливо, напишіть, як з Вами можно зустрітися, я готова навіть приїхати до Вас, якщо буде на то Ваша ласка!!! Дуже Вас прошу відповісти, якщо можно ще на щось сподіватися!!! Знаю, що звертаючих до Вас дуже багато, але я готова зачекати, аби з Вами хоча б поговорити…Не залишайте в мене НАдію у виздоровлення моєї дочки!!!З повагою до Вас, Надія Т.

 • Добрий день! Як можно записатися до Вас на прийом-це стосовно моєї дочки! Дуже Вас прошу-відповісти! Ви моя остання НАдія!!!

 • Как с Вами связаться,очень срочно нужно-родной человек гибнет,не знаем уже к кому и к каким силам обращаться

 • Подскажите когда и в каких городах вы принимаете? Я сама из Донецка, но очень хотела бы попасть к вам на прием если это возможно?

 • Доброго дня шановна Магдалено! Мене звати Людмила.Мені 27 років. Розлучена, маю доньку 4 роки. Життя всебічно не складається, здоровя з кожним роком все гірше, роботу тільки знайду відразу втрачаю, а головне, я самітня, На брак уваги з чоловічої сторони не скаржусь, але не складається, Тільки зародяться відносини, і все йде не так, ніби щось навмисне заважає. Прошу Вас, допоможіть. Відчуваю себе знесиленою

 • Добрый деь. в моей жизни произошло внезапное для меня в жизни обстоятельство, которое оставило в душе большой след, дата когда это произошло 28.08.2009 года. Очень прошу Вас помочь мне понять почему со мной это произошло.

 • Добрий день пані Магдалено… вже не перший раз Вам пишу і всеж надіюсь на Ваш відгук, мені 32 роки у мене проблеми зі здоров”ям, лікарі  причини не можуть встановити, дозвонитись не можу до Вас,  як можна до Вас записатись на прийом…ДУЖЕ ПОТРІБНО..Дякую

 • Добрий день дорогі українські Мольфарки !!!! Я з дитинства цікавлюся українськими дивами … І ось на днях я вирішив зробити ляльку-мотанку…. Вийшла напрочут чодова і гарна …. Та хочу попросити у вас поради адже я читав що кожно ляльку потрібно називати своїм ім”ям та вибирати для неї її пристосування ….И я хочу спитати у вас : Яке им”я дати її та для чого и як її пристосувати ???? Дякую …

 • Доброго дня Магдалено.В захваті дивилася на Вас у “Битві”,Ви молодець,так тримати!!!!!Ви пропонуєте задавати питання чим не можу не скористатися.Зараз в моєму житті сталися деякі зміни ,які вибили мене з нормального стану(я як біля розбитого корита)не можу найти себе.Дайте пораду,що робити?

 • Доброго дня!В мене є питання!Розумію що на відстані важко щось рекомендувати але може спробуєте дати пораду!?В моїй сім’ї великі проблеми останній рік:  дідусь помер раптово, в сімї не ладиться,з роботою проблеми у батьків,нібито  було все добре але раптом пішло на перекос, всі працюють,стараються але кожного дня все гірше і гірше все нові проблеми, ще й хворіють дуже сильно!! МЕні здається що моїй сімї наведена порча, як ви гадаєте це можливо? Завчасно дякую!

 • Пропав молодий чоловік 3 доби вже пройшло, можливо можна його якось знайти поки ще не пройшло багато часу тут можна побачити його фото http://www.odnoklassniki.ru/#/andrey.mochalov3 дуже дуже потрібна ваша допомога, він повертався з роботи, подзвонив дружині сказав що через годину вже буде вдома, але він не прийшов, телефон відключений, автомобіль його знайшли через 2 добі на парковці відчинений і ключі в замку автомобіля, в нього є маленький син який дуже сумує за татком допоможіть поки ще не пізно, благаю вас, скажіть хоч що небудь про його місце перебування

 • Добрий вечір! звертаюсь до вас за допомогою! я з чоловіком одружена вже 3 роки, два з них плануємо дітей, але я неможу завагітніти. Були і в лікарів ,лікувались,але результату немає. Це наша велика мрія! прошу вашої допомоги або поради,дякую!