Мольфарка Магдалена Мочіовські

Мольфарка Магдалена

У житті кожної людини трапляються моменти, коли здається, що ніхто не зарадить. Фінансові труднощі, сімейні чвари, різноманітні недуги та невдачі можуть довести людину до відчаю і позбавити її повноти життя. На щастя, з незапам’ятних часів у світі існували люди, які від Бога мають дар бачити приховані причини фатальних подій і допомагати іншим на їх непростому шляху. Такий дар отримала і карпатська мольфарка Магдалена Мочіовські. У надзвичайних здібностях екстрасенса змогли переконатися глядачі 5-ї проекту “Битва екстрасенсів”, фіналісткою якого вона стала.

Магдалена родом з села Дяково Закарпатської області продовжує давню традицію карпатських мольфарів, з якими вона пов’язана не лише культурно, але й генетично. Знаки та обереги передалися Магдалені по жіночій лінії ще з сьомого покоління. Хоча здібності Мочіовськіпроявилися у ранньому дитинстві, активно допомагати іншим цілителька почала після 30-ти років, пройшовши шлях особистого очищення.

Сила та мудрість мольфарів завжди були тісно пов'язані з природою. Мольфари зберегли пам'ять про цілющі властивості природи та вміння спілкуватися з нею – ті навики, які пересічна людина майже повністю втратила. Про їх вміння розганяти хмари чи заговорювати змій досі у Карпатах розповідають містичні історії. Водночас сучасний мольфар – глибоко віруюча людина, саме тому християнські символи (хрест, ладанка, образ Божої Матері), які містять потужну захисну енергетику, є невід’ємними атрибутами Магдалени.

Основними напрямами діяльності Магдалени є знахарство та цілительство. Мольфарка різними способами працює з енергетикою людини, очищаючи її від таких негативних впливів як “порча”, приворот, родовий прокльон, чорна магія, позбавляючи алкогольної, наркотичної та ігрової залежності. Через старовинні практики ворожіння та гадання на картах Мочіовські може бачити долю людини і підказати як найкраще вирішити складну ситуацію, а заговорювання води дозволяє їй очистити ауру та наповнити останню позитивною інформацією. Загалом екстрасенспрацює з різноманітними предметами, з якими взаємодіяла особа. Незалежно від того, який саме прийом використовує у своїй практиці Магдалена, головне для неї – увійти в контакт з енергетичним полем людини та відновити його втрачену цілісність.

Магдалена Мочіовські – не лише берегиня таємного знання карпатських відунів, але й любляча дружина, освічена жінка, яка постійно прагне до самовдосконалення. Попри дві вищі освіти (історична та філологічна), вона продовжує вчитися, здобувати новий досвід та знання у сфері нетрадиційної медицини. А її унікальні екстрасенсорні здібності, позитивне мислення, віра в Бога, любов до людей, природи та рідної української землі здатні творити дива.

 

Щоб потрапити на прийом до Магдалени, телефонуйте

у будні дні з 10.00 до 14.00

за номером 067 726 66 64.

 ДИСТАНЦІЙНО І ПО-ПЕРЕРАХУНКУ МАГДАЛЕНА НЕ ПРАЦЮЄ

Також у Вас є можливість заповнити заявку на прийом до цілительки, залишити відгук чи задати запитання на сайті 

Коментарі (62)

 • Жду очереди с февраля. как можно узнать, когда примерно можно попасть. У меня очень мало времени. Спасибо.
 • Кому цікава вартість і черга! Подзвоніть на номери тел вказаних вище і вам все скажуть.
  Трохи не етично на сайті Магдалени обговорювати вартість...
  З власного досвіду скажу, що Олена Курилова в 10 разів дорожча.
 • доброго дня! підскажіть як швидко можна попасти до вас на прийом. І яка вартість прийому! Дякую
 • У мене повне непорозуміння з чоловіком. Ми три роки в шлюбі а відколи разом живимо постійно сварки, а тепер взагалі доходить все до розлучення я незнаю чи варто мені боротися за цього чоловіка чи ні??? Я б хотіла знати скільки коштує прийом до вас і чи будете ви десь поблизу Іршавського району або десь в Закарпатті. Наперет дякую
 • Доброго дня! Мене звати Марія.Я живу в місті Виноградів,що на Закарпатті. У мене є синочок Єгор.Йому 3,5 роки. До 1,5 року дитина зовсім не хворіла. А потім почали зявлятися висипи на тілі. Лікарі не можуть знайти головної причини хвороби. Відчуття ніби хтось позаздрив.Єгорчик від висипів дуже страждає. Допоможіть нам ,будь ласка!Дякую за увагу! Дуже чекатиму відповідь.
 • Дуже гарний сайт, побула тут и якось легше стало на душі! Дуже Вам вдячна!!!
 • Доброго дня,мені 18,і я звертаюсь за допомогою,в 11років залишилась без мами а в 17 без тата,живу з бабусею...але вона привикла розпоряжатися всім,а тепер хоче ще залізти в моє особисте життя,ганбить перед хлопцем,тай щодо випивки вона любитель ,вона хоче щоб я вийшла заміж і то як найшвидше але ж мені тільки 18!...дуже прошу підкажіть що робити?
 • @Олександра Здраствуйте!
  Скажите пожалуйста, вам ответили уже сколько приём будет стоить у Магдалены???
 • Здраствуйте!
  Скажите пожалуйста, вам ответили уже сколько приём будет стоить у Магдалены???
 • Доброго дня Магдалено. Де можна попасти до вас на прийом та скільки це буде коштувати?
 • Доброго дня Магдалено! Я б хотіла потрапити до вас на прийом мене цікавить скільки це буде коштувати? Я хворію дуже сильно після народження дитини та й у фінансовому плані не все добре.
 • Добрый день. Магдалена очень нуждаюсь в вашей помощи.В нашей семье уже как 1,5 года творится что-то непонятное. Постоянные ссоры, и добавились постоянные пьянки. Моих родных как будто подменили. Моей тёти муж изменяет в открытую, а она этого как и не видит. Ничего не хочет слушать и агрессивно ведет себя(никогда не была такой). Думаю, что это приворот. Нужна Ваша помощь очень. Жду вашего ответа.
 • Доброго дня Магдалено!!! Мені 33 і хотілося б в цьому віці мати жінку, сім"ю, але якось ніяк не виходить у мене познайомитися і знайти своє щастя, якось щось постійно щось відталкує мене від нього. Я дуже хотів б з Вами зустрітися і почути Вашу пораду, якщо це можливо!!!!!
 • Доброго дня. Хотіла б дізнатися чи можете Ви зарадити генетично хворій дитині. Ми живемо в Одесі і хочаб дізнатися чи варто їхати. Адже дуже важко їхати через півкраїни з хворою дитиною для того щоб просто почути, що таке не виправити.
  Дуже вдячна буду за відповідь.
  mrublya@mail.ru
 • Доброго дня! Мені 35 років, за цей час так і не вдалося побудувати власну сімю і народити дітей, не перебирала особливо, просто не було нагоди, порадили звернутися за допомогою саме до Вас, бо, здається, в родині є якесь прокляття. Так само досі неодружений і немає дітей старший брат. На перший погляд, все гаразд: гарні, розумні, освічені, а особисте життя не складається зовсім. Прошу Вашої допомоги, бо просто не знаю, що можу ще вдіяти сама. Дякую!
 • Доброго дня,не знаю чи взмозі ви відповісти всім хто потребує вашої допомоги, але звертаюсь з великою надією.Ми з чоловіком в шлюбі 20 років, але життя не складається постійно ображає ,гуляє а ще й пити почав.Скажіть як можна до вас потрапити на прийом і скільки це коштує. телефон ваш не відповідає. невже все що ми бачимо по телевізору це неправда. Хочеться почути вашу пораду, дякую.
 • Доброго Дня.Підкажіть будь ласка чи будете Ви в Чернівцях,і коли?
  +380955828241
 • Здравствуйте! Скажите как к Вам попасть на прием если я живу в Полтавской области и какая стоимость приема?
 • Добрий день. Хочем записатися до Вас на прийом. 0935802262
 • Доброго Дня! Я хочу попасти до вас на прийом.скільки коштує прийом і де ви приймаєте?
 • Добрий день!Вся надія на Вас. 29.06.14г пропав мій син Надтока Євгеній Олександрович(20.06.91р.н)Працював дільничним в нашому селищі Дніпроп.обл,Покровський р-н,с.Просяна.Поїхав з дому на службовому авто.Машину знайшли в 2км від дому в посадці.Обшукали все в районі 30км .ніяких зацепок немає.Що далі робить не знаємо.Допоможіть будь-ласка!
 • Доброго дня! Скажіть чи не плануєте завітати до Дніпропетровська,як потрапити до вас на прийом і яка ціна,чи можливо поспілкуватись з вами по скайпу?
 • Добрий день! Як до Вас можна записатись?
 • добрий день скажіть коли ви будете у львові і чи можете ви дати пораду по телефонній розмові або по скайпу
 • .Доброго дня.Мене звати Маряна мені 27.живу з чоловіком 7р.маємо дівчинку.але чомусь в нас життя не складається...Мені здається що він має когось.що не хоче мати ще одну дитинку.Я дуже хочу мати ще дитя...Поможіть.Дякую
 • Доброго дня! Мені 25 років не можу вийти заміж, є неприємності по гінекології. Допоможіть будь-ласка.
 • Доброго Дня! Я хочу попасти до вас на прийом.скільки коштує прийом і де ви приймаєте?
 • Добрый День Магдалена!Если можно помогите мне проблеми з дівчиною,розійшлись з невідомих причин.шо сталось не знаю.я дуже хочу вернути ці стосунки. Дякую за увагу. Дуже чекатиму на відповідь.
 • Добрый День Магдалена!Если можно помогите мне разобраться у меня был недолгий гр.брак от которого у меня есть Дочь,но муж мой умер .Теперь я живу уже десять лет в гр.браке с другим мужем.У нас часто происходят очень плохие ситуации,восномном постоянно касаеться денег и часто больших.Я не к кому не обращалась,но мужу многие люди говорят что все происходит из-за меня что все тянется от моего первого мужа,все неприятности от туда.Что нужно сделать чтобы все это прикратить.Спасибо!!!!!!!
 • Добрый вечер уважаемая Магдалена. Я с мужем прожила в браке 5 лет и никак не могу забеременить, свекровь посоветовала в церкве заказать молебен Иокиму и Анне. Батюшка провел молебен как положено, но к сожалению ничего. Помогите пожалуйста или посоветуйте что-то. Заранее спосибо.
 • Доброго дня, я вибачаюсь, але я б нехотіла дізнаватися відповідь на авоє питаня, тому що вважаю що мені це непотрібно. Вибачте за час!!!
 • Скажіть будь ласка, моя мама найшла вчора свіжо закопаний хліб біля хати, що це означає??
 • доброго дня.підкажіть будьласка де ви приймаєте і скільки коштує прийом
 • Доброго дня! Пані Магделено, я Вас дуже поважаю, і ціную ваш дар. Але ваше втручання в мою енергетику дуже мені заважає. До Вас я приходила, лише через свою тітку, і нічого поганого на думці не мала. Я тільки почала вичухуватися від свого стану, а ваша спроба (через цікавість) мене виснажує і вимотує, тому прошу Вас більше не втручатися і не ламати захист, який не Вами був встановлений.Допомогти ви мені не зможете, а так тільки гірше. Дякую за розуміння
 • Добрый вечер!!! Помогите пожалуйста. Мама больна. Врачи не ставят диагноза. Я подозреваю,что это порча. И в ее семье постоянно ссоры. Она не живет а существует. Я не могу на это смотреть. Никто не может помочь. Последняя надежда на Вас!!!!!! ПОМОГИТЕ!!!!! ПОЖАЛУЙСТА!!!!РАДИ БОГА!!!!!
  Как можно попасть к Вам на прием? +38066 598 80 54
 • Магдалена помогите пожайлуста у меня с старшим братом проблемы, могут пострадать близкие нам люди.
 • ДОБРИЙ ДЕНЬ. ЧИ МОЖЕТЕ ВИ ВІДПОВІСТИ НА ВІДСТАНІ НА ТАКЕ ПИТАННЯ.
  ЧИ Є У МЕНЕ ДАР. ПОДРОБИЦІ ПИСАТИ НЕ БУДУ ДУМАЮ ВИ І ТАК УСЕ ПОБАЧЕТЕ. Я НЕ ЗНАЮ ЩО З ЦИМ РОБИТИ. ДУЖЕ ВАС ПРОШУ ДОПОМОЖІТЬ.
 • Добрий вечір!Мене звати Наталія, хочу дуже сильно попасти до Вас на прийом, мені не одноразово казали що у мене вінок безшлюбності.В цьому році, мені виповниться 30 р., до цього часу не можу побудувати відносини, зовнішні дані у мене хороші, але чомусь молоді люди біля мене на довго не затримуються, 2-3 тижня і все, кудись пропадають без причин.Дуже прошу Вашої допомоги, та надіюсь на прийом!Буду дуже вдячна,якщо відповісте на моє прохання!
 • Дуже потрібна допомога зв"язана зі здоров"ям.. Вже кілька разів відправляла заявку, звоню і все без результатно..
  Чи є взагалі реальна можливіть через цей сайт дозвонитись чи попасти на прийом....
  Де зараз взагалі находиться Магдалена, хтось знає, як реально попасти до неї.
 • Доброго дня! допоможiть моему братовi почав пити сильна порча.якщо зможете допомогти мiй номер телефона +380970397262 i електронна почта postolyuk1993@mail.ru
 • <img src="/." alt="" title="" class="emoticon" />
 • Доброго дня!
  Хотіла б знати чи Ви приймаєте тільки у Києві чи можливо ще десь?Хотіла б дуже потрапити до Вас!
  Буду щиро вдячна за відповідь!
 • Доброго дня! Я записувалася до Вас на прийом через Ваш сайт, скажіть будь-ласка скільки часу чекати на відповідь? Як можна потрапити до Вас на прийом? Мій e-mail: oksana-budzin@rambler.ru; номер телефону: 098 064 23 36 . Буду вдячна за будь-яку інформацію.
 • Доброго вечора! Пані Магдалено, скажіть будь-ласка Ви приймаєте тільки в Києві чи і ще десь?
 • Добрый День! У нас очень болен ребенок, Мы очень хотим к Вам приехать, мы из Киева, мой номер 0503810417 Алена, очень жду Вашего звонка.
 • помогите мужу, сильная порча
 • Доброго дня :)
  Ми нещодавно відсилали заявку до Вас на прийом, підскажіть будьласка, скільки необхідно чекати відповіді?
 • Була приємно вражена Вашим сайтом. Все що потрібно, яскраво, тепло...і по ділу!
 • Доброго часу доби,пані Магдалено!Я ваш фанат.Мені цікаво,чи займаєтесь ви цілительством?
 • Шановна Магдалена я прислала вам заявку це Марта.Мені дуже потрібна ваша допомога!Допоможіть будьласка благаю!!!
 • Пані Магдалено, прошу Вас відгукніться, дуже потрібна Ваша допомога - важкі проблеми зі здоров"ям. З повагою до Вас Юлія. (063-326-04-02)
  manjunka1402julka@yandex.ru
 • Доброго дня! Сьогодні другий день пробую до вас зателефонувати, але зайнято або автовідповідач,скажіть як попасти до вас на прийом??????
 • Скажіть, будь ласка, де саме Ви приймаєте? У Львові чи потрібно їхати до Вас?
 • Добрий день Магдалено!
  Ми, батьки, Касинець Наталія та Юрій звертаємося по допомогу для своїх дітей. Справа в тому, що 25.04.2007 року у нас народилися хлопчики-двійнята Максим та Олег. Діти народилися від другої вагітності, ускладненої загрозою переривання. Пологи були передчасними і їх вага складала відповідно 1600 грам. У 8 місяців діагностували ДЦП. Так у грудні 2007 року наші діти були освідченні як інваліди з дитинства. З того часу постійно проводилося відповідне лікування в Трускавці та різних санаторіях де лікують ДЦП. Нашим діткам 4 роки і вони ще й досі самостійно не повзають і не ходять. Почувши про Вас та Ваші методи лікування та зцілення у нас з’явилася ще одна надія на те, що наші дітки будуть здорові. Чи можна записатись та приїхати до Вас на прийом. З нетерпінням буду чекати Вашого дзвінка (тел.:0505172295). З повагою до Вас Касинець Наталія.
 • [quote name="Бодя"]Доброго Дня! Я хочу потрапити до вас на прийом скажітъ скілъки коштуе до вас на прийом?[/quote]
  500 грн
 • ви красуня!!!!!!!!
 • Доброї ночі пані Магдалена. Ми з подружкою дуже хочемо попасти до Вас на зустріч. Скажіть будь ласка, чи буде така можливість у Києві?
  Дуже вдячна.

  З повагою, Марія
 • Доброго дня Шановна Магдалено! З дитинства мене виховували з вірою в серці в Бога і завжди знала, що наші долі визначені. Але так трапилось, що вже понад 20 років Моя родина страждає з незрозумілих причин. Раптово помирають дідусь з бабусею, тітка з дядьком хворіють на рак, як ми не стараємось, тяжко працюємо - достатку так і немає. Старший брат постійно кудись встряває, батько залишив нашу родину після 25 років подружнього життя. У мене особисто сімейне життя не склалось. Чоловік ні з того, ні з сього почав прикладатись до чарки, трирічний синочок став йому нідочого (про себе особисто взагалі мовчу). Перелічувати можна довго, та в мене прохання: надішліть будь ласка відповідь на мій лист яким чином можна з вами зустрітись? Довгий час телефоную, та не можу ніяк звязатись за вказаним телефоном на вашому сайті. Дякую за увагу. Дуже чекатиму на відповідь.
 • Ви дуже гарна жінка! Ваші близькі мабудь пишаються Вами! Вас Господь наградив великим даром, тому Ви повинні бути щасливою та завжди гарною! Дякуємо за те, що Ви Є!
 • А скілъки коштуе у вас прийом?
 • Доброго Дня! Скажітъ а скілъки коштуе у вас прийом?
 • Доброго Дня! Я хочу потрапити до вас на прийом скажітъ скілъки коштуе до вас на прийом?

Залишилось символів - 500

Cancel or


Головна Гостьова книга Галерея Контакти